Şimdi Ara

arabamı çizmişler(yerin fotoğrafı eklendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oturduğum apartmanın önünden yol geçiyor karşıda da apartmanlar var.araba park edecek yer yok zaten yolun iki kenarına park ediliyor.bazen yer bulunamıyor.ben karşı apartmanın önüne park etmiştim.apartman girişi diyemem çünkü oldukça büyük bir boşluk bırakıyordum.bu bahane olamaz.arabaya ne yapmışlar arka sileceği kırıp birkaç çizik atmışlar.çok önemli değil ama kimsenin başkasının malına böyle zarar vermeye hakkı yok.insan gibi uyarılabilirdim.birkaç gün önce de arka silecek elle zorlanmış ve kalkık bir halde bulmuştum.çocuklar yapmıştır diyerek önemsememiştim.meğerse kendilerince uyarmışlar.etrafta kamera da yok.ne kadar yozlaşmış bir toplum haline geldiğimizi bir kez daha gördüm.üzücü...

şu renault'un önüne park etmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 16 Mayıs 2014; 11:44:17 >

• Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun yapanların da arabaları aynı şekilde hasar görür de mala zarar vermek neymiş anlarlar umarım.
  • park ettiğin yere daha önce düzenli olarak biri park ediyor ve sen onun yerine park ediyorsan %90 o yapmıştır. takip et
  • quote:

Orijinalden alıntı: akula06

park ettiğin yere daha önce düzenli olarak biri park ediyor ve sen onun yerine park ediyorsan %90 o yapmıştır. takip et

takip ediyorum.sanki boş kalıyor gibi.fotoğrafını atsam anlarsınız aslında.hesabım olmadığı için ekleyemiyorum.

düzeltme:burnumun dibi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 16 Mayıs 2014; 10:35:19 >
  • Gene bırak takip et...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Gene bırak takip et...

bunu yapmam için bir kamera düzeneği kurmam gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: double minded

quote:

Gene bırak takip et...

Arabanın içinden çekilen görüntü delil niteliği taşımaz
    Bunun yerine arabayı dışarıdan gören bir kamera sistemi kurmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: double minded

quote:

Gene bırak takip et...

Arabanın içinden çekilen görüntü delil niteliği taşımaz
    Bunun yerine arabayı dışarıdan gören bir kamera sistemi kurmanız lazım.

bilgi için sağol.
  • Geçmiş olsun...
    Yapanın da elleri kırılsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Geçmiş olsun...
    Yapanın da elleri kırılsın...

Bence kestanesi çizilsin
  • Alphace A kullanıcısına yanıt
    Valla bence mahsuru yok da...Sonra alışmasın...
  • Kukanın olduğu yerin sahibi yapmıştır. Park etmek yasaktır yazmış zaten. Sokağınızın durumunu bilemem ama merdivenin önünü kapamamanız tercih edilirdi bence.
  • böyle namussuzluk yapanları Allah ıslah etsin diyelim şu mübarek gün. arabaların amblemlerini söken vicdansızlar var bu ülkede kardeşim biz bi lokmamız haram olacak diye 40 takla atarken bazılarıda yediğimiz ekmek helal olmasın diye 40 takla atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 16 Mayıs 2014; 12:22:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caldexter

Kukanın olduğu yerin sahibi yapmıştır. Park etmek yasaktır yazmış zaten. Sokağınızın durumunu bilemem ama merdivenin önünü kapamamanız tercih edilirdi bence.

yasaktır yazan yer garaj girişi için. park ettiğim yerle ilgisi yok.ya karşıda ki binadan ya da merdivenlerin gittiği binadan birisi yaptı ama neyse.
  • Hocam kapı girişini kapatmışsınız sanırım biraz fakat yaptıkları malesefki eğitimsizliklerinden kaynaklanıyor. Aracı son birkereliğine daha mahsus oraya park edin ve balkona koyabileceğiniz bir kamera varsa koyun kimmiş öğrenin
  • Hiç bulaşmayın demek isterim ama bunlar bir dersi hak ediyor Bir kez daha aynı yere çekin gece pencereye kamera yerleştirin aynı hareketi yaptıklarında ya görüntüleri polise verin ya da kendi işinizi kendiniz görün Çok geçmiş olsun bu arada
  • sağolun arkadaşlar. ya görmezden gelmek gerekiyor ya da aynı yere çekip kamera kaydına alarak bunlara iyi bir ders vermek gerekiyor.işin gücün arasında bir de böyle insanlarla! uğraşmak zorunda kalmak insanı yoruyor. ne yapalım ülke gerçeği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 16 Mayıs 2014; 14:29:24 >
  • geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.