Şimdi Ara

arabam benden habersiz köprüden geçmiş [edit]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HGS bakiyemi sorgulamak için şimdi hesabıma giriş yaptım , 4 nisan(cumartesi) tarihinde saat 11.46 da FSM den geçiş gözüküyor açıklama kısmında ise : "geçiş hesabınıza yönlendiriliyor " yazıyor. O gün arabayı çıkarmadım bile nasıl oluyor bu ? gerçi henüz ücret alınmamış ama hafta sonu olduğu için herhalde yarın hesaptan düşecek.

9 nisan edit : kaç gündür takip ediyorum bakiyeyi , "geçiş hesabınıza yönlendiriliyor" diye duruyordu bugün ücreti de aldılar. Ne yapmam lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çölde bir kum tanesi -- 9 Nisan 2015; 21:08:46 >

• Passatlarda park ettikten sonra vitesi p ye almazsanız dolaşma durumları olabiliyor
    Benim ki geçen pazar kayseriye gidip gelmiş
    Bağajdaki pastırmalardan anladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecende benim araba malum bi evin onunde gorulmus. Napiyo oralarda bilmiyom kerata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailenizden biri alıp gitmiş olabilir bi ihtimal ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Ailenizden biri alıp gitmiş olabilir bi ihtimal ?

öyle bir ihtimal de yok , kaçak geçiş hatası falan çok oluyormuş fazla ücret alma vs ama bana ait olmayan bir geçiş gözükmesi tuhaf , belki sistemde bir hata vardır umarım benim müracaatıma gerek kalmadan düzeltilir.

@Bahçe_çay_ailesi o da güzelmiş ama bizimkinin hiç böyle huyları yoktu. Geçen hafta otoparkta yanına bir passat çekmişti o kanına girmiş olmalı
  • Bence araca ceza vermelisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mariachi@ -- 6 Nisan 2015; 2:48:21 >
  • Araç kaç yaşında? Genç ise olabilir gençtir sonuçta yakıtı kaynar. Karşınıza alıp durumu izah edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimin aystiisi -- 6 Nisan 2015; 14:14:04 >
  • "insan bari bi haber verir" dicem ama insanda değil.
  • Sahte plaka olayı olmasın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabana git ve deki
    BANA İTAAT ETMWDİĞİN İCİN GARAJDA KENDİNDEN 5 DAKİKA UTANMALİSİN

• Hgs sistemi yanlış okuyabiliyor, plaka sizinkine benzerse 6'yı 8 olarak görebiliyor daha doğrusu plakaya bişey yapıştırıyorlar görülüyor. Hgs'ye mail atın 3-4 gün içinde düzeltiyorlar

• Sizinki yine iyi. Benimki Çeşme'den geçmiş. Geçişten bir kaç saat önce Sapanca'dan çıkışım vardı. İtiraz ettim. Biraz ugrastirdilar ama düzeldi.

• köprüden geçerken için geçmiştir, olabilir hatırlayamayabilirsin.
  • Milletin arabası köprüden geçer benim ki şurdan ekmek almaya bile gitmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

Araç kaç yaşında? Genç ise olabilir gençtir sonuçta yakıtı kaynar. Karşınıza alıp durumu izah ediN

Şaka bir yana bence ailenizden biri gezmiş olabilir. Aklıma Başka bise gelmiyor

• HGS Plakayı yanlış okumuştur büyük ihtimal
  • Dönerse senindir

• Hocam plakanızın benzeri bir başka araçta takılıysa karışabiliyor. Aracınız Passat sanırım. Gördüğüm çoğu yeni Passat'ta 34 HK / 34 HL gibi rakamlar revaçta. 8'ler, 6'lar ve 3'ler bilhassa çok karışıyor. 1645'i 1845 okumalar falan. Arabanın rengi ve modeli de benzeyince sistem karıştırabiliyor. Hatta geçenlerde ortalama hız radarı bir otobüsün olağanüstü hız (170 km/s civarı) yaptığını tespit etmişti. Resim üzerinde 2 otobüsün plakası ve rengi benzer, modelleri farklıydı. Aradım bulamadım şimdi, bilenler anımsayacaktır. A noktasından otobüs giriyor, o oradan girdikten kısa süre sonra B noktasından diğer otobüs çıkıyor ve ortalama hız radarı A noktasından geçen otobüs ile B noktasından geçeni aynı zannediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-NZ-93

Milletin arabası köprüden geçer benim ki şurdan ekmek almaya bile gitmez...

Ben herzaman sağlam biryere bağlarım neolur neolmaz, hatta aküsünü söküyorum hareket etmesin, gezip dolaşıp masraf çıkarmasın.

• Neden geyik muhabbeti yaptılar anlamadım ama sahte plaka olma ihtimali çok yüksek.
    Resmi mercilere başvurun bir an önce.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.