Şimdi Ara

🚗🚿 Arabamiyika.com Online Ödemeli Randevularda Geçerli İç-Dış Yıkama 17.90 TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
305
Cevap
44
Favori
54.846
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> 🚗🚿 Arabamiyika.com Online Ödemeli Randevularda Geçerli İç-Dış Yıkama 17.90 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    680 Mesaj
    Yaramaz. Sonra arıyorlar daha önce kampanyalı fiyattan yararlanmışsınız deyip iptal ediyorlar. Madem iptal edeceksin niye kampanya yapıyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj
    şehrinde olmayanlar otovına bakabilir. bunda 16 lira yıkama, otovın da 20 ye geliyor.
    https://www.otovinn.com/Sayfa/Kampanyalarimiz/Masterpass?recid=627e75f1-7c3e-e911-80e3-1c98ec2a68c7

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

Koca kadikoy de bir tane ile araba yikamaciyla anlasamadiniz mi yahu tuzla da bile var
    var kadıköyde dikkatli bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

var kadıköyde dikkatli bakın

Alıntıları Göster
    kardeş ben mesajı yazdıgımda yoktu mayıs'taki mesajı alıntılamışsın 7 ay her şeyin aynı kalmasını mı bekliyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 4 Aralık 2019; 11:42:29 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

kardeş ben mesajı yazdıgımda yoktu mayıs'taki mesajı alıntılamışsın 7 ay her şeyin aynı kalmasını mı bekliyorsun?

Alıntıları Göster
    Pardon konuyu güncel sandım ben kim hortlattıysa

|
    |

• Er
    5 Mesaj
    Bu siteden randevu aldığı için ikinci sınıf insan muamelesi gören benden başka kimse yok galiba. Gaziantep Forum Autowax'a gidip arabamiyika'dan randevum vardı dedim, adam biraz ters ters baktıktan sonra tek kelime etmeyip pubg oynamaya devam etti. 2-3 dk bekleyip tekrar söyledim, tekrar ters ters bakıp oflayarak arkadan birilerine şuna bakın diye bağırdı. Zar zor arkadan bir eleman gelip arabayı aldı. Neyse araba güzel yıkanmış gibi görünüyordu fazla da incelemedim ama akşam garajda ışık altında baktığımda artık nasıl başardılarsa sıfır aracımın tavanında kılcal ama uzun çizikler oluştuğunu gördüm. Siteye herhangi bir geri dönüşte bulunmadım çünkü burda Autowax'dan başka seçenek yok. Bu yıkamacıya da birdaha kesinlikle götürmem zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex27i -- 4 Aralık 2019; 22:28:35 >

Merhabalar efendim,

Ben Arabamiyika.com yetkililerinden Ömer, öncelikle bu olumsuz deneyiminiz çok üzüldüğümü ve bir o kadar da şaşırdığımı belirtmek isterim. Forum Autowax en iyi ve en ilgili iş yerlerimizdendir.

Rica etsem mesaj yoluyla randevu aldığınız iletişim bilgilerini gönderir misiniz ?

Konuyu daha detaylı incelemek ve elimizden ne geliyorsa yapmak isteriz
    |
    |
    Alex27i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Şu an 1 Aralıktan itibaren oluşturulmuş tüm randevular aranıyor efendim, henüz memnun kalmadık diyen olmadı. Sanırım siz geçmiş aylarda randevu aldınız. En kısa zamanda dönüşünüzü bekliyoruz.

Saygılarımızla,
    |
    |
    Alex27i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar Berkay Bey,

Kampanyalı yıkama fiyatı firmaların yeni müşteriler ile tanışması amaçlıdır. Bugün sonax meguiars gibi 50 TL yıkama fiyatı olan işletmelerden sizlerin çok cüzi fiyatlardan yıkama yaptırabilmenizi sağlıyoruz. Fakat bu durum dediğim gibi yeni müşteriler ile bir tanışma maliyeti.

