Şimdi Ara

Arabamı ne kadara satmalıyım Golf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
6.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yardımcı olursanız çok sevinirim piyasa bilgim yok

Ev alacağım için aracımı satmak istiyorum

2020 model golf 1.5 150 beygir dsg comfortline 15 bin km de

Fikir verebilirmisiniz kaça satmalıyım

yaz aylarını beklemek daha mı iyi fiyata satabilirim sizce

Teşekkür ederim herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuckchucky -- 15 Mart 2021; 19:33:12 >

• chuckchucky kullanıcısına yanıt
    chuckchucky demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Hocam naptın polo lar o fiyattan gidiyormuş şimdi baktım
    Benim aracın benzerlerine 270 280 yazmışlar ama satılmıyor

Satılmaz tabi yeni kasa sıfır c segmentler 220 230 a satılıyor kim ne yapsın eski kasa ikinci el aracı 270 e. Hepinizin elinde kalacak o araçlar euro tekrar yükselmezse. Uyanıklar eskittiği arabayı satıp aynı paraya sıfır araba alma derdine düştü.

quote:

Değerleme yapınca böyle rakamlar çıkıyor

Hocam 270 gibi hayalleriniz olmasin ancak 210a da verilmez. 2019 yilinda aracimi satarken bende konu actim fiyati hakkinda. 60 65 hatta ederinin 55 oldugunu yazanlar vardi. 10 gun icerisinde 80.000 tl ye sattim

Piyasa hep vardı, bahsettiğim zamanda da vardı şimdi de var. Bahsettiğim zamanlar öyle çok uzak zamanlar değil, 2010'da 30 bin tl'ye borç harç araba alsan kredisi devam ederken 2011'de o arabayı 28'e ancak satardın. O zaman da diyor muydunuz "ben buna kredi çektim, sıfırı 30 binken ben 32'ye veriyorum 2. eli" diye. Son 2 senede yaşlanan dalgalanmalardan arzın sıkışmasından dolayı yaşanan algıyı gerçek sanmayın. Piyasa dediğin arzla talebin buluştuğu yerdir. İstediğin fiyatı istemekte özgürsün ama verecek adam da sıfırdan fazlasını vermez. Stabil ekonomide düzen budur.

Ama ben sizin karın ağrınızı biliyorum; ben de araba aldım geçen sene hatta kredi de aldım az bir miktar. Ama ben ayağımı yorganıma göre uzatırken millet cürmünün iki katı krediye girdi sırf değeri artıyor diye. Yarı maaşımı alan arkadaşım krediye girip 350 bin liralık araba bakarken biz kerizdik de 100 bine araba aldık. Artar satar yoluma bakarım dediniz, olmayınca da burada caz yapıyorsunuz. Araba temelde bir sarf malzemesidir, ihtiyacına göre alır ve kullanırsın. Umarım aldığım arabanın değeri olması gerektiği gibi düşer, 80'e 70'e satarım. Düşüğe satarım ki alacağım da düşük olsun, yani olması gereken.

• Kaça satmalıyım. İstediğiniz fiyata satabiliyormusunuz. O zaman 500 bine satın gitsin.

Kaç lira piyasası dersen 200 210 bin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum siteye girip aracınızın kriterlerini filtreleyip fiyata göre en düşük yapın.İlk 10 ilan harici(hasar kayıtlı vs) diğer ilanlar fiyatı belirleyecektir.

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

200 210 alinabiliyorsa alin 220 ye ben aliciyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Satılmaz tabi yeni kasa sıfır c segmentler 220 230 a satılıyor kim ne yapsın eski kasa ikinci el aracı 270 e. Hepinizin elinde kalacak o araçlar euro tekrar yükselmezse. Uyanıklar eskittiği arabayı satıp aynı paraya sıfır araba alma derdine düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trident682 -- 15 Mart 2021; 20:11:13 >
  • Trident682 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anladın herhalde elimde kalsın istemiyorum alsatçı fırsatçıda değilim ederi neyse öldürmeden satmak istiyorum ne ucuz gitsin nede alıcı için pahalı olsun isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cupra_mann902

200 210 alinabiliyorsa alin 220 ye ben aliciyim

Kaç para olmalı. Yeni kasası 2 kat daha dolu ve daha yakışıklı 290 bin tl. Belli ki golf sahibisin. Yazık oldu sana.

• quote:

Daha yeni kasası 2 kat daha dolu özellikle 290 bine satıyorlar. Kaldı ki 80 lik dilime girmiş bu araçlara talep patlamasını kimse beklemiyor. Ve yeni golf ayrıca daha yakışıklı. 7.5 gibi değil.

Gerçekçi olun zararın neresinden dönersen kar. Çünkü 80 lik dilim aşağısına alternatif çoğaldı. En kötü adam 231 e leona yazılır. Hadi onu geç 230 a sıfır çok dolu corolla, 240 civic var. Sıfırın şu sefil ekonomi de rekor satış yapması ahanda bu salak 2.el piyasası yüzünden. Ayrıca comf polo sıfırı 193 195 civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Kaç para olmalı. Yeni kasası 2 kat daha dolu ve daha yakışıklı 290 bin tl. Belli ki golf sahibisin. Yazık oldu sana.

Alıntıları Göster

Golf sahibi degilim 2021 leon 1.0 tsi manual sahibiyim. Bu arac 220 230 civarinsa mevcut piyasada hizli satilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cupra_mann902

Golf sahibi degilim 2021 leon 1.0 tsi manual sahibiyim. Bu arac 220 230 civarinsa mevcut piyasada hizli satilir.

Alıntıları Göster
    Neden leon aldıysan diğerleri de onun için leon alır. Manuel yerine 231k ya otomatik leonu alsan neden aynı paraya haşatı çıkmış golf alırsın. Seni sıfıra sevk eden neyse başkasını da odur. 2.el piyasası ancak keriz silkeleme mekanı olmuş. İq sunun çeyreğini kullanan gider sıfır alır.

• 220 ye kadar bir kac gun onceye kadar fiyatlarda vardi, ancak ne olduysa 240 lara firlamis fiyatlar.

Heraldw OTV beklentisi millet ilanlarini ya cekti, ya yukseltti.

Leon almak mantikliydi ancak almak oldukca zordu ben alabilen sanslilardanim. Suan da hic bir bayide 1.0 tsi leon mevcut degil 210 aldm satacak olsam 220 bugun yarin satilir. 1.5 tsi ve dsg golfun 15bin kmde 220 230 etmesi bence normal

• Değerleme yapınca böyle rakamlar çıkıyor

• Neden satıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

Alıntıları Göster
    Hangi c segmentler 230 bin? Leon 2 aydir piyasada yok. Toyota kampanyasi bitti. Geriye ne kaldi ?
  • cormen kullanıcısına yanıt
    Ev almak için hocam yoksa çok severek özenle kullanıyorum seramik kaplama, kaput farlar aynalar basamaklar ppf kaplatmıştım hassas olduğum için
  • chuckchucky kullanıcısına yanıt

Ben de memnun kalmadığınızı düşünmüştüm. Hayırlısı olsun diyelim.

• cormen kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam cümlemize
  • quote:

Değerleme yapınca böyle rakamlar çıkıyor

Hocam 270 gibi hayalleriniz olmasin ancak 210a da verilmez. 2019 yilinda aracimi satarken bende konu actim fiyati hakkinda. 60 65 hatta ederinin 55 oldugunu yazanlar vardi. 10 gun icerisinde 80.000 tl ye sattim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cupra_mann902 -- 15 Mart 2021; 20:51:8 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.