Şimdi Ara

arabamin on cami sanayide catladi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arabanin motor kapagi zor aciliyordu tamir ettirmek icin kaportaciya goturdum. kapagin icindeki dile cekicle vura vura ayar yaptilar is bitti direksiyona gectim icerde dikiz aynasinin solundan sola dogru uzanan 20 25 cm kadar catlak dikkatimi cekti daha once en ufak bir catlak yoktu. dediler ki aracta dikiz aynasinin solunda zaten icerden bir catlak varmis o catlak ilerlemistir

camda eger ki kucuk bir catlak olsun mesela dikkatimi cekmesin camda, sarsintidan dolayi cekic direkt degmese bile bu catlak kaporta tamiri sirasinda sarsintidan yurumus ilerlemis olabilir mi

ya da hic catlak yoksa bu cam nasil catlar motor kapagi cama nasil carpabilir vs ben olayi anlamadim kaportacilarla siz yapmissinizdir seklinde tartismadim cunku ilginc sekilde disardan da catlak yoktu catlak icerden olusmustu goturdugum camci catlak icerde dikiz aynasinin solunda dedi ama tamirden sonra oldu bundan eminim daha once olsaydi fark ederdim ayni gun icinde komple on cam degisimi yaptirmak durumunda kaldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 8 Nisan 2020; 9:7:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir çukura sert girdiğinizde de yaşanabilirdi bu anlattığınız.

kaput açma kilidi ile camın ilgisi yok.
  • Camda taş izi varsa hava sıcaklığının gece gündüz değişiminde çatlamaya ve ilerlemeye başlıyor. Geçtiğimiz sene kurban bayramında açık otoparka bıraktığım arabanın camındaki taş izi çatlağa dönüşmüştü.

• Araçta düzeltme sırasında oluşan titreşimler mevcut bir çatlağın ilerlemesine neden olmuş olabilir ancak sıfırdan bir çatlak oluşturabileceğini hiç zannetmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önceki çatlaktır. Benim de motor kapağı zor açılır. Kaputun takıldığı yerler ile çatlak da alakasız yerden olduğu için alakasız diyebilirim.

• bence iyi ki çatlak ilerlemiş başka bir zaman daha kötü sorunlara yol açabilirdi. geçmiş olsun olur böyle şeyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.