Şimdi Ara

🚗🚿 Arabamiyika.com İç Dış Yıkama 17.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
274
Cevap
44
Favori
49.543
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> 🚗🚿 Arabamiyika.com İç Dış Yıkama 17.90 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1017 Mesaj
    Mart ayı indirimli iç dış yıkama kampanyası başlamış.

https://arabamiyika.com/kampanya/genel/detay/online-odemeli-randevularda-gecerli-ic-dis-yikama-17-90-tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 11 Mart 2020; 18:16:18 >

• İsterse bedava olsun yine gitmem . Böyle kuponlu muponlu işlerde gittiğin yerden trip yiyorsun . Ya biz bilmiyoruz kampanyayı diyorlar , ya bize bilgi gelmedi , ya da en son ikna edersen baştan savma iş yapıp gönderiyorlar . 5-10 lira için araba yıkamacının tribi çekilmez

Toplanın arkadaşlar deneyimimi anlatıyorum:
    Mahallemdeki bir oto yıkamacıyı görünce randevu oluşturdum, 15 lira ödemeyi yaptım, kısa süre içinde müşteri temsilcisi bir bayan aradı ve sorun olması durumunda kendisiyle irtibata geçebileceğimi söyledi. Yıkamacıya gittiğimde patron orada yokmuş, işçiler de arabamiyika'yı ilk defa duyuyordu. Telefonla konuştular ettiler ama işçi en son arabayı yıkamıyoruz abi dedi. Peki dedim, kadını tekrar aradım. Kadın özür dileyerek durumu izah etti, sistemden çıkarıyoruz bu yıkamacıyı dedi. Ekstradan iç dış yıkama + motor temizliği hediye edelim size dediler, tamam dedim.
    Aynı gün Starcity AVM'deki Autowax'a amcamla birlikte gittim, arabalarımızı yıkattık ve döndük. Para filan vermedim. Sonuç olarak memnun kaldım. Yeni bir girişim, şans tanımak lazım. Müşteri temsilcileri şahsi telefonlarından arıyorlar filan, pek kurumsal değil. Ama müşteri memnuniyetine önem verdiklerini söyleyebilirim kesinlikle. Yakınınızda varsa 25-30 vereceğinize 15 liraya işinizi halledin işte.

Üye ol, bilgilerini ver, kredi kartı bilgilerini ver cart curt.. Onun yerine bir kod versin ya da randevu versin o şekilde gidelim ödemesini de orada yapalım olsun, bitsin. 15 tllkk yıkama için tüm bilgilerimi karşımdakinin bilmesine gerek yok.

Melange M kullanıcısına yanıt
    @Melange demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Aslinda yemeksepeti mantigiyla dusunulmus makul bir uygulama olmus bence. Hazir olmadan piyasaya girmeleriyse bulduklari fikri mundar edecek cinsten. Yarin bugun buyurlerse o burun kiviran yikamacilar kendileri reklamlari asarlar arabamiyika uyesiyiz diye. Hep boyle isliyor bizim memlekette isler. Her kasiyer her calisan basta bi yok cekmek zorunda hissediyor kendini. Ezberle yetisen bir toplumun ogrenmeye kapali bilgiden ve profesyonellikten uzak olmasi sasirtmasa gerek...

Geçen hafta arabamiyika.com adresinden Balıkesir 10Burada AVM'de bulunan CarWax Firmasından randevu aldım. Bugün Aracımı yıkatmak için gittiğimde Firma yetkilisi (Ali bey) yoğunluktan dolayı aracımı yıkayamıyacağını bayramdan sonra hakkımı kullanabileceğimi söyledi. Bende aracımı şimdi yıkatmak istediğimi söylediğimde, ilgili kişi, o zaman buradan sıra alın normal ücreti ödeyin aracınızı yıkayalım dedi.
    Ben durumu arabamıyıka firmasına bildirdim. Yetkili arkadaş hemen geri dönüş yaptı, özür dileyerek paramın hemen geri ödeneceğini ve Balıkesir Carwax firmasının üyelikten çıkarılacağını söyledi.
    Arabamıyıka firması oldukça ilgili bir firma, güzel fırsatlar sunuyor. Ama bazı işletmelerin (balıkesir carwax) esnaflığa yakışmayan tavırları olabiliyor. Gitmeden önce yıkamacıya telefon edilirse, kapıdan dönme ihtimali olmaz.

