Şimdi Ara

arabam hem benzinde hemde lpg de tekliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
90.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    aynı sorun bendede vardı.bobinleri değiştirdik devam etti. bujileri değiştirdik düzeldi.
  • Merhabba kolay gelsin 2001 model renault kangoo 1.4 rna benzin&lpg aracım geç çalışıyor çalıştığı zamanda benzinde tekleme yapıyor lpg de ise gaz pedalını sonra algılıyor yada benzinden gaza geçerken stop ediyor buji kablolarını bobinleri boğaz kelebegini ve aküyü değiştirdim problem çözülmedi bilgisayara baglattırıyorum sorun çıkmıyor arabanın üst kapaga kadar sökülüp sıfırdan yapıldı ama problem çözüm ediyor üzerinde lavato lpg var kolay gelsin bilgilerinizi paylaşırmısınız lütfen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde benzinde gaz pedalını algılamıyor

• arkadaşlar bende deaynı sorun var.fiat siena sıralı sistem.usta bobin dedi bobin değişti sorun gitmedi.260 tl para verdim sadece bobine.şimdi sıra buji kablolarına geldi.deneme tahtası mı bu mübarek parayı sokakta mı kazanıyoruz.sorun düzelince yazarım.buji kabloları da ucuz değil ki anasını satayım
  • Aracın motoru rölantide çalışırken ara sıra sarsıntı oluyorsa subaplarda problem vardır , subap problemi yavaş yavaş ortaya çıkar aracın çekişi düşer , sabah çalışırken öksürerek çalışır
  • 1. boğaz kelebeği
    2. buji kabloları
    3. bobinler
    4. sübaplar
  • Hocam 2002 model sedan clio araca sahibim . Söylediğin problemlerin aynısını bende yaşıyordum. ( titreme ve motor ısınmadan stop etme vs vs. ) Subap ayarı yaptırdım 50 tl ye . Araba canavara dönüştü . Başka bir problem var mıdır bilemiyorum ama iyi bir ustaya subap ayarı yaptır. Emin ol dua edeceksin bana
  • Araclarda tekleme sorunu yuzse 90 elektiriksel problemdir kutup baslari buji buji kaplolari en son atrsleme bobini degistirilnce sorun genelde cozulur 3 4 arabamda basima geldi mekanikciler hemen motora saldirir bosina para kaptirmayin

• Öncelikle bilmeyenler öğrensin vw 1.8t motorlarda karbüratör yok buji kablosu yok distibütör yok...

Dört noktadan enjektör püskürtme rail sistem, her buji için ateşleme bobini kullanılır distirbütör görevini ise ecü yapar.

Bilende yazıyor bilmeyende bilgi kirliliğinin ta kendisi yapmayın allah aşkına bilmiyorsanız bilenlere ve konu sahibine saygınız olsun biraz...

• Sorun çözüldü mü?

• Hem benzinde hem de lpg'de oluyorsa ateşleme bobini kaynaklı bir sıkıntı olabilir.
  • aracımız ford ka araç düşük devirlerde tekleme yapıyor vides fark etmeden çoğu şeyi denedik ama araç yine aynısını yapıyor işten anlayan biri bizi aydınlatabilirmi

• Volant sensörüde yapabilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.