Şimdi Ara

Arabama çarpan adamı buldum (tam bir çakal)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bundan 3 gün önce gece saatlerinde birisi arabama çarptı ve kaçtı. Görgü şahitleri çarpan arabanın plakasını aldılar. Bizde kaza yerine arabaları oynatmadan polis çağırıp tutanak tutturduk. Ve mahallenin karakoluna tutanağın gelmesini bekliyoruz.

Bende eş dost vasıtasıyla bana çarpan aracın plakasından yola çıkarak, arabama çarpan aracın ruhsat sahibine, tc sine ve ev adresine ulaştım. Sosyal medya araştırmalarım sonucunda aracı çakal (facebookta havaya silahla ateş etmeli videolar, elinde tespihli fotoğraflar, rakı masasında fotoğraflar) çekielen ruhsat sahibine ulaştım. Damat arabama çarpan aracıyla fotoğraflarda çekilmiş. Yani kesinlikle o bakalım bu çakal ile ne gibi maceralara gireceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pog -- 30 Aralık 2019; 21:45:34 >

• ona bunun onur kırıcı bir davranış oldugunu soyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mustafa_atr kullanıcısına yanıt
    espiri konusu değil kardeşim.
  • pog P kullanıcısına yanıt
    dediklerine bakarsak eleman sorunlu bulaşmasan iyi olur birak polis halletsin sen hareket cekme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pog

espiri konusu değil kardeşim.
    böyle bir olayda kalkıp ne yapayım diye yazıyorsan kusura millet espride yapar dalgada geçer
  • aynısı 16 yıl önce benim başıma gelmişti. aynı şekilde çakalın birisi sokakta park halindeki arabama çarpıp kaçmıştı. o sırada birisi plakasını not etmiş bana vermişti. karakola gittiğimde polis bunun mahallenin serserisi olduğunu, ablasının telekızlık yaptığını vs her şeyi anlatmıştı. hatta polis bile bulaşmak istemiyordu. neyse biz bulduk çocuğu arabasında trafik sigortası yoktu, onu yaptırdık ve ertesi gün arabalar kaza yapmış gibi polisi çağırıp tutanak tutturduk, bu şekilde halletmiştik. tabi o yıllarda değer kaybı denilen şey bilinmiyordu. bence en uygun çözüm bu. kaba kuvvet kullanarak adamı dövsen bile sana düşman olur, kalleşçe bir şekilde intikamını alır. benim hallettiğim yöntemle sen de hallet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 30 Aralık 2019; 22:30:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

aynısı 16 yıl önce benim başıma gelmişti. aynı şekilde çakalın birisi sokakta park halindeki arabama çarpıp kaçmıştı. o sırada birisi plakasını not etmiş bana vermişti. karakola gittiğimde polis bunun mahallenin serserisi olduğunu, ablasının telekızlık yaptığını vs her şeyi anlatmıştı. hatta polis bile bulaşmak istemiyordu. neyse biz bulduk çocuğu arabasında trafik sigortası yoktu, onu yaptırdık ve ertesi gün arabalar kaza yapmış gibi polisi çağırıp tutanak tutturduk, bu şekilde halletmiştik. tabi o yıllarda değer kaybı denilen şey bilinmiyordu. bence en uygun çözüm bu. kaba kuvvet kullanarak adamı dövsen bile sana düşman olur, kalleşçe bir şekilde intikamını alır. benim hallettiğim yöntemle sen de hallet.
    Ve bu yaptığın şeyi doğal ve normal bir şeymiş gibi mi anlatıyorsun. Yaptigin iş basitçe sigortayı dolandırmak.sizin gibiler yüzünden dürüst insanların primleri yukseliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fortune1905

Ve bu yaptığın şeyi doğal ve normal bir şeymiş gibi mi anlatıyorsun. Yaptigin iş basitçe sigortayı dolandırmak.sizin gibiler yüzünden dürüst insanların primleri yukseliyor

Alıntıları Göster
    inşallah başına böyle bir olay gelmez. ama ya gelirse elin iti kopuğuyla, hayatta kaybedecek bir şeyi olmayan adamla nasıl baş edeceksin? çok fazla KV, çukur izleyip gaza gelip adamı dövüp zorla senet imzalatıp, zararını tazmin mi edeceksin? var mı başka çözüm yöntemin? adam arabama normal bir şekilde çarpsa zaten trafik sigortasından ödenecekti. ben satamadığım bir arabayı bilerek kaza yaptırıp, pert raporu alıp cebime para atmadım ki. boşuna dürüstlük abidesi rolüne giriyorsun. başına gelsin sonra görürüz ne yapacağını.

fog kardeş sana bir yöntem daha söylüyorum, yukarıda beni eleştiren fortune1905 nickli arkadaşı yanına al, kendisi çok iyi bir boksörmüş. birlikte gidin fortune o kişiye güzelce bir sopa çeksin ve "yalvarırım beni artık dövme arabanı tamir ettireceğim" diyene kadar sopaya devam etsin. hayatı dizi zannedenler için herşey ne kadar kolay. sen uzaktan gazel oku fortune kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 30 Aralık 2019; 23:14:59 >

