Şimdi Ara

arabam benden habersiz köprüden geçmiş [edit] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • o da birşey mi ben 4 kez fsm yi kullandım 4 ay içersinde, daha bakiye düşüşü olmadı. Beleşe gidip geliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan

o da birşey mi ben 4 kez fsm yi kullandım 4 ay içersinde, daha bakiye düşüşü olmadı. Beleşe gidip geliyoruz :)

tatlı tatlı geçmenin acı acı... hgs müşteri hizmetlerinden bi sorgulayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonofisiris

quote:

Orijinalden alıntı: genckaptan

o da birşey mi ben 4 kez fsm yi kullandım 4 ay içersinde, daha bakiye düşüşü olmadı. Beleşe gidip geliyoruz :)

tatlı tatlı geçmenin acı acı... hgs müşteri hizmetlerinden bi sorgulayın

Düzenli olarak hem bankadan hemde hgs internet sitesinden bakıyorum, herhangi bir ihlal yok. Şöyle birşey var ama. Geçtiğimin ertesi günü geçişimi görüyorum bankaya yönlendiriliyor diye mesaj yazıyor yanında ama sonra kayboluyor. Sistemde genel bir problem tahminimce.

Aldıklarına saysınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Hocam plakanızın benzeri bir başka araçta takılıysa karışabiliyor. Aracınız Passat sanırım. Gördüğüm çoğu yeni Passat'ta 34 HK / 34 HL gibi rakamlar revaçta. 8'ler, 6'lar ve 3'ler bilhassa çok karışıyor. 1645'i 1845 okumalar falan. Arabanın rengi ve modeli de benzeyince sistem karıştırabiliyor. Hatta geçenlerde ortalama hız radarı bir otobüsün olağanüstü hız (170 km/s civarı) yaptığını tespit etmişti. Resim üzerinde 2 otobüsün plakası ve rengi benzer, modelleri farklıydı. Aradım bulamadım şimdi, bilenler anımsayacaktır. A noktasından otobüs giriyor, o oradan girdikten kısa süre sonra B noktasından diğer otobüs çıkıyor ve ortalama hız radarı A noktasından geçen otobüs ile B noktasından geçeni aynı zannediyor.

araç opel corsa ama plaka 34 VL ile başlıyor rakamlarda 8 falan var büyük ihtimal dediğiniz gibi benzer bir plaka ile karıştı.

hala da "ücret alındı" yazmıyor , geçiş hesabınıza yönlendiriliyor diyor dünden beri. Düzeltilecek diye umuyorum normalde ücret çoktan alınırdı.

• bütün esprileri yapmiş gavurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sahte plaka olabilir. İki hafta önce benim başıma olay geldi. Telefonla aradı biri dedi silivri jandarma dan arıyorum araba kapının önünde mi? Dedim önünde plakaları duruyor mu dedi. Temkinli bir şekilde kontrol ettim duruyor dedim. (Aşağı indirip gasp ta yapabilirler) Sizin plaka silivri de sahte para olayına karıştı dedi. İnanmadın 156 dan ulaştım beni arayana. Benzinlikte beyaz hyundai ye takılmış benip plaka ve 20 tl lik benzin alınıyor. Kasaya 200 tl veriyorlar. Kasiyer farkediyor sahte parayı hadi yaa diyerek alıyorlar ve 20 tl verip araca binip uzaklaşıyorlar. Kasiyer şüpheleniyor ve pompacı plakayı söylüyor jandarmaya. Taa silivriye gittim geçen.. Yapıyorlar böyle şeyler.. Bildirin polise falan.
  • ücreti de aldılar 5 gün sonra.
  • telefonla arayıp sorunu bildirmiştim kaç hafta önce ; kayıt açıyoruz kara yollarına iletilecek dediler . Hala geri iade etmediler paramı lanet olsun böyle sisteme , işi gücü bırakıp bunların peşinden mi koşturacağım anlamadım.
  • Ekşisözlük ve incisözlük karışımı olmuş

• Olur böyle yanlışlıklar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugünden itibaren motorlu araçlara indirim var bende de "Geçiş hesabınıza yönlendiriliyor" yazıyor.
  • Ben FSM den geçtim. 10 Ekim 2016 da. Bugün hala geçiş hesabınıza yönlendiriliyor yazıyor. Bakiyeden düşmemiş yani 1,5 ayda.
  • Benim aracımda 2015 de 15 Temmuz Şehitler köprüsünden geçmiş, şaşırmadım burası Türkiye.
  • ne araçlar var ya
    benimki ben olmadan şurdan şuraya gitmez
  • Arabana bunun onur kirici bir davranis oldugunu sogle

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.