Şimdi Ara

Arabamı ne kadara satmalıyım Golf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
5.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 52
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 29
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • chuckchucky (29 mesaj) cupra_mann902 (5 mesaj) Ben sero (4 mesaj) geleyle (3 mesaj) _Maxximum_ (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (69 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (7 mesaj) (1 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Güncel Araç Fiyatları >> Arabamı ne kadara satmalıyım Golf
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1132 Mesaj

Hocam şöyle bir durum var..

Yeni Golf 8 inanılmaz yüksek bir fiyattan satışa çıktı ve bence satamayacak..Dolusu yeni dolu A3 ile nerdeyse aynı fiyat boşu zaten bomboş,orta paketi 330 civarında çok pahalı üstelik 1.0 motor!!

Bende de 2016 model bir Golf var ilanı da paylaşayım burda..Aracım Emsalsiz dolulukta ve hatasız...Millet boş paketlere 250 ve üstü yazıyor,kazalılara da 230 yazıyor...

Sizin aceleniz olduğu için sizi anlıyorum ama sakın aracınızı ucuza vermeyin..Golf 8 leri çok az kişi alacak..Adamlar amortisörlü kaput bile koymamış olacak iş değil!!

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-son-indirim-bu-hafta-takasa-gidiyor-ozel-siparis,hatasiz-golf-911235166/detay/

Benim ilan da bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besiktas -- 16 Mart 2021; 11:57:14 >
    |
    |
    chuckchucky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Satılmaz tabi yeni kasa sıfır c segmentler 220 230 a satılıyor kim ne yapsın eski kasa ikinci el aracı 270 e. Hepinizin elinde kalacak o araçlar euro tekrar yükselmezse. Uyanıklar eskittiği arabayı satıp aynı paraya sıfır araba alma derdine düştü.

Yanlış anladın herhalde elimde kalsın istemiyorum alsatçı fırsatçıda değilim ederi neyse öldürmeden satmak istiyorum ne ucuz gitsin nede alıcı için pahalı olsun isterim

270 kimse vermez . Olan adam 20 daha verir yeni kasa alır hem daha dolu. İkinci el kilit valla adamlar hem sıfırından yüksek istiyorlar hem de tok satıcılar. Alırsan al almazsan çok da umurunda değil

Kaça satmalıyım. İstediğiniz fiyata satabiliyormusunuz. O zaman 500 bine satın gitsin.

Kaç lira piyasası dersen 200 210 bin.

Malum siteye girip aracınızın kriterlerini filtreleyip fiyata göre en düşük yapın.İlk 10 ilan harici(hasar kayıtlı vs) diğer ilanlar fiyatı belirleyecektir.

Hocam 270 gibi hayalleriniz olmasin ancak 210a da verilmez. 2019 yilinda aracimi satarken bende konu actim fiyati hakkinda. 60 65 hatta ederinin 55 oldugunu yazanlar vardi. 10 gun icerisinde 80.000 tl ye sattim

Piyasa hep vardı, bahsettiğim zamanda da vardı şimdi de var. Bahsettiğim zamanlar öyle çok uzak zamanlar değil, 2010'da 30 bin tl'ye borç harç araba alsan kredisi devam ederken 2011'de o arabayı 28'e ancak satardın. O zaman da diyor muydunuz "ben buna kredi çektim, sıfırı 30 binken ben 32'ye veriyorum 2. eli" diye. Son 2 senede yaşlanan dalgalanmalardan arzın sıkışmasından dolayı yaşanan algıyı gerçek sanmayın. Piyasa dediğin arzla talebin buluştuğu yerdir. İstediğin fiyatı istemekte özgürsün ama verecek adam da sıfırdan fazlasını vermez. Stabil ekonomide düzen budur.

Ama ben sizin karın ağrınızı biliyorum; ben de araba aldım geçen sene hatta kredi de aldım az bir miktar. Ama ben ayağımı yorganıma göre uzatırken millet cürmünün iki katı krediye girdi sırf değeri artıyor diye. Yarı maaşımı alan arkadaşım krediye girip 350 bin liralık araba bakarken biz kerizdik de 100 bine araba aldık. Artar satar yoluma bakarım dediniz, olmayınca da burada caz yapıyorsunuz. Araba temelde bir sarf malzemesidir, ihtiyacına göre alır ve kullanırsın. Umarım aldığım arabanın değeri olması gerektiği gibi düşer, 80'e 70'e satarım. Düşüğe satarım ki alacağım da düşük olsun, yani olması gereken.

• Binbaşı
    1058 Mesaj

230 a trink gider 235 e satarsın bence en en kötü

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-boya-kaza-degisen-yok-ilk-sahibinden-908658190/detay

bak adam yazmış 246 240 a biter gibi bu araç ona göre birşey yaz işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperfex -- 16 Mart 2021; 12:29:33 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1132 Mesaj

Sakın 250 ye verme..Senin arabanın ederi minimum 275.000

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-oto-may-dan-golf1.5-tsi-dsg-comf-0-km-boyasiz-hatasiz-son-firsat-903479141/detay

Şu ilanı referans noktası alıyorum...270-275 arası (cam tavanın yok değil mi) eder senin araç...250 ye alan galeri de 275 e koyup 270 e verip 20 bin kâr eder zaten...

Benim aslında durumum senden daha karışık..Aracım emsalsiz dolulukta ve hatasız..Bunu Golf'ten iyi anlayan birileri anlayabilir..2016 model 65.000 km araca 245.000 vereceğime 30.000 daha koyup senin aracı alırım diyen arkadaşlar da olacak,sonuçta seninki 2020 model ve 12.000km de daha üstelik 1.5 benimki 1.4!

Durum öyle değil ama..Arabayı özel kılan sadece model yılı ve km si değil içindeki özelliklerdir...

Neyse benim de acelem yok,kesinlikle al satçıya değil değerini bilen birine vermek istiyorum....

|
    |
    chuckchucky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
En ucuz kedi maması fiyatları
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.