Merhaba forumdaşlar, bugün Meguairs Merter'de iç dış yıkama 17,9 TL'ye yaptırdım. Normalde 40 TL. Aynı hizmeti düşük ücretle aldığım için farklılık olabileceğini düşünmüştüm ancak ayrım olmadan hizmetimi aldım. Hatta acele işim olduğu için aracımı ön sıraya bile aldılar. Önce suyla üstündeki tozu aldılar ve köpüklü yıkama yapıp kuru bezle ıslaklığı aldılar. Paspaslar yıkandı ve üzerine koku sıkıldı. Araç kokusu da ayrıca verildi. Süpürge ile içerideki tozlar temizlendi. Aracın üzerinde 5-6 parça reçine parçası vardı ve onları da temizlediler. Bölgeye yakın olan arkadaşlar varsa faydalanabilirler. Arabamyıka.com'a bu imkanı bize sunduğu için teşekkür ederim.

• Yarbay
    4347 Mesaj
    Koca kadikoy de bir tane ile araba yikamaciyla anlasamadiniz mi yahu tuzla da bile var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Pazartesi gününe randevü aldim bakalim. Haber veren arkadaşa teşekkürler

|
    |

|
    |
    Üye ol, bilgilerini ver, kredi kartı bilgilerini ver cart curt.. Onun yerine bir kod versin ya da randevu versin o şekilde gidelim ödemesini de orada yapalım olsun, bitsin. 15 tllkk yıkama için tüm bilgilerimi karşımdakinin bilmesine gerek yok.

|
    |
    fiyat için bakayım dedim kasko teklifi gibi bilgi istiyor nerdeyse uğraşamam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj
    İsterse bedava olsun yine gitmem . Böyle kuponlu muponlu işlerde gittiğin yerden trip yiyorsun . Ya biz bilmiyoruz kampanyayı diyorlar , ya bize bilgi gelmedi , ya da en son ikna edersen baştan savma iş yapıp gönderiyorlar . 5-10 lira için araba yıkamacının tribi çekilmez

Orijinalden alıntı: Melange

İsterse bedava olsun yine gitmem . Böyle kuponlu muponlu işlerde gittiğin yerden trip yiyorsun . Ya biz bilmiyoruz kampanyayı diyorlar , ya bize bilgi gelmedi , ya da en son ikna edersen baştan savma iş yapıp gönderiyorlar . 5-10 lira için araba yıkamacının tribi çekilmez
    +1
    vodafone otovınn kampanyasında çok çekmiştim ben, nereye gitsek bizim anlaşmamız yok demişti
    en sonunda müşteri hizmetlerindeki araç, kurumsal müşteri olduğumuzdan biraz daha fazla ilgi gösterip, kendisi tek tek aramış otovınn'ları , kod geçiyor garantisi aldığı bir bayiye göndermişti

o da zaten 3 ay sonra cortlamıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Melange

Aslinda yemeksepeti mantigiyla dusunulmus makul bir uygulama olmus bence. Hazir olmadan piyasaya girmeleriyse bulduklari fikri mundar edecek cinsten. Yarin bugun buyurlerse o burun kiviran yikamacilar kendileri reklamlari asarlar arabamiyika uyesiyiz diye. Hep boyle isliyor bizim memlekette isler. Her kasiyer her calisan basta bi yok cekmek zorunda hissediyor kendini. Ezberle yetisen bir toplumun ogrenmeye kapali bilgiden ve profesyonellikten uzak olmasi sasirtmasa gerek...

Haber veren arkadaşa teşekkürler kullandım

|
    |
    Kendim yıkıyorum BEDAVA.

denemeye değer bende aldım bakalım
    |
    |
    81 ilde kullanma hakkı diyor listede Denizli yok

• Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Bu tür uygulamalar esnaf için görünürlüğü müşteri için kaliteyi arttırır ama ...

Üç nokta sonrasını birlikte dolduralım.

|
    |
    Yaklaşık 5 kere arabamiyika.com dan satın aldım yıkattım. İşin ilginci normalde 50 tl ye cilalı yıkama yerlerde bile 15 tl ye yıkattım. hata arkadaşlarımdan da alanlar oldu gayet memnun kaldık. Kampanya devam ediyorken kaçırmamak lazım.

Lastik aldığım yerden Sonax ücretsiz yıkama indirimli detaylı temizlik kuponu aldım.Adamlar 15 dakika da arabayı iç dış yıkayıp verdi.Ben de almayım saolun bildiğim yere 2 ayda bir yıkatıyorum kafam rahat
    |
    |
kolayoto.com
Canlı Tv izle
üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.