Şimdi Ara

Arabalarımızın Kirli Halleri ve Yıkandıktan Sonraki Halleri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
44
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Arabalarımızın Kirli Halleri ve Yıkandıktan Sonraki Halleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7421 Mesaj
    Hastaya giderken sağlam tipiye girdik hava açınca hemen temizledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben yakıt tüketimi koydum, 150 hp araba Nası böyle yakar imkansız diye linç ettiler, 1 hafta sonra dolmuş çamurluğa sürttü 😁

Ben bunu forumun lanetine değil Ankara ulaşım esnafının araç kullanım felsefesine bağlıyorum ama. Nazar değecekse sokakta da değer. Korkmayın ben inanmam lanet manet Allah beter kazadan korusun.

Forumda kötü gözle bakan yok mudur ? Vardır. Gözü çıksın inşallah 😁

Şunu da unutmayalım. Köpekler istedi diye Atlar ölmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 10 Şubat 2016; 21:51:13 >
    |
    |
    ...DeAtH... kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

VW CC 1.4 TSI 160 HP DSG / Şeker Beyazı / 17' Phoenix
  • Yarbay
    8451 Mesaj

O dolmuşcularada ne kadar sovsek az abi
    Ne ayna ne sinyal biliyor namissizlar direk kiriyorlar nereye isterlerse
    Bana denk gelirse logan'a bile vursalar o sinirle tekmeyi yerleştiririm suratlarina..
    Bir kere bu yaz iş yerinin önünde bagajı teslim edilecek seyleri yuklerken bir tanesi kıllık yaptı sabir cekip işimize gittim.Içimde kaldi bir tanesini fena benzetecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 10 Şubat 2016; 22:03:10 >
    |
    |
    baba0392 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaman zaman bu şekilde resim koymayı düşünüyordum. Ama yemiyor. Cesaret edemiyorum

|
    |
    ufuk-34JD58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    683 Mesaj
    Atın atın pert hallerini de bekliyoruz

( şakası bir tarafa kazasız belasız kullanın )

|
    |
    Arkadaşlar bence forum laneti yok denk gelmiştir çünkü bu tarz şeyler saçma batıl inanç gibi realist düşünün allahın izniyle hicbirsey olmaz araçlarımıza. Bu arada daha dün yıkadım hocam bir ara editlerim.

forum laneti diye bişey yok. arabayı alıyor acemi sürücü foruma fotoyu atıyor sonra kaza yapıyor forum laneti oluyor...

|
    |

II. Abdülhamid
    Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi

"Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

2009 Renault kangoo 1.5 dci panelvan 85 hp.
    2017 Renault Megane sedan 1.5 dci edc icon 110 hp.
  • Binbaşı
    1416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eko33

forum laneti diye bişey yok. arabayı alıyor acemi sürücü foruma fotoyu atıyor sonra kaza yapıyor forum laneti oluyor...

Arabanın fotosunu attım, 1 hafta sonra saat gibi çalışan arabanın, karbüratörünün ince ayarı falan gitti. Sonra bi dünya uğraştık. Bi daha attım arabanın fotosunu ateşleme kesti. En son dedim nalet olsun atarsam. Neyse yeri geldi bi daha attım şimdilik bişey olmadı bakalım
    |
    |

Orijinalden alıntı: turbocharger41

Arkadaşlar bence forum laneti yok denk gelmiştir çünkü bu tarz şeyler saçma batıl inanç gibi realist düşünün allahın izniyle hicbirsey olmaz araçlarımıza. Bu arada daha dün yıkadım hocam bir ara editlerim.

valla daha önce fotoğraf attım ve kaza geçirdim bu arabayla, ikinci kez olmaz diye düşünüyorum

|
    |

|
    |
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj
    Dün sabah ekmek yedim. Öğlen kolumu kapıya çarptım. Bir daha ekmek yemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meldowkan -- 11 Şubat 2016; 8:17:10 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

quote:

Orijinalden alıntı: turbocharger41

valla daha önce fotoğraf attım ve kaza geçirdim bu arabayla, ikinci kez olmaz diye düşünüyorum

Doğrudur dediğim gibi denk gelmiştir hocam bende attım ama bişey olmadı

|
    |

• Yarbay
    2304 Mesaj
    Valla geçen sene arabayı yeni yıkadıktan sonra burada bir fotosunu paylaştım akşama kalmadan bir taksici yüzünden kaza yaptım. Bir daha sevseler koymam böyle konulara resim. Forumun lanetine inancım tam. Bir nazar duası kurtarır mı bilmem.
    |
    |
    Msi Z270 Tomahawk Motherboard İntel Core İ5 7600K Asus GTX1060 Dual OC 6gb Kingston Fury Hyper X 16gb DDR4 2400mhz Samsung 850 Evo 500gb Corsair H100i V2 AIO Water Cooling Corsair Obsidian 750D Airflow Edition Corsair CS850M Gold PSU Logitech Z906 5.1 500w
    Steam : BorgaXxX
  • Binbaşı
    1233 Mesaj
    Keşke haftasonundan önce açsaydınız konuyu, yıkatmadan yetişirdim. Torosumu en son kurban bayramında yıkatmıştım. Tamam beyazdı, kiri belli etmiyordu falan ama bir yere kadar Araba kahverengi,siyah,gri karışımı bir renge bürünmüştü en son
    |
    |
    En kirli halini, tozlu halini ve yıkandıktan sonraki halini atıyorum Artık branda aldığım için toz olmuyor. İnşallah başına bir iş gelmez arabanın. Gelirse editlerim. Almeranın atmıyorum sırf başına bir şey gelir diye. O dışarda duruyor
    |
    |

• Yüzbaşı
    456 Mesaj
    buraya resim koyanlar akşamına kaza yaptım yardım tarzı konular açıyorlar. dikkat edin de
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: cesmuru

En kirli halini, tozlu halini ve yıkandıktan sonraki halini atıyorum Artık branda aldığım için toz olmuyor. İnşallah başına bir iş gelmez arabanın. Gelirse editlerim. Almeranın atmıyorum sırf başına bir şey gelir diye. O dışarda duruyor

Çok güzel araba keşke benim olsa Allah nazardan saklasın gerçekten güzel maşallah
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.