Şimdi Ara

Arabalardan anlamayan kız arkadaşıma gelen tavsiyeler, eleştiriler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
13.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa fluence beğenen bir dişi gördüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shkoksal

Güzel teklif. Piyasada Premium paket bulmak çok zor. Advance Skypack de baktık. Fakat araçta hız sabitleyici yok. Yok yani opsiyon dahi değil, bildiğiniz yok. 30 tane Adv. Sky ilanı, 10 tane de Premium ilanı var. Onlar da haftalarca durmuş orada. Fiyat olarak da 95 istiyolar.
    Arkadaşımda 1.33 life var, onda bile var hız sabitleyici. Full pakette nasıl olmaz? Şaşırdım

Edit: örnek ilan:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-bol-ekstrali-orijinal-auris-770116089/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyduck17 -- 21 Aralık 2019; 9:51:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kıza şirket arabasımı aldınız :))
  • nissan micra tavsiye ederim. özellikle bayan için. Yanlız 2.el fiyatları çok artmış.
  • ysfklsz Y kullanıcısına yanıt
    Ben almadım kendi istedi

• Hocam 1.4 D4D olanlarda yok, yanılıyor muyum acaba

• shkoksal kullanıcısına yanıt
    508 gibi d segmenti bir arac varken 2012si o fiyatlara var fulluenceden cok daha doludur hem

Hiç bilemedim. Life pakette olup daha üst paketlerde olmaması gibi birşey yoktur. Yok mu bu forumun toyotacısı?

• Propertij2931 P kullanıcısına yanıt
    Baktık ona da hocam. Temizleri bütçeyi aştı. O aracı ben de çok seviyorum. Kısmetse 3-4 sene sonra bineriz inşallah.

• Umarım yanılıyorumdur, bana da saçma gelmişti. 1.4 D4D Premium ve Advance paketlerde olmadığını gördüm, %100 emin değilim ama %99 diyebiliriz. :) Diğer paket ve motorlara yorum yapamam.

Üşenmedim baktım motor ayrımı yapılmaksızın yazılmış. Life pakette yokmuş, heralde linkini attığım ve arkadaşımın arabasında olsan sonradan takılmış. Diğer paketlerin hepsinde standartmış. Hız sabitleme olup da sahibinin bundan haberi olmaması gibi bir durum olabilir mi?

Arabalardan anlamayan kız arkadaşıma gelen tavsiyeler, eleştiriler

• Ali hocam attığınız tablo 2019/2020 araçlar için geçerli mi acaba ona bakmak gerek. Ayrıca Advance pakette geri görüş olduğunu biliyorum. Bu tabloda park sensörü yok yazılmış. Anlam veremedim.

Araç sahibinin bilmemesi gibi bir durum söz konusu değil tüm ilanları gezmiştim.

Fluence zamanında %90ı filo tarafından satın alınıp şirket aracı olarak farklı kişiler tarafından "eşşek" niyetine kullanılmış, malzeme kalitesi düşük, yol tutuşu zayıf, kaza esnasında dağılan, şekilsiz bir araçtır hocam. Bu aracı bir bayanın kullanması veya 100k para verilmesi bu aracın söylediğim özelliklerini değiştirmez. Alabileceğiniz en kötü arabayı almışsınız, geçmiş olsun.

• Aldığımız araç filo aracı değil. %10'luk kısımdayız yani. İçi dışı tertemiz bir araç. Eşek niyetine kullanıldığını sanmıyorum. Malzeme kalitesi bizi tatmin etti, hangi araçla kıyaslıyosunuz bilmiyorum. 90000 civarında bir araçla kıyaslayınız, belki bir tık kötüdür kabul edilebilir bu bizim için. 90'a Golf 6 vardı bence malzeme kalitesi Golf 6'dan çok geri değil. Bakın aynı seviyede demiyorum, çok geri değil diyorum. Yol tutuşu eski bir Megane 2 kullanıcısı olarak beni tatmin etti. Elbette Focus, Astra, Giulietta kalitesi beklemiyorum. Kaza esnasında 85bin liralık Polo'dan daha güvenli olduğuna eminim. Aracın dağılması önemli değil, içindekiler önemli. Araç tasarımı göreceli, Civiclere göre kat be kat güzel duruyor bence. Bizim için az yakması, motoru sağlam ve donanımın bol olması önemliydi, hal böyle olunca Fluence aldık. Bizden değerli değil, satmak istesek yarın aldığımız fiyatın 1000 tl üzerine satarız. Arabalara gereğinden fazla değer vermiyoruz, bizi üzecek en ufak harekette ilana koyulur ama keyifle bineceğimize eminim. Megane 2 bir kaç saçma elektronik arızası hariç hiç üzmedi bizi.

Şu anlık çok memnun kullanan kişi ilerleyen zamanlar ne gösterir bilemem. :)

2019-2020 Auris var mı? Ben aurislere bakıyorum ama siz Corolladan mı bahsediyorsunuz?

• Yok hocam Auris'ten bahsediyorum. Olup olmadığını bilmiyorum, yanlış bir şey söyledim sanırım. Affola

Auris en son 2018 model var. Yenisi corolla hb olarak gelecek ama o da henüz gelmedi. O yüzden 2019-2020 diyince şaşırdım. Corolla diyorsunuz sandım

• Ali hocam garip yorum gördüm internette;

Toyota hız sabitleyicinin elektronik sistemini takmış dolu araçlarına. Tek eksik hız sabitleyicinin koluymuş. O olmayınca çalıştıramıyosunuz tabii. :)

Bir çok arabanın boş modelinde tesisat hazır, tuşları ya da kolu takmak yetiyor ama Toyota bir ilke imza atıp bunu dolu pakette yapmış demekki

• Bir yaşıma daha girdim. Zamanında şahinlerin sağ sol aynasını opsiyon olarak parayla alıyordunuz, ona benzemiş.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.