Sürekli sürdürülebilir bir durum değildir. 5'li yıkama paketlerinde de yine 19.80 TL'ye gelecek şekilde fırsatlar sunuyoruz ki bu da yine bulunamayacak bir fiyat sektörde :)

Bir kez daha aynı işletmeden hizmet almak istediğinize göre memnun kaldığınızı düşünüyoruz :) Artık normal fiyattan 4 kez randevu oluşturduğunuzda 5.sini de ücretsiz alabilirsiniz :) Elimizden geleni hem oto yıkamacı açısından hem de araç sahibi açısındaen makul çerçevede yapmak için ekipçe çaba gösteriyoruz.

Anlayışınız için teşekkür ederim. Önce kendinize sonra da aracınıza çok iyi bakın :)
    |
    |
    berkay956 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    115 Mesaj
    araç iç dış +motor ve kaput temizlik+pasta cila. fiyat alabilir miyiz istanbul avr. yak.

|
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omercebeci

Merhabalar Berkay Bey,

Kampanyalı yıkama fiyatı firmaların yeni müşteriler ile tanışması amaçlıdır. Bugün sonax meguiars gibi 50 TL yıkama fiyatı olan işletmelerden sizlerin çok cüzi fiyatlardan yıkama yaptırabilmenizi sağlıyoruz. Fakat bu durum dediğim gibi yeni müşteriler ile bir tanışma maliyeti.

Sürekli sürdürülebilir bir durum değildir. 5'li yıkama paketlerinde de yine 19.80 TL'ye gelecek şekilde fırsatlar sunuyoruz ki bu da yine bulunamayacak bir fiyat sektörde :)

Bir kez daha aynı işletmeden hizmet almak istediğinize göre memnun kaldığınızı düşünüyoruz :) Artık normal fiyattan 4 kez randevu oluşturduğunuzda 5.sini de ücretsiz alabilirsiniz :) Elimizden geleni hem oto yıkamacı açısından hem de araç sahibi açısındaen makul çerçevede yapmak için ekipçe çaba gösteriyoruz.

Anlayışınız için teşekkür ederim. Önce kendinize sonra da aracınıza çok iyi bakın :)
    5 li yikama paketleri sonax meguiar gibi isyerlerinde gecerli mi? gungoren meguairs da gecerliyse eger 5 li paketinizden satin alirim

|
    |

• Binbaşı
    1131 Mesaj
    Ankara keçiörende var mı

|
    |
  • Teğmen
    163 Mesaj

Merhaba Omer bey.Aralik ayinda siteden satin alsak ocakta kullanma imkani verirmisiniz ?

|
    |
    omercebeci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Merhabalar :)

Normalde izin verilmiyor efendim ama donanımhaber üyelerine bizim de bir güzelliğimiz olmalı :) İlginizden çok memnunuz.

Satın aldıktan sonra bana mesaj atarsanız ben ocak ayında da kullanmanızı sağlayabilirim.

Saygılarımla,
    |
    |
    hakayd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağolun ömer bey dhde ölücüde olsak sahip çıkanı sahipleniriz...desteğe destek

|
    |
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj

Aydın merkez de yoksunuz hocam. Bı sürü oto yikama var. Biriyle anlassaniz da bizde faydalansak.

|
    |
    Bursa Autowax'ı ve sitenin işleyişini deneyimlemek için yarına randevu oluşturdum. Tecrübelerimi paylaşacağım.

Orijinalden alıntı: omercebeci

Merhabalar :)

Normalde izin verilmiyor efendim ama donanımhaber üyelerine bizim de bir güzelliğimiz olmalı :) İlginizden çok memnunuz.

Satın aldıktan sonra bana mesaj atarsanız ben ocak ayında da kullanmanızı sağlayabilirim.

Saygılarımla,
    5 li yikama paketleri sonax meguiar gibi isyerlerinde gecerli mi? gungoren meguairs da gecerliyse eger 5 li paketinizden satin alirim

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
emek server
bankalar.org
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.