Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arabam nasıl gençler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Arabam nasıl gençler?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    853 Mesaj
    On7_li walla verdiğin resimlerdi arabalar ferrari etkisi yaptı bende:-) yapılan modifikasyonlar hiç sırıtmamış. normalde o tarz bi arabayı biraz alçatsan "özenti" gibi duruyo. ama onlar çok tatlı olmuş

ya benim mazdam var 626 90 model. alet 2000 motor. o yüzden satsan çok ucuza gider yani satmaktansa kullanmak iyi. bazı yerlerinin boyası kalkmış. acaba kaça boyatırım. bide mesela ben arabayı bi yere geçirsem kaska boya parasını verirmi?
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    ABİ AŞMISSINIZ SİZ OLAYI
    |
    |
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by blackbird</i>
    <br />Yapılan bir araştırmaya göre Türk erkeklerinin arabalardan kadınlara oranla daha çok tahrik oldugunu okumuştum. demek ki dogruymuş. nasıl bir zevk aldığınızı anlayamıyorum. biraz da karşı cinsle ilgilenmeye ne dersiniz?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>genemi sen[ban] sen git windows98inin güvenli kollarinda ... yap
    |
    |
  • Binbaşı
    1287 Mesaj
    benimde 95 yılında 93 bir fairway'ım vardı.aşağıdaki resimdeki gibi yapmıştım...o tarihte dijital kameram olmadığından fotoğraftan çektim :P

|
    |
  • Yarbay
    3118 Mesaj
    19 culara ilham kaynağı...http://www.r19.de/

|
    |

• Binbaşı
    1093 Mesaj
    heyt be ! r19 gerçekten çok class araba.

ama türkiyede pek fazla tutulmadı herhalde .
    |
    |
  • Yarbay
    3118 Mesaj
    Tr de nasıl tutmaz bea, sizin oraları bilmem ama bizim buralarda ikinci eli peynir ekmek gibi gidiyor. Duyduğuma göre Renault firması 19 ların üretimini megane ların satışı beklenen oranda olmadığı için durdurmuş.
    |
    |
  • Binbaşı
    1093 Mesaj
    öyle zaten r19 varken megane alınmaz ki !
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    1799 Mesaj
    güzelmiş bende beğendim
    |
    |

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.
  • Yüzbaşı
    914 Mesaj
    vay be r19 ha hmm guzel
    |
    |
    Suisei no Gargantia / Guilty Crown / Naruto / Bleach / Infinite Stratos / Black Bullet / Mahouka Koukou no Rettousei / Elfen Lied / Code Geass / Initial D / Ao no Exorcist / Full Metal Alchemist/ Shingeki no Kyojin/ Gantz/ D.Gray-man /Gintama/ Mirai Nikki /Freezing/ Noragami /Accel World /No Game No Life /Date A Live / Eureka Seven / Sengoku Basara 1-2-3-4/ Break Blade / Tokyo Ghoul / Akame Ga Kill / Darker Than BlacK / Zetsuen No Tempest / Tokyo Ravens / Magi - 1-2 / Strike the Blood / Sidonia no Kishi / Gantz
  • Yarbay
    2705 Mesaj
    Al Bu Jantı Tak Ama Biraz Pahalı 1.000.000 dolarcık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _İskeletor_ -- 2 Haziran 2007; 16:43:19 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: emure

güzelmiş bende beğendim

yav 3 senelik konuyu nereden buldun
    |
    |

Orjinalden alıntı: QamiQaze

quote:

Orjinalden alıntı: emure

güzelmiş bende beğendim

yav 3 senelik konuyu nereden buldun

ulan bende baştan sona okudum ciddi ciddi iyimi
    |
    |
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.