Şimdi Ara

🚗🚿 Arabamiyika.com Beşli Yıkama Paketi 500 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
41
Favori
69.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Koltuklar temizlenirken araba iç dış olarak da yıkanıyor mu ? Biliyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • root16 kullanıcısına yanıt
    Sitede msj olarak bayan bana gecen sefer ucretsiz yikama oldugunu belki bu sefer de olabilecegini soyledi

• omercebeci O kullanıcısına yanıt
    Koltuk temizliği 79tl aldik diyelim. Mesela Ankara'da nerelerde geçerli? Sitenizde bilgi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhabalar siz sitenin kurucusumusuz? Buraya özel şöyle güzel bir kampanya yapılırsa hepimiz şu durum bittikten sonra kullansak ? 😊

• .daha once 17.90 tl ye istabulda firsat aldim sizden ama simdi 5 li paket 119 tl ve tanesi 23.90 tl ye geliyor ki bu cok fazla bi ucret.2 ayda bu kadar artis olmamali yine 17.90 tl den 5 li ic dis yıkama paketi rica ediyorum. @omercebeci

Bende istiyorum 🙏

• https://arabamiyika.com/kampanya/genel/detay/online-odemeli-randevularda-gecerli-ic-dis-yikama-17-90-tl

Haziran kampanyası başladı

• bugün kullandım gayet ilgili ve kaliteli hizmet verildi, işyeri sahibiyle de konuştum normalde bu fiyata yıkamıyorum kampanyalı diye yapıyoruz dedi para onlara 35₺ olarak geliyormuş sistemden

• izmir de 3 yerde hizmet var birisi şehirden 60 km uzakta
  • waitu kullanıcısına yanıt
    Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama yikamacilar tam noktalarında. Birisi en kuzeyde birisi en güneyde birisi tam merkezde. 60 km dediğiniz Torbalıdaki sanırım, bana 3 km

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    ben balçovadayım 2 tanesi karşıyaka zaten ortada olan hangisi acaba
  • Arabamıyıka telefonuna ulaşamıyorum. Rezil bi 4 koltuk temizlik hizmeti aldım 2 ay önce dönüş olacaktı. Ne telefona ne maile cevap var

• 3-4 tane yıkama promosyonuyla bedava reklam. oh iyi valla
  • gayet ilgili firma yaklaşık 6 7 aydır buradaki promosyonları kullanarak yıkatıyorum memnun kalıyorum. Geçen hafta iç detaylı yaptırdım çok ilgilendiler
  • Alacağıniz hizmet tamamen şans yıkama yaptiracaginiz yerin vizyonuyla alakalı adam daimi musteri arıyorsa işini güzel yapıp reklamini yapar ama bizim ülkede bu işi yapanlarda nerede o vizyon...

• Geçtiğimiz gün Bursa da aracımı yıkattım. Genel anlamda memnunum kaldım. Normalde 35-40 aralığında yıkattığım yerlerden farkı yoktu. Kampanya diye özen göstermemezlik yapmadılar. İyi de ağırladılar. Sadece bir kaç temizlenmiş tozlu yer kalmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaky

Geçtiğimiz gün Bursa da aracımı yıkattım. Genel anlamda memnunum kaldım. Normalde 35-40 aralığında yıkattığım yerlerden farkı yoktu. Kampanya diye özen göstermemezlik yapmadılar. İyi de ağırladılar. Sadece bir kaç temizlenmiş tozlu yer kalmıştı.
    Websitede autowax gözüküyor özlücede İzmir yolunun kenarında. Orda mı yıkattınız hocam? Ben de Cumartesi yıkatmayı planlıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

Websitede autowax gözüküyor özlücede İzmir yolunun kenarında. Orda mı yıkattınız hocam? Ben de Cumartesi yıkatmayı planlıyorum

Alıntıları Göster
    Pandemiden önce bende orda yıkatmıştım , memnun kaldım. indirimli diye baştan savma yapılmadı.
    Denizli de nasıl olmaz ilginç 😃

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.