Şimdi Ara

🚗🚿 Arabamiyika.com Beşli Yıkama Paketi 500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
41
Favori
69.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.arabamiyika.com/kampanya/genel/detay/62-sedanhatch-back-5li-yikama-paketi

🚗🚿 Arabamiyika.com Beşli Yıkama Paketi 500 TL

200 TL indirim koduyla bir sene boyunca geçerli olan beşli yıkama paketi 500 TL

İndirim kodu: ZKNENO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 7 Kasım 2023; 18:11:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toplanın arkadaşlar deneyimimi anlatıyorum:
    Mahallemdeki bir oto yıkamacıyı görünce randevu oluşturdum, 15 lira ödemeyi yaptım, kısa süre içinde müşteri temsilcisi bir bayan aradı ve sorun olması durumunda kendisiyle irtibata geçebileceğimi söyledi. Yıkamacıya gittiğimde patron orada yokmuş, işçiler de arabamiyika'yı ilk defa duyuyordu. Telefonla konuştular ettiler ama işçi en son arabayı yıkamıyoruz abi dedi. Peki dedim, kadını tekrar aradım. Kadın özür dileyerek durumu izah etti, sistemden çıkarıyoruz bu yıkamacıyı dedi. Ekstradan iç dış yıkama + motor temizliği hediye edelim size dediler, tamam dedim.
    Aynı gün Starcity AVM'deki Autowax'a amcamla birlikte gittim, arabalarımızı yıkattık ve döndük. Para filan vermedim. Sonuç olarak memnun kaldım. Yeni bir girişim, şans tanımak lazım. Müşteri temsilcileri şahsi telefonlarından arıyorlar filan, pek kurumsal değil. Ama müşteri memnuniyetine önem verdiklerini söyleyebilirim kesinlikle. Yakınınızda varsa 25-30 vereceğinize 15 liraya işinizi halledin işte.
    Aslinda yemeksepeti mantigiyla dusunulmus makul bir uygulama olmus bence. Hazir olmadan piyasaya girmeleriyse bulduklari fikri mundar edecek cinsten. Yarin bugun buyurlerse o burun kiviran yikamacilar kendileri reklamlari asarlar arabamiyika uyesiyiz diye. Hep boyle isliyor bizim memlekette isler. Her kasiyer her calisan basta bi yok cekmek zorunda hissediyor kendini. Ezberle yetisen bir toplumun ogrenmeye kapali bilgiden ve profesyonellikten uzak olmasi sasirtmasa gerek...
    Merhabalar,

Ben Arabamiyika.com kurucu ekibinden Ömer.

Bazı konular yanlış anlaşılmış. İzninizle bunlara açıklık getirmek isterim.

Sadece online ödemeli randevu olmasının sebebi şudur; üye iş yerlerimiz ile anlaşmamız gereği her ay 5 araç Arabamiyika.com adına yıkanmaktadır. Bu 5 aracı da sadece online ödemeli randevu ile takip etmekteyiz. Buradaki amacımız firmaların hem yeni müşteriler ile tanışması hem de bu tanıştığı müşterilerine çok iyi bir hizmet verip onları sabit müşterileri haline getirme stratejisidir.

Kesinlikle 14.99 TL düşük fiyat diye yıkamanın kalitesiz olacağı düşüncesine kapılmayın aksine daha bir özen gösterilecek olup, özen gösterilmeyen yıkama hizmetinin ücreti kartınıza iade edilecektir. Bir firma hakkında çok fazla şikayet var ise de platformdan çıkartılır.

Anlayacağınız üzere biz yeni bir girişimiz. Faaliyetlerimizi Ankara TOBB ETÜ GARAJ bünyesinde yürütmekteyiz.

Bu ay ilk avantajlı yıkama satışları yapıldığı için kurguyu sadece firma yetkililerine anlattık. Bazı iş yerlerinde personele yeterince haber verilmediğini gördük. En nihayetinde hiç kimseyi de mağdur etmemeye çalıştık ama

Önümüzdeki ay sistem biraz daha oturmuş şekilde devam edecek :)

Bitlis ve Çankırı'da olup Bursa'da olmama konusu içinse şunu söylemek isterim aslında Bursa'da da üye iş yerimiz mevcut hem de Sonax Bursa :) Henüz sözleşme yapmadığımız için iş yeri araç yıkama bakiyesi yüklenmedi sisteme

Son olarak normal zamanlı randevularınızı da Arabamiyika.com'dan oluşturup bize destek olabilirsiniz :) Asla değerli kullanıcılarımızı mağdur etmeyiz.

Çok Sevgiler,

Ömer Cebeci
    Founder of Arabamiyika.com
    Bizde hizmet sektörü çok kurumsal felan değilse ki %90 ı değil. Paranla bile düzgün hizmet alamazken çek kupon vs ile hizmeti hiç alamazsın. Yalandan ilgilenirler hatta ikinci üçüncü sınıf muamele yapılırsın. Bizde çek kupon vs tutmamasanın temel sebebi. Çalışanların bile kraldan çok kralcı olmaları.

