Şimdi Ara

arabada yatmak için cam kapama projem ss li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun kırtasıyeye gıdıp kalın mukava aldım
    arabanın camları 4 yan cam 50 ye 70 cm vede arka cam 140 a 60 cm
    kırtasıyeye gıttım sansıma buyuk mukavalar vardı ve tamda 50 ye 70 cm lık mukava vardı sanırım projem sans eserı desteklenıyor

50 ye 70 cm den 7 adet aldım vede 17,5 tl odedım

4 yan cama 4 adet vede arka cama 3 adet eklı yapıcam

kırtasıyede 1 adet 150 ye 70 cm vardı 5 tl dı onu vereyım sen ona 50 ye 70 cm olanı dıkıne ek yap dedı ıstemedım

yanı arka camda 2 degıl 3 mukavayı bırlestırıcem

bırlesım yerını kolı bantı ıle yapmayı dusunuyorum yada bırlestırmeye gerek yok takarken bırbırıne denk gelır ayrıca dısa bakan yerı sprey sıyah boya ıle boyamayı dusunuyorum

su an tek dusuncem mukavaları cama denk getırerek kesmek

4 yan cam ve arka camı kapatırsam on cama parlak guneslık takıcam.boylece arabanın ıcınde uyuyabılırım

yaptıkca resım eklerım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 22 Mart 2019; 23:20:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

ciddi sorcak bır durum yok,daha once fıkır amaclı konu actım ses cıkaran olmadı sımdı ıse ılk adımı attım hersey ortada daha acık ne olcakkı

keske forumda herkes olgun olsada acıklama yapmasak,konudan faydalanan olur dıye konu actım onuda yazayımda ıyıce anlayın bari

Alıntıları Göster

2016 dan beri aynı konuyu açıyorsun. 3 senedir fikir veren olmamış. Neyi zorluyorsun hala
  • yazın denızde koltugu yatırıp ıcınde uyumak,hava sabah aydınlandımı dısarıdan hoş gorunmuyor
  • Camları sıkı sıkı kapatıp arabanın içerisinde uyudunuz. Yeterli hava nereden gelecek? Özellikle yaz aylarında klima açıkta uyunmaz
  • camı 2 parmak aralarım o kısma denk gelen mukavayada delıkler acarım,henuz projem ılerleme asamasında
  • quote:

camı 2 parmak aralarım o kısma denk gelen mukavayada delıkler acarım,henuz projem ılerleme asamasında
    Yıllardır aynı konuyu açıp duruyorsun. Sebep ne olabilir ki? Ciddi ciddi soruyorum?
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin umarım güzel bir şey çıkar
  • Tatil için güzel projeler.Artık memlekette orta sınıfın gideceği kalacağı fiyatlarda otel kalmadı.Geçen sene 8 gece 1750 ödedim otel bu sene 3500 olmuş.Geçen sene araç 500-600 civarı yakıyordu bu yıl 1000 lira.Herşey iki kat zamlandı.Gel de tatil yap.En iyisi arabada yatmak.Arbada yatmak için camları kapamak bence çok önemli değil.En önemli şey araca boylu boyuna uzandığınızda yeterli düz alan var mı?Eğer bacağınızı bükerek yatıyorsanız nereyi kapatırsanız kapatın yatamazsınız o araçta.Koltuklar yattığında bagaja kadar dizinizi kırmadan uzanacağınız düz alan olmalı.
  • Bu proje genç arkadaşlarada yardımcı olur. Gençler her zaman boş ev bulamıyorlar malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Yıllardır aynı konuyu açıp duruyorsun. Sebep ne olabilir ki? Ciddi ciddi soruyorum?

Alıntıları Göster
    ciddi sorcak bır durum yok,daha once fıkır amaclı konu actım ses cıkaran olmadı sımdı ıse ılk adımı attım hersey ortada daha acık ne olcakkı

keske forumda herkes olgun olsada acıklama yapmasak,konudan faydalanan olur dıye konu actım onuda yazayımda ıyıce anlayın bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Bu proje genç arkadaşlarada yardımcı olur. Gençler her zaman boş ev bulamıyorlar malum.
    sagol,sızın gıbı farkında olanları gormek guzel,konum bırılerıne yararsa guzel olur,dh ıcın ugrasıyorum ıstesem konu acıp zaman kaybetmezdım
    bakalım sonuc ne olcak bos zamanımda kesıp ıkıncı adıma gecıcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Tatil için güzel projeler.Artık memlekette orta sınıfın gideceği kalacağı fiyatlarda otel kalmadı.Geçen sene 8 gece 1750 ödedim otel bu sene 3500 olmuş.Geçen sene araç 500-600 civarı yakıyordu bu yıl 1000 lira.Herşey iki kat zamlandı.Gel de tatil yap.En iyisi arabada yatmak.Arbada yatmak için camları kapamak bence çok önemli değil.En önemli şey araca boylu boyuna uzandığınızda yeterli düz alan var mı?Eğer bacağınızı bükerek yatıyorsanız nereyi kapatırsanız kapatın yatamazsınız o araçta.Koltuklar yattığında bagaja kadar dizinizi kırmadan uzanacağınız düz alan olmalı.
    sagol,otellerın gunlugu 250 tl olmus,bende boyle care buldum mis gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

Kolay gelsin umarım güzel bir şey çıkar

umarım sonuç kötü olmaz,konuma laf sokanlarında faydalanacagına emınım,dh ın temel sorunu uyeler bırılerıne engel olur ama kendıde faydalanır..arada çürükleri görmezden gelicez
  • Sen içerde yatarken bombalı araç ihbarında bulunmasınlar da gerisi kolay
  • Biri ihbar ederse sıkıntı olur sana. Muhakkak biri ihbar eder. Meraktan dolayı gene ederler.
  • quote:

Alıntıları Göster

2016 dan beri aynı konuyu açıyorsun. 3 senedir fikir veren olmamış. Neyi zorluyorsun hala
  • Günlerden kış. Bi gün balık dönüşü yağmurlu bir havada arkadaşla arabada yemek yiyiyorduk tüm camlar da buğuluydu.
    Şehir dışı olduğundan bi anda arabayı jandarmalar bastı ne uğradığımızı şaşırdık.
    Camları kapatacağınız vakit aynı şakayı sizede yapmasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfcasting -- 23 Mart 2019; 1:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Bu proje genç arkadaşlarada yardımcı olur. Gençler her zaman boş ev bulamıyorlar malum.
    arabamı cenabet etmem
  • Bi de şundan alınca, işlem tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: endofthegame

Bi de şundan alınca, işlem tamam
    bunu forumda ınceledık 2016 dan berı konu acıyorum
    bunun boyu 1.50 cm yanı dızlerı cekerek uyuyana ıyıdır,yada kapı acık kalcak ayakları oyle uzatıcan
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.