Şimdi Ara

Arabamı Sattim çok uzgunum(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
5.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ev almıştım evin eksiklerini gidereyim derken baya masraf çıktı ben de arabamı satmak zorunda kaldım ilana koydum hemen satıldı noterden sonra anahtarı verdim adam basti gitti tarif edilmez bir duygu 9 yıldır benimleydi o anı unutamiyorum bir türlü çok üzüldüm dostlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ara sıra bana da böyle bir düşünce geliyor ama satarsam bir daha bir şey alamamaktan korkuyorum. Aldığım araç da zaten bu aracım gibi olmayacak. Aynı performansı istesem 15-20 senelik araçlara bakmak zorundayım. Aynı fiyata baksam sıfır Clio 0.9 bile olmuyor artık.

Geçmiş olsun zor valla hele ki 9 sene ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 1 Ekim 2019; 20:31:57 >
  • Canın sağolsun hayatta neler var üzüldüğüne pişman olursun bu tür şeylere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burada en önemli bilgi araç neydi ve kaça verdin hocam.
  • Allah daha iyilerini almayı nasip etsin hocam.
  • Hocam daha iyileri sizin olur inşallah. Allah can sağlığı versin. Bugün satar yarın daha iyisini alırsınız. Üzmeyin kendinizi.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam aracım Astra idi ilk sahibinden almıştım hatasız boyasız bir aracti artık yollarda gördükçe başımı ceviriyorum üzüntüden, araç satmak çok zormuş arkadaşlar ne yapalım sağlık olsun Allah büyük acılar göstermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatrros -- 1 Ekim 2019; 20:54:17 >
  • 0.999 cc Leoncular 0.900 Clio beğenmiyor

• Opeller bir başka oluyor cidden hocam keşke satmasaydin dicem de 9 yıl olmuş takma kafana sen gerekeni yaptın

• Takma kafana . ilerde daha iyisini alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barracud@ -- 1 Ekim 2019; 21:8:42 >
  • Bu üzülme araba ile kişinin arasındaki ilişkiden gelir gayet normal.
    Bende aracını sıfır almıştım 4 yıl bindim ev için satmak durumunda kaldım, bende aşırı derecede üzülmüştüm o duyguyu çogu kişi bilir.

Arabanın gidişi ayrı koydu
    Zamanla Arabasızlık ayrı koydu elin kolun ayagımdı
    Zamanla arabasız biri olarak devam ettim ve alıştım
    Zamanla bayramda seyranda gezmelerde araç kiraladım avisten
    Zamanla bütceyi az bucuk dogrultarak araba almaya heves ettim
    Zaman zaman zaman
    Tam 5 yıldan sonra araba alma noktasına geldim
    2. Ellere bakınırken
    Sıfır araba aldım , umarım düşünen herkese nasip olur.

Zaman herşeyin ilacı

İnsanoğlu herşeyi unutur gülüp geçer ama zamanla...

Arabasızlık zor süreç, bu yüzden kendinizi sağlam hazırlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılan Serdar

0.999 cc Leoncular 0.900 Clio beğenmiyor
    Bende 1.4 180 lik Cupra var. Arabana performans istersen 40-50 beygirini verebilirim Tabii ki beğenmeyeceğim. 100 bin TL verip 1 litre bile araç alamıyoruz. Nesini beğenicem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 1 Ekim 2019; 21:27:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bende 1.4 180 lik Cupra var. Arabana performans istersen 40-50 beygirini verebilirim Tabii ki beğenmeyeceğim. 100 bin TL verip 1 litre bile araç alamıyoruz. Nesini beğenicem ?

Alıntıları Göster
    Eski bir Seat sahibiyim şimdi hangi arabam olmadığını bildiğin için böyle rahat konuşuyorsun . Ayrıca çöp , apaçi seat'in senin olsun kardeş sağol

• Arabada sanırım sevgili gibi oluyor bir süre sonra
  • quote:

Eski bir Seat sahibiyim şimdi hangi arabam olmadığını bildiğin için böyle rahat konuşuyorsun . Ayrıca çöp , apaçi seat'in senin olsun kardeş sağol

Alıntıları Göster
    Aynen kontağı çalıştırdığımız an yan yan neslihan modundayız

İyi akşamlar.

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam kusura bakmayın ya bir tane Seat fanboy vardı ben dikkat etmeden sizi o sandım , biraz abartılı yuklendim valla

O adam bezdirmisti beni takılıyordum ona , ben eski Seat kullanicisiyim ben illallah ettim . Bu arada ben de sağlam bir spor araba var şimdi bilginize :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılan Serdar -- 1 Ekim 2019; 21:43:8 >

• Duygusal bir yaklaşım.
    Hiç öyle düşünmemiştim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gün gelecek sevinecekain ve iyi ki satmışım diyeceksin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 sene evvel iflas ettim. 2014 model seat toledomu, evimi ve kardeşimle ortak yazlık hissemi satmak zorunda kaldım.

5 sene evvel artan terör olayları sebep oldu. her patlayan bombada Turist gruplarım iptal oldu.

Dağcılık turizmi ile uğraşıyordum ve Ağrı Dağına gruplar çıkarıyordum.

4 sene boyunca başka bir sektörde çalışma durumunda kaldım. 3 yaşımdaki çocuğuma yalan söyledim,arabayı sattığımı söyleyemedim.

Araba tamirde dedim, o ise evde bulunan araba çocuk koltuğuna oturup hayali yolculuklara çıkıyordu.

Yolda aynı marka model arabayaı gördüğünde benimle dalga geçiyordu, " baba arabayı ama uzağa park etmişsin " diye

5 ay evvel 2014 model hyundai i10 aldım. çekirdek ailem için yeterde artar
  • quote:

Hocam kusura bakmayın ya bir tane Seat fanboy vardı ben dikkat etmeden sizi o sandım , biraz abartılı yuklendim valla

O adam bezdirmisti beni takılıyordum ona , ben eski Seat kullanicisiyim ben illallah ettim . Bu arada ben de sağlam bir spor araba var şimdi bilginize :)

Alıntıları Göster
    Beni alintilamamissiniz ama konuya bakarken gordum. Rica ederim onemli degil kim oldugunu tahmin ediyorum sanki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.