Osmanoğlu bile hilafet padişahlık talebi vs yok ama birileri hilafet te istiyor padişahta.
    Merhabalar efendim,

Ben Arabamiyika.com yetkililerinden Ömer, öncelikle bu olumsuz deneyiminiz çok üzüldüğümü ve bir o kadar da şaşırdığımı belirtmek isterim. Forum Autowax en iyi ve en ilgili iş yerlerimizdendir.

Rica etsem mesaj yoluyla randevu aldığınız iletişim bilgilerini gönderir misiniz ?

Konuyu daha detaylı incelemek ve elimizden ne geliyorsa yapmak isteriz
  • Koca kadikoy de bir tane ile araba yikamaciyla anlasamadiniz mi yahu tuzla da bile var

• Pazartesi gününe randevü aldim bakalim. Haber veren arkadaşa teşekkürler

• Bana güven vermedi. :)

• Üye ol, bilgilerini ver, kredi kartı bilgilerini ver cart curt.. Onun yerine bir kod versin ya da randevu versin o şekilde gidelim ödemesini de orada yapalım olsun, bitsin. 15 tllkk yıkama için tüm bilgilerimi karşımdakinin bilmesine gerek yok.

• Bizim dobloyu yikarlarmi acaba :)

• fiyat için bakayım dedim kasko teklifi gibi bilgi istiyor nerdeyse uğraşamam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İsterse bedava olsun yine gitmem . Böyle kuponlu muponlu işlerde gittiğin yerden trip yiyorsun . Ya biz bilmiyoruz kampanyayı diyorlar , ya bize bilgi gelmedi , ya da en son ikna edersen baştan savma iş yapıp gönderiyorlar . 5-10 lira için araba yıkamacının tribi çekilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Melange

İsterse bedava olsun yine gitmem . Böyle kuponlu muponlu işlerde gittiğin yerden trip yiyorsun . Ya biz bilmiyoruz kampanyayı diyorlar , ya bize bilgi gelmedi , ya da en son ikna edersen baştan savma iş yapıp gönderiyorlar . 5-10 lira için araba yıkamacının tribi çekilmez
    +1
    vodafone otovınn kampanyasında çok çekmiştim ben, nereye gitsek bizim anlaşmamız yok demişti
    en sonunda müşteri hizmetlerindeki araç, kurumsal müşteri olduğumuzdan biraz daha fazla ilgi gösterip, kendisi tek tek aramış otovınn'ları , kod geçiyor garantisi aldığı bir bayiye göndermişti

o da zaten 3 ay sonra cortlamıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melange

İsterse bedava olsun yine gitmem . Böyle kuponlu muponlu işlerde gittiğin yerden trip yiyorsun . Ya biz bilmiyoruz kampanyayı diyorlar , ya bize bilgi gelmedi , ya da en son ikna edersen baştan savma iş yapıp gönderiyorlar . 5-10 lira için araba yıkamacının tribi çekilmez
    Aslinda yemeksepeti mantigiyla dusunulmus makul bir uygulama olmus bence. Hazir olmadan piyasaya girmeleriyse bulduklari fikri mundar edecek cinsten. Yarin bugun buyurlerse o burun kiviran yikamacilar kendileri reklamlari asarlar arabamiyika uyesiyiz diye. Hep boyle isliyor bizim memlekette isler. Her kasiyer her calisan basta bi yok cekmek zorunda hissediyor kendini. Ezberle yetisen bir toplumun ogrenmeye kapali bilgiden ve profesyonellikten uzak olmasi sasirtmasa gerek...

• Haber veren arkadaşa teşekkürler kullandım

• Kendim yıkıyorum BEDAVA.

• denemeye değer bende aldım bakalım
  • 81 ilde kullanma hakkı diyor listede Denizli yok
  • Bu tür uygulamalar esnaf için görünürlüğü müşteri için kaliteyi arttırır ama ...

Üç nokta sonrasını birlikte dolduralım.

• Yaklaşık 5 kere arabamiyika.com dan satın aldım yıkattım. İşin ilginci normalde 50 tl ye cilalı yıkama yerlerde bile 15 tl ye yıkattım. hata arkadaşlarımdan da alanlar oldu gayet memnun kaldık. Kampanya devam ediyorken kaçırmamak lazım.
  • Çankırı, Bitlis'te bile var ama Bursa'da yok

• Daha önce iki defa randevu oluşturdum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Gayet temiz yıkadılar. Hem garanti veriyorlar zaten.
  • Lastik aldığım yerden Sonax ücretsiz yıkama indirimli detaylı temizlik kuponu aldım.Adamlar 15 dakika da arabayı iç dış yıkayıp verdi.Ben de almayım saolun bildiğim yere 2 ayda bir yıkatıyorum kafam rahat
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.