Şimdi Ara

🚗🚿 Arabamiyika.com İç Dış Yıkama 17.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
274
Cevap
44
Favori
49.543
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> 🚗🚿 Arabamiyika.com İç Dış Yıkama 17.90 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7 Mesaj
    Bursada araba yıkama kampanyası yok mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1796 Mesaj
    İç dış yalan. Ben arabamı ilk aldığımda iç dış yikattim arabanın içinden don çıktı don

|
    |
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    Benden önceki arkadaş araçta sigarada içmiş, aracın içi birazda tozlu, (döşemeler,tavan vs.) aracı bir günden fazla bırakamıyorum sadece iç detay istiyorum ama Ankara soğuğunda nasıl kurur, bu işi, iyi ve uygun yapan yer var mıdır ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    |
    |

Adam yer açacağına buradan komisyon usulü para kazanması çok daha tatlı gelir. İnsan çalıştırmak bu devirde zor.
    |
    |
    HmB_SaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün Yüce Oto Garage yıkamaya götürdüm ama maalesef bir kez daha anladım ki Sonax’tan (uzak olduğu için her zaman gidemiyorum) başka yerleri denemek çok büyük risk.
    Aracı teslim aldıktan sonra benzinliğe çekip kendim tekrar kurulamak zorunda kaldım. Çokta özenilmeyen bir yıkama oldu. Ayrıca kendi aracım yıkanırken görmedim ama başka bir aracın fırçayla yıkandığını gördüm. Muhtemelen hep fırça kullanıyorlar. Bunu bilsem asla gitmezdim. Gideceklerin bilgisine. Arabamiyika.com platformu her daim desteklediğim çok ilgili ve başarılı bir ekip ama maalesef hizmet aldığımız yerlerdeki memnuniyetsizliği dile getirmek zorunda kalıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan68 -- 20 Aralık 2019; 12:40:23 >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj

Yeni dönemde sincan, çankaya ve keçireönden 3 iş yeri daha ekleyeceğiz.

Araç sahiplerinin problem yaşamayacağı yerleri almak için artık daha hassasız bu konuda

İlginiz için teşekkür ederiz :)
    |
    |
    emresarı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gökhan Bey merhabalar

Sizi hatırlıyorum :) Daha önce de balgattaki başka bir iş yerimizde problem yaşamıştınız ve firmada daha öncede problem yaşayan kullanıcılar olduğu için o işletmeyi üyelikten çıkardık.

Yüce auto garage'da bahsettiğiniz problem ile ilgili daha öncede başka bir araç sahibi fırça ile yıkandığını söyledi. Konuyla ilgili firmayı aradığımızda sizden gelen araçlar fırça ile yıkanmaz, şirket araçları fırça ile yıkandığı söylendi.

Ben yine firmayı uyaracağım. Ama geçmiş yorumlarda da yüce auto garage ile ilgili burada çok güzel yorumlar var.

Direk gider gitmez Arabamiyika.com'dan geldiğinizi söylemeniz lazım belki de :)

Bu arada hizmetten memnun kalmadıysanız ücret iade hakkınız mevcut Gökhan Bey, Bu durumları bizimle paylaşmanız kaliteli bir platform olabilmek için çok önemli.

Biz kesinlikle memnun oluyoruz

Saygılarımızla,
    |
    |
    omercebeci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    119 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, dün Starcity Autowaxda 4 koltuk temizliği ve iç-dış yıkama yaptırdım. Memnun kaldım. İlgili alaka dışarıdan gelen araç sahibine nasılsa bana da aynıydı. İndirimli hizmet aldığım için farklı bir muamele görmedim. Koltuk temizliği ve iç-dış yıkama için farklı tarihler için randevu almışım yanlışlıkla. Arabamıyıka.com müşteri hizmetlerini aradım ve durumu işletme sahibi Menderes Bey'e durumu iletmişler. Kolay kolay her yere araba teslim etmem. Aracı aldığımda aynı km'deydi. Merter Meguairs'den de hizmet almıştım. Orası da iyiydi. Starcity Autowax'da iyi. Düşünen arkadaşlar aracını götürüp hizmet alabilirler.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    https://arabamiyika.com/kampanya/genel/detay/online-odemeli-randevularda-gecerli-ic-dis-yikama-16-99-tl

SUV araclar icin kampanyaniz yok mu? 5 lira farkla vs. gibi.

|
    |
    omercebeci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj

artık varmış dostum ilgilenirsen
    |
    |
    chatlaxs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu 17₺ ye suvlar gidemiyor mu ?
    |
    |
    famdoc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu kampanyayı kullandıgımızda çok özenmiyorlar arkadaşlar bilginize

Orijinalden alıntı: mahmut716

199 tllik, htc içerenköy'den koltuk temizliği aldım, bakalım memnun kalacak mıyız.
    Ben de yakınım oraya, bilgi verirseniz sevinirim iç dış yıkama yaptırmak istiyorum.

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Binbaşı
    1595 Mesaj
    şarjlı süpürge alın ve opette 4 tl ye yıkatın olsun bitsin , yaptığınız temizlikten haz alırsınız
    |
    |

sitede suvlar için fiyat listesi farklı. dahil değil gibi anladım ben.
    |
    |
    fearuq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Ben de yakınım oraya, bilgi verirseniz sevinirim iç dış yıkama yaptırmak istiyorum.

Alıntıları Göster
    6 saat sürecek dediler koltuk yıkamaya, vazgeçtim şimdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.