Şimdi Ara

Arabadaki çizikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gün önce arabayı yıkatıp sitenin otoparkına koydum aradan geçen 2 gün zarfında arabaya uğramadım dün sabah yola çıkarken bu manzarayla karşılaştım sadece ön tamponun solunda var kasıtlı cizme desem çizikler derin değil tırnağa takılmıyor kedi patisi desen o da bu kadar yapmaz sizce bu ne çiziğidir? ilk kez başıma böyle saçma sapan bir şey geliyor 5 senedir aynı sitedeyim sitenin kamerasına baktıracaktım fakat vaktim yoktu şehir dışına çıktım gelince baktıracağım fakat canım çok sıkıldı pasta cilayla düzelir mi??
    Arabadaki çizikler
    Arabadaki çizikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 12 Ağustos 2019; 1:28:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pasta cila ile kolayca geçer...

• O cocukları ya şerefsizler ırz düşmanları milletin arabasını çizmekten ne zevk alıyor vatan hainleri benimkini de çizmişlerdi derin değildi geçti pasta cila yaptır kalınından kapanır eğer tırnak takılmıyorsa.Bir de araç içi kameralara bak istersen bende yaptırmayı düşünüyorum çok işe yarıyor bence.En azından böyle olaylarda faili bulunur.

Şu konuda detaylar mevcut;

https://forum.donanimhaber.com/arac-ici-kamera-tavsiyesi-1-msj-hep-guncel-viofo-a129-2019-lideri--74988670-1374#139390883

• Çocuktur. Bizim kaputta taş çiziği var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 12 Ağustos 2019; 9:57:18 >
  • Geçmiş olsun, tırnağınız çizikli bölgede takılmıyorsa pasta halleder.

• Hocam o.çocuğu olabilir

• Geçmiş olsun husumet yaşadığınız biri var mıydı?

• Yok hocam

• Çocuklar yapmış bunu ince çizik atıp kaçmışlar.

Benim araca böyle yapsalar kafayı yerdim her halde inş pasta cila ile eskisi gibi olur.

GEÇMİŞ OLSUN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 12 Ağustos 2019; 17:17:59 >
  • Bizim aracında arka tamponunu çizmişlerdi park halinde biz o sırada dügündeydik park ettigimde bakmıştım aralık vardı geçebilirdi bilerek mi yaptı yoksa acemi miydi acep
  • Gidince ilk işim bu olucak sitenin kameralarından bulmaya çalışcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 12 Ağustos 2019; 22:58:58 >
  • Kasıtlı çizik, geçmiş olsun. Bu memlekette sıfır araba falan alınmaz. Adam hayırlı olsun demez akşam gelir arabanı çizer. Lafa gelince de delikanlılık, şeref haysiyet falan sallarız. Biz buyuz işte.

• Bazen satıp şahin almayı düşünüyorum çarpan çarpsın çizen çizsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 13 Ağustos 2019; 11:46:21 >
  • Mantıklı.

• Espri yaptıgınımı sanıyosun yaş kaç dikkat et senide çizmesinler

• Sana hayırdıe ıq kaç?boş yapma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.