• quote:

inşallah başına böyle bir olay gelmez. ama ya gelirse elin iti kopuğuyla, hayatta kaybedecek bir şeyi olmayan adamla nasıl baş edeceksin? çok fazla KV, çukur izleyip gaza gelip adamı dövüp zorla senet imzalatıp, zararını tazmin mi edeceksin? var mı başka çözüm yöntemin? adam arabama normal bir şekilde çarpsa zaten trafik sigortasından ödenecekti. ben satamadığım bir arabayı bilerek kaza yaptırıp, pert raporu alıp cebime para atmadım ki. boşuna dürüstlük abidesi rolüne giriyorsun. başına gelsin sonra görürüz ne yapacağını.

fog kardeş sana bir yöntem daha söylüyorum, yukarıda beni eleştiren fortune1905 nickli arkadaşı yanına al, kendisi çok iyi bir boksörmüş. birlikte gidin fortune o kişiye güzelce bir sopa çeksin ve "yalvarırım beni artık dövme arabanı tamir ettireceğim" diyene kadar sopaya devam etsin. hayatı dizi zannedenler için herşey ne kadar kolay. sen uzaktan gazel oku fortune kardeşim.

Alıntıları Göster
    İyi dileklerin için tşkler. Gelip arabamın tambonuna bakarsan her yerini başkaları tarafından sürüldüğünü görürsün. İyi kopukla uğraşmam .kaskodan yaptırırım.

• quote:

İyi dileklerin için tşkler. Gelip arabamın tambonuna bakarsan her yerini başkaları tarafından sürüldüğünü görürsün. İyi kopukla uğraşmam .kaskodan yaptırırım.

Alıntıları Göster
    arkadaşın belki kaskosu yok. hem suçu günahı yokken neden kaskosundaki hasarsızlığı bozsun?
  • Sigorta şirketi suçlu yani öyle mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aynısı 16 yıl önce benim başıma gelmişti. aynı şekilde çakalın birisi sokakta park halindeki arabama çarpıp kaçmıştı. o sırada birisi plakasını not etmiş bana vermişti. karakola gittiğimde polis bunun mahallenin serserisi olduğunu, ablasının telekızlık yaptığını vs her şeyi anlatmıştı. hatta polis bile bulaşmak istemiyordu. neyse biz bulduk çocuğu arabasında trafik sigortası yoktu, onu yaptırdık ve ertesi gün arabalar kaza yapmış gibi polisi çağırıp tutanak tutturduk, bu şekilde halletmiştik. tabi o yıllarda değer kaybı denilen şey bilinmiyordu. bence en uygun çözüm bu. kaba kuvvet kullanarak adamı dövsen bile sana düşman olur, kalleşçe bir şekilde intikamını alır. benim hallettiğim yöntemle sen de hallet.
    Alıntıdır.

Hak sahibi olduğunu iddia ederek sigorta şirketinden sigorta bedelini hileli davranışlar ve belgelerle sigorta bedelini almak amacıyla hareket eden kişi, TCK 158/1-k maddesinde düzenlenen nitelikli dolandırıcılık suçu işlemiş olur.

• fortune1905 kullanıcısına yanıt
    Boş yapıyosun farkında değilsin. Yıl 2003. Forum donanım bile hayatta yok sen belki 10 yaşlarındasın. Ne yapmalıydım gidip çocuğu mu dövmeliydim? Suçlu ben değildim ki zaten trafik sigortasından karşılanacaktı. Ama sen başına gelmemiş bir olay hakkında ahkam kesip doğrucu davut rolüne giriyorsun. Sanki arabamı satamıyorum, satmak yerine sahte kaza yapıp pert raporu alarak arabamın parasını tahsil etmişim gibi bana muamele ediyorsun. Değer kaybı davası bile o yıllarda bilinmiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 31 Aralık 2019; 22:9:19 >
  • Sol arka kapıyamı çarptılar

• quote:

Boş yapıyosun farkında değilsin. Yıl 2003. Forum donanım bile hayatta yok sen belki 10 yaşlarındasın. Ne yapmalıydım gidip çocuğu mu dövmeliydim? Suçlu ben değildim ki zaten trafik sigortasından karşılanacaktı. Ama sen başına gelmemiş bir olay hakkında ahkam kesip doğrucu davut rolüne giriyorsun. Sanki arabamı satamıyorum, satmak yerine sahte kaza yapıp pert raporu alarak arabamın parasını tahsil etmişim gibi bana muamele ediyorsun. Değer kaybı davası bile o yıllarda bilinmiyordu.
    Yıl isterse m.ö 2003 olsun farketmez. Ben sana çocuğu döv mu dedim.iki lafından biri dövmek.

Yılın önemi yok. Yaptığın suç

• quote:

hacı boşver. buradakilerin çoğu lafa gelince tüm kurallara harfiyyen uyarlar. icraata gelince yapmadıkları şey kalmaz. hee de geç boşver..
  • quote:

Yıl isterse m.ö 2003 olsun farketmez. Ben sana çocuğu döv mu dedim.iki lafından biri dövmek.

Alıntıları Göster
    napalım şimdi ? alkış mı tutalım sana böyle canhıraş şekilde suç suççç diye diye yırtındığın için. haa ya da 155 i arayalım bu adam 2003 te böyle bir şey yaptı diye ihbar edelim. ne dersin? adamın aklına bu çözüm gelmiş. doğru ya da yanlış.

• quote:

Alıntıları Göster
    Sen doğrucu davut yarın seni de görürüz. Pireyi deve yapıp abarttığını gün gelir hayat sana bizzat yaşatarak öğretir. Sen daha toysun deli ziya abin sana selam söylesin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.