Şimdi Ara

Arabada erkek varken kadinin araba kullanmasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bencede güzel birşey, ama ben araba kullanmaktan zevk aldıgım için ve başkasının kullanmasını begenmedigim için vermiyorum genelde. İnş benim sürüşünü ve karakterini begendigim bir karım olur 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kuzen trafik olunca arabayı yengeye veriyormuş. "ben geçiyorum sağa rahat ooh diyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

Yanlış anlaşılma olmasin, trafikte genelde gördüğúm durumdur bu, şoför koltugunda bayan yaninda da erkek.. Hosuma da gidiyor acikcasi. Ulkenin gelisme gostergesi bana göre, her neyse asıl sorum şudur.

Araba da eşinize, kiz kardesinize yada kiz arkadaşınıza, siz arabadayken şoför koltuğuna oturtturup trafikte al sür dermisiniz. Yoksa ben kendim sürerim mi dersiniz?

Ben sayet evli olsam genelde eşime verip rahat rahat konforun tadini cikarirdim. Trafik hic cekilmiyor ayrimciligida sevmiyorum çünkü... Asil neden kendileri yola odaklaniyor ve susuyorlar. O an pahabicilemez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

Fiesta ile hangi konforun tadını çıkaracaksın 😂

Eşime arabayı vermiyorum ona başka alacağız mühendisler öyle araba yapmış ki gelde sürme araba kendine doğru çekiyor boşuna sürüş zevki demiyorlar. Nedense arabayla eşimden daha iyi anlaşıyorum. Beni anlıyor nedense, ben böyle araba görmedim.

Nasipse eşime 1 serisi düşünüyorum.

Herkesin bayramı kutlu olsun bu arada.

Arabanız nedir?

• yanında bir erkek varsa tamamda eğer bayan acemi ise yanlız trafiğe çıkartmak çok teklikeli sıkıştıran şeref yoksunları var resmen taciz ediyor alenen kaza yaptırmak için uğraşıyor ne yapacağız bu insanlarