Şimdi Ara

ARABAMA BOYA SÖKÜCÜ DÖKMÜŞER LÜTFEN YARDIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
0
Favori
24.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: öğretmen_25

quote:

Orijinalden alıntı: n1say

http://www.kaputkorumafilmi.com/

kaput filmi önerebilirim ama yaptırmasanızda olur artık orjinalliği kalmadığı için kaputun :)

Tamam ya yüzüme vurup durma artık :)

ya böle bir şey olsaydı :p(allah korusun)
     ARABAMA BOYA SÖKÜCÜ DÖKMÜŞER LÜTFEN YARDIM

eğer bizimle aracın eski halini ve yeni halini paylaşırsanız sevinirim merak eden arkadaşlar var :) yoksa kendi merakımdan değil

• ay beceremedim galiba

• olmuş olmuş bu daha yakıından ! nasıl iyi iş çıkarmış di mi

• Geçmiş olsun, elinizden geldiğince kendinizi beladan ve belalı insanlardan uzak tutun.

Ben daha fazla hasar beklemiştim ama azmış hasar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

Geçmiş olsun, elinizden geldiğince kendinizi beladan ve belalı insanlardan uzak tutun.

Ben daha fazla hasar beklemiştim ama azmış hasar ..

evet hasar o kadar<fazla değil ama yinede tüm kaput boyandı. sağlık olsun
  • Elde boya sökücülü halinin görselleri olduktan sonra çok da sorun olmaz boyanmış olması, geçmiş olsun.

Genç İngilizce öğretmenlerinin en büyük sıkıntısı sanırım bu tür şeyler, biz de orta okulda 30 yaşından küçük İngilizce öğretmenlerimizin 3'ünü de çıldırtıp okuldan kaçırmıştık, çocukluk işte... Tabi böyle eşşeklikler etmemiştik.
  • boşverin temiz olması/durması daha güzel olmuş

plakaya gelince değiştirmelik bir durum göremedim. eğer siyah tonlu yerler kalkmışsa duruma göre direk üstüne yada biraz zımparalayıp şu kalemle rütuş yapın. boyası çıkmayan bir kalem, kullanırken aman dikkat ..

• quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

boşverin temiz olması/durması daha güzel olmuş

plakaya gelince değiştirmelik bir durum göremedim. eğer siyah tonlu yerler kalkmışsa duruma göre direk üstüne yada biraz zımparalayıp şu kalemle rütuş yapın. boyası çıkmayan bir kalem, kullanırken aman dikkat ..

plakada çok büyük sorun yok bakıcaz artık olmazsa dediğiniz gibi yaparım :) yada üşenmem değiştiririm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Elde boya sökücülü halinin görselleri olduktan sonra çok da sorun olmaz boyanmış olması, geçmiş olsun.

Genç İngilizce öğretmenlerinin en büyük sıkıntısı sanırım bu tür şeyler, biz de orta okulda 30 yaşından küçük İngilizce öğretmenlerimizin 3'ünü de çıldırtıp okuldan kaçırmıştık, çocukluk işte... Tabi böyle eşşeklikler etmemiştik.

Ya bende lisede deli ederdim hocaların ahı mı tuttu ne bilmiorum ki :)
  • quote:

Hocam sadece genç ingilizce öğretmenlerinin değil tüm öğretmenlerin sorunu... :) İlk aracım flash s'in şoför kapısın hemen üstünde tavana tüm gücüyle yumruk atmıştı hemde lise değil 7. sınıf öğrencisi. Hiç elletmemiş o halde satmıştım. Arkadaşım geçen sene 0 grande punto aldı. Karısının (fizik öğretmeni) bıraktığı çocuk kaputtan yürümeye başlayıp arkadan çıkmış, aracındaki çiziklerin haddi hesabı yok... Dediğiniz gibi bayan öğretmenler daha şanssız zira aynı hareketi bana yaptıklarında ve yakalandıklarında ne gibi şeylerle karşılaşabileceklerini hesaplıyor keratalar. Gerçi büyük konuşmamak lazım karne zamanı.

• cocugun ailesini bulup bir temiz dayak attıramadınız mı babasına?

tamam yeni yönetmelikler falan öğretmen aleyhine,öğretmenin elini ayağını bağlayıcı nitelikte ama.her işin bir çözüm yolu da vardır değil mi?

