Şimdi Ara

arabamı değiştiriyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yetiyor ama M3 ten önce corvete vardı zaten. 2005 Mustang alıcam galiba ama fikrim değişebilir 1 hafta beklemek istiyorum. sizde önerilerinizi yazın arkadaşlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: unstoppable

corvette al paran yetıyosa.
  • pardon yalnınslık oldu bundan bhasediordum ama bence 2005 mustang hala harika

bu ise gtr konsept

• bu büyük blokların(959) sürekli yağ yakmasından ufacık ihmalde motoru şişirmesinden yorulursun gibime geliyor,küçük bloklar(shelby kullanmıştı) düşük hızlarda daha seri ve bence sesleri daha iyi,üstelik daha dayanıklı,eğer modifiye yapmayacaksan (zaten yeterince torklu,68,69 shelby cobra gt ler çok hoş arabalar.Alabilirsem birgün böyle bişi düşünüyordum
  • Peahh millet aşmış abicim. Bizim ömrümüzde bi arada göremeyeceğimiz parayla vatandaş araba alıyo yollara salıyo
  • Ayrıca bu 2005 mustang kaç milyar?
  • söyld,ler,nin doğru olma ihtimali needir bilmiyorum ama benide ilgilendirmez aslında ama alacaksan sl 55 al derim bir dost tavsiyesi...
  • valla ben bişey tavsiye etmem sen kendin ne düşünüyorsan o en iyisidir

şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thermaltake

BMW,MERCESED VE AUDİ 250 hız sınırlaması var. Bu SL 55 için de Z8 içinde gecerli. Ancak bunu kaldırabılıyorsun biraz masrafla...
    Çünkü Almanya otobanlarında hız sınırı yoktur bu yğzden de almanlar arabalara hız sınırı getirmiştir.

bilmiyorsun
    almanya da otobanlarda hız sınırı var ama sadece 250.
    hız sınırı normalde sadece yarışcı lisansı olan kişiler için kaldırılıyot ama türkiye de herkese
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.