Şimdi Ara

arabam.com fiat egea testi güvenlik saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hep türkiye'deki otomobil dergilerini tarafsız olmamakla suçlarız. Ama bu sefer alenen bir markanın kayırıldığını kanıtlarıyla size sunacağım. Bu konuda avukat olan arkadaşlardan destek istiyorum. Bildiğim rekabet kurumu vs böyle tarafsızlıklara müdahele edebiliyor. Neyse konumuza gelelim.

Yakından takip ettiğim için özet geçeyim. Arabam.com eski ekibiyle yolları ayırdı son 2 aydır test yazılarını Autostil dergisinden Murat tosun ve Auto Motor Sport dergisinden Mert Yılmaz yazıyor. benim konumsa Murat Tosun'un Honda Jazz ve Fiat Egea HB testleri.

Aşağıdaki görsellerde görebilceğiniz gibi kendisi Euroncapten 5 yıldız almış Honda Jazz'a güvenlik kriterinden 4 yıldız vermiştir. Bu puanı şöyle kabul edebilirim belki euroncap'e giren araçla Türkiye'de satılan araç arasında hava yastığı vs farklılıklar olabilir. Buna bir itirazım yok

Ama aynı kişi Euroncap katılımı ve sonucu olmayan Fiat Egea HB modeline 5 puan vermiştir. Benim itirazım ve hatta bu testin maddi çıkar için yapılıdğına yönelik tespitim bunadır.

Bu arada arkadaşım abartıyorsun falan diyenleri de beni aydınlatmasını isterim.akıl akıldan üstündür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mashar2alanson -- 29 Temmuz 2016; 15:54:57 >

• Superchargeci gelmeden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea bence kusmuk gibi bir araba

• Aracın satışlarını artırıp millete iyi göstermek için masabaşı işler mi çevriliyor yoksa ?

• B sınıfı ile C sınıfını karşılaştırması hata değil mi?
  • taraflılık olduğu belli . Honda jaz egeaya 10 basar 5'e katlar 4'le çarpar
  • Buralar karışır.

• ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt
    Dostum sadece güvenliğe verilen puandaki mantıksızlığa itirazım.
    Yoksa ikisinin ayrı sınıflarda olması sebebiyle bir karşılaştırmam yok.
  • Acil durum freni dediği hikaye varsa 5 yıldız verilmesini kabul edebilirim aslında.
  • egea hb standart donanımına bak sebebni anlarsın. euroncapden 5 yıldız alamayan araba var mı? bisiklet bile 5 yıldız alır o testten

• bu fiatın fiyat politikasını anlamıyorum, 1.3 multijet 60 binlerden başlıyor, araçta küfür gibi 2 hava yastığı var , içi desen enjeksiyon yığını
  • Egeaya laf yok

• quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Superchargeci gelmeden..

Hoş bulduk hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ertug0

Egea bence kusmuk gibi bir araba

Kıskanmayın sizin kusmuk gibi dediğiniz bir araç başkalarının hayalidir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

taraflılık olduğu belli . Honda jaz egeaya 10 basar 5'e katlar 4'le çarpar

Hadi hadi.Plastik yığını kağnı Jazz'ı bilmesek inanacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

taraflılık olduğu belli . Honda jaz egeaya 10 basar 5'e katlar 4'le çarpar

Muahhahahah demek jazz egeadan üstün ha

• kendine adam gibi bir hobi edinmelisin

• Birşeyler var gibi gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: mashar2alanson

Arkadaşlar merhaba,
    Hep türkiye'deki otomobil dergilerini tarafsız olmamakla suçlarız. Ama bu sefer alenen bir markanın kayırıldığını kanıtlarıyla size sunacağım. Bu konuda avukat olan arkadaşlardan destek istiyorum. Bildiğim rekabet kurumu vs böyle tarafsızlıklara müdahele edebiliyor. Neyse konumuza gelelim.

Yakından takip ettiğim için özet geçeyim. Arabam.com eski ekibiyle yolları ayırdı son 2 aydır test yazılarını Autostil dergisinden Murat tosun ve Auto Motor Sport dergisinden Mert Yılmaz yazıyor. benim konumsa Murat Tosun'un Honda Jazz ve Fiat Egea HB testleri.

Aşağıdaki görsellerde görebilceğiniz gibi kendisi Euroncapten 5 yıldız almış Honda Jazz'a güvenlik kriterinden 4 yıldız vermiştir. Bu puanı şöyle kabul edebilirim belki euroncap'e giren araçla Türkiye'de satılan araç arasında hava yastığı vs farklılıklar olabilir. Buna bir itirazım yok

Ama aynı kişi Euroncap katılımı ve sonucu olmayan Fiat Egea HB modeline 5 puan vermiştir. Benim itirazım ve hatta bu testin maddi çıkar için yapılıdğına yönelik tespitim bunadır.

Bu arada arkadaşım abartıyorsun falan diyenleri de beni aydınlatmasını isterim.akıl akıldan üstündür.

Konun o kadar saçma ki egea 4 jazz 5 alsa egea tü kaka olur egea 5 alınca saçmalık

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.