özellikle ilk yazdığım şey özellikle küçük yerlerde baya işe yarıyor.
  • quote:

ay beceremedim galiba

nasıl kalkmış öyle boya çok şaşırdım ön panjurda değişmiş galiba sizin çünkü granaj bölümündede kalkmalarda olmuş

ve anladığım kadarıyla bu şırıngayla filan sıkmış herhalde böyle 1-2 litrelik satılan bir şey değil galiba yoksa komple şişeyi boşaltabilirmiş.nerden bulmuş ne etmiş garip.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitto

quote:

Hocam sadece genç ingilizce öğretmenlerinin değil tüm öğretmenlerin sorunu... :) İlk aracım flash s'in şoför kapısın hemen üstünde tavana tüm gücüyle yumruk atmıştı hemde lise değil 7. sınıf öğrencisi. Hiç elletmemiş o halde satmıştım. Arkadaşım geçen sene 0 grande punto aldı. Karısının (fizik öğretmeni) bıraktığı çocuk kaputtan yürümeye başlayıp arkadan çıkmış, aracındaki çiziklerin haddi hesabı yok... Dediğiniz gibi bayan öğretmenler daha şanssız zira aynı hareketi bana yaptıklarında ve yakalandıklarında ne gibi şeylerle karşılaşabileceklerini hesaplıyor keratalar. Gerçi büyük konuşmamak lazım karne zamanı.

aslında bayan öğretmenlerden daha çok korkulması lazım zire kızdırdığınız zaman git müdür yardımcısına benim selamımı söyle diyorlar ve selamını götürdüğünüz vakit müdür yardımcısı tekme tokat dalmaya başlıyor :) test edildi onaylandı :) keşke okul yıllarıma geri dönebilseydim.

• geçmiş olsun hocam.malesef başınıza gelenler öğretmenlerin ortak sorunlarından birisi.
    geçen sene arkadaşım aracını komple boyattı bu yüzden.
    arabasıda siyahtı. her tarafına kesik atmışlar.
    anne baba cahil olunca çocuk ne yapsın
  • Bu boya sokucuden biz ev tamiratında kullanmıştık. Ahşap ve metal üzerindeki eski boyayı ta zemine kadar kabartıp kaldırıyor.

Suruyorsunuz 10 dakika sonra pul pul kabarıyor. Ondan sonra spatulun ucunu surtun hatta elinizle tum boyayı alır.

Çok acayip bir madde. O eski taş gibi boyaları nasıl sotuğunu bir görseniz hayret edersiniz.
  • Geçmiş olsun hocam, gerçekten çok üzüldüm sizin adınıza. Nasıl kazanıldığını, ne emeklerle alındığı düşünülmeden bir anlık öfkesine bunu yapanlar nasıl rahat uyuyorlar gerçekten çözemiyorum. Tekrar çok geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezmi33

Bu boya sokucuden biz ev tamiratında kullanmıştık. Ahşap ve metal üzerindeki eski boyayı ta zemine kadar kabartıp kaldırıyor.

Suruyorsunuz 10 dakika sonra pul pul kabarıyor. Ondan sonra spatulun ucunu surtun hatta elinizle tum boyayı alır.

Çok acayip bir madde. O eski taş gibi boyaları nasıl sotuğunu bir görseniz hayret edersiniz.

yoksa hocamızın aracına sen mi döktün ? bu konu hit olur bence :D

• quote:

quote:

ay beceremedim galiba

nasıl kalkmış öyle boya çok şaşırdım ön panjurda değişmiş galiba sizin çünkü granaj bölümündede kalkmalarda olmuş

ve anladığım kadarıyla bu şırıngayla filan sıkmış herhalde böyle 1-2 litrelik satılan bir şey değil galiba yoksa komple şişeyi boşaltabilirmiş.nerden bulmuş ne etmiş garip.

Yok panjur bölümü değişmedi granajda da sorun yok üstündeki maddeden öyle görünüyor yıkayınca geçti sadece boya olan yerleri kaldırmış plastiğe metale kaportaya hiç bi zarar vaermemiş sadece boyaları attırmış tampon boyandı ama bide silecekler değişti sileceğin bile boyasını çıkarmış ama plastik kısma zarar vermemiş boya sökücü adı üstünde :) :)

• kayıtlara baktım aracınızı perte çıkarmışlar :p ne kadar bir fiyat tuttu biliyormusunuz ?
  • quote:

kayıtlara baktım aracınızı perte çıkarmışlar :p ne kadar bir fiyat tuttu biliyormusunuz ?

ya babam servise merak edip sormamış bile kasko varya :) kahretti beni sonra ben arayıp sordum 670 dediler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.