Şimdi Ara

arabamın plakasını deiştirmek kaça patlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
24
Cevap
0
Favori
2.159
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> arabamın plakasını deiştirmek kaça patlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6 Mesaj
    yeni gördüm adını. abicim senin bu isme plaka çıkartman çok kolay. fazla para gerekmez.100-200 ytl civarında. bide senin istediğin plaka sultanbeyli şubesine baglı 34 mck xx bulabilirsin. tabiki boşta plaka kaldıysa:) sana kolay gelsin
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: PNR05

quote:

Orjinalden alıntı: PolatA

sadece isim yazanlar var milletvekili oglunda falan gormustum onlar ne kadar ?

onlar 2500- 3000 ytl arası

ayrıca yıllık vergileride oluyor sanırım bu tip plakaların.
    |
    |
    1347 Mesaj
    Peki bir ilden başka bir ile taşınmak durumunda plaka değişimi kaça patlar acaba ? Mesela 35 plaka 06 olacak şeklinde.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: MaviBodrum

Peki bir ilden başka bir ile taşınmak durumunda plaka değişimi kaça patlar acaba ? Mesela 35 plaka 06 olacak şeklinde.

Takipçiye ödenen ücret de dahil 300 YTL ye yakın maliyeti var. 2 ay önce değiştirdim.
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.