Şimdi Ara

Arabadan indirdiler, Soydular, Erkek Arkadaşına İzlettiler! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
10.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fokfe F kullanıcısına yanıt

Keşke maymunlar kadar değerli olsalar.

• Konyanın altı erenler..  

• Direğe oturtacaksın bu ....ları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProFLighTR

Yorumlar için teşekkürler. :)

burası **** değil barni kardeş

• konya dan sonrasını okumadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 13 Kasım 2020; 2:34:53 >
  • Ben bu tipleri cumada görssm imama namazı kıldırmam bunlar s.kt.rolup gitmeden...

• Diğer iki at hırsızını neden salmışlar? Birini dövmek suç değil miymiş, onlar günahsız ak kaşıklar mıymış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 13 Kasım 2020; 3:55:37 >
  • bölgede hayvancılık yapıyolarmış.. olm bölgedeki hayvanlar sizsiniz neyi arıyosunuz?

idam gelsin ya.. yeter cidden

• Tiplerinde hayır yok zaten,3-5 sene yatıp çıkacaklar yine ona buna musallat olucaklar idam lazım cidden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle tipler elinde sopa belinde silahla gezip gözüne kestirdiğini gasp, darp ve tecavüz edip hâlâ nefes alıyorsa ülkede adalet filan kalmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 13 Kasım 2020; 9:2:13 >
  • Eğer iddialar doğru ise ödediğim vergiyle hapishanede bu adamlara verilecek bir bardak suyu bile helal etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

İDAM şart.

Bunları içeri tıksan boşuna vergi masrafı, dışarı zaten asla salınmamalılar.

Tiplerden MAGANDA oldukları belli oluyor zaten.

CEZA ADALETİ yok olmaya başlayınca bu tür olaylar da artmaya başladı. (Sadece bizde değil birçok ülkede de suç oranları hızla artıyor)

"Ehühü insanları cezalandırmak/idam etmek yerine rehabilite edebiliriz ehühüü" diyenler yüzünden suçlular ve suça yönelimli insanlar şımarıyorlar.

Bu SJW zihniyetin dünyanın hiçbir ülkesine fayda getirmediği ortada, ROMA ADALET SİSTEMİNİ sağlamak her ülkenin vazifesidir belki de.

"Ehühü insanları cezalandırmak/idam etmek yerine rehabilite edebiliriz ehühüü" diyenler yüzünden suçlular ve suça yönelimli insanlar şımarıyorlar.

Bu SJW zihniyetin dünyanın hiçbir ülkesine fayda getirmediği ortada, ROMA ADALET SİSTEMİNİ sağlamak her ülkenin vazifesidir belki de.

Bu sözlerinizi destekliyorum.

• Kurtlar Vadisi: Konya. Güya silah edinmek, taşımak vs. bir sürü prosedür ve masraf. Şu adamlar silahlı kuvvetler gibi dolaşıyor. Sana bana biber gazı bile yasak. Bunların elindeyse kalaşnikof. Şansa yaşıyoruz.

• Arabada av tufegiyle polis cevirse ne olur? Ruhsatli

• Konya.

• Artık herkeste bir pompalı olur oldu. Sopa yerine pompalı taşıyor millet. Ailelerin güvenliği konusunda denetimleri artırmalı emniyet. Arabada nişanlı da olabilir evli de olabilir. Amaç burada namus bekçiliğinden daha ötede bir konu. Gasp ve tehdit söz konusu.

• Nasıl serbest kalmış acaba

• Konya'dan sonra olayı anladım

• başlığı görüp direkt "adli kontrol şartı" sonucunu tahmin ettim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.