Şimdi Ara

Arabamın Son Taksidini Ödedim / GOLF R alacaktım.... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
5
Favori
11.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 den ayda 8bin TL para kazanıyorum altımdaki araba doblo 2008 m.jet 1.3. Sen gene iyisin yarı yarıya en azından curiere binmeyi başarmışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizi kıskanan ülkeler içinse sizin hayalleriniz (Golf R, A45 vs.) onlara göre bir oyuncaktan biraz daha zor erişilen mallardan ibaret sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tecrubenize gore maasiniz az degil mi sanki?
  • Hocam bisiklet de artık öyle ucuz bir şey değil. 2 lastiği 300-500 tl arası değişiyor azcık kullanılır olanları. Bir tarafı bozulmasın diye titizlikle kullanıyorum artık. Çünkü ufak bir arıza kocaman masraflar açıyor. Öğrenci bütçesiyle konuşuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİZ PATLİCAN İSİNE GİREMEDEN PAYLİCAN BİZE GİRİYOR FARKİNDA DEGİLİZ...

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    zorlama değil ne kadar kolay oldugunu geçen haftalarda görmüştük :)
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Kimse 3750 TL maaş (yıılık yüzde 10-15 zam) ile ömrünü de verse alamaz Golf-R :)

Almak için çalıp çırpması hak yemesi şart :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SıradanÇinkoKarbonPil kullanıcısına yanıt
    Aa aynı ben. Hayalimdeki araba. Şimdi eski meski 2007 kasa 1.5 alayım diyorum millet apaçi misin diyor, satamazsın diyor çok yakıyor kendine gel diyor. Haklılar da hayal kurduğumuz şeyler bu ülkede çok zor.

• by__metallica B kullanıcısına yanıt
    16 yıl maaşından 5 kuruş harcamadan para biriktirip alabilirsin :)
    Maaş zammın arabanın yıllık fiyat artışı ile orantılı giderse tabi :)
    Bence bu da imkansız :))))

• Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Tek amacın milleti kışkırtmak ağzına sakız yapmışsın 2 lafı söylenip duruyorsun, CHP'li de olduk artık seneye de AKP'li olurum herhalde. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: picasso16

Aa aynı ben. Hayalimdeki araba. Şimdi eski meski 2007 kasa 1.5 alayım diyorum millet apaçi misin diyor, satamazsın diyor çok yakıyor kendine gel diyor. Haklılar da hayal kurduğumuz şeyler bu ülkede çok zor.
    Aynen benimde son hedef artık eski kasa 1.5 ' ler.
  • SıradanÇinkoKarbonPil kullanıcısına yanıt
    Alma be ya. Sahibinden'i takip ediyorum benzine para yetiştiremiyorlar lpg takan bile. Kimse satamıyor kımıldamıyor. Masrafı çok kaza da yapsan. Bence en mantıklısı hevesini alana kadar kirala brz yada üst model subaru evet pahalı ama derdi az. Sonra yine yüksek beygir küçük motorlu az yakan mazda yada denk düşen araba al geç.

• quote:

Orijinalden alıntı: picasso16

Alma be ya. Sahibinden'i takip ediyorum benzine para yetiştiremiyorlar lpg takan bile. Kimse satamıyor kımıldamıyor. Masrafı çok kaza da yapsan. Bence en mantıklısı hevesini alana kadar kirala brz yada üst model subaru evet pahalı ama derdi az. Sonra yine yüksek beygir küçük motorlu az yakan mazda yada denk düşen araba al geç.
    Satılmama konusu doğru malesef. Aylardır duran bir sürü araç var.

Daha üni bitmedi hocam haziranda bitiyorum. Mesleğe geçince artık gecebılırsek Allahın izniyle. Yakın tarihte alamam zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Bisiklet ne bisikleti. El arabası alabiliriz artık

Alıntıları Göster
    Yalnız bu ucuzu

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

Hocam merhaba ben ford kurye almayı düşünüyorum aracı tavsiye eder mısınız muayenesi yıllık mı
    Evet yıllık hocam. Kamyonet olarak geçiyor. Ek ücretle taksi sınıfında alınabiliyor ama 10.000 tl kadar fark ödemeye değer mi? Bence değmez..

Araçtan genel olarak memnunum , sadece rampada çekişi bazen can sıkabiliyor. Ama 2018 modelleri 6 vites olarak geliyor. Faydası var mı bilmiyorum.

Ses sistemi hafif ticari bir araca göre muhteşem.

Yakıt 6-6.5 litre civarında geziyor benim.

Ben çok şantiye gezdiğim için aldım. İhtiyacınıza göre ise gönül rahatlığıyla alabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: alicho

Cevaplara bak... Yemin ediyorum bu millete bu refah fazla bile, kuru soğan ekmeğe muhtaç olmanız lazım akıllanmayız için. Zavallısınız zavallı.
    Herif neden Avrupa’da Amerika’da asgari ücretlinin kolayca alabildiği arabayı biz kaç katı fiyata alıyoruz demiyor da adamın hayaline sallıyor. Size soğan bile çok kuru ekmek yeter.
    Hay sen çok yaşa be hocam. Duygularıma tercüman oldun. Artık insanların hayallerini bile limitleyip , şükür et diye dikte ediyorlar.

Ülkedeki gelir ve vergi adaletsizliğine dar gelirli insanlar hiç bir sersenizşte bulunmuyor.

Daha bugün şahit oldum. Saat öğleden sonra 2-3 gibi , range roverli, mercedesli bayanlar spor salonuna giriyorlardı. Hepsinin altında 300-500bin hatta milyonluk araçlar. Çalışmadıkları belli. Muhtemelen müteahhit karısı. Hayatta tek fonksiyonu koca parasıyla lüx yaşamak. Şeyma subaşı ve müritleri yani..

Ha bizde çok şey istemiyoruz ya , doları euroyu geçtik... abi banada aracı %160 ÖTV üstüne %18 KDV ile satıyorsun , yıllık 10 milyon tl kazanan adama da aynı ÖTV KDV... zaten gelir dağılımı adaletsiz. Bari vergiyle dengeleyinde biraz hayalimiz olsun ya..

• Bukalemun kullanıcısına yanıt
    CHP sempatizanı oldum tşk.
  • runorunoruno kullanıcısına yanıt
    02:11

Uyu bence !! Boş ver bu işleri !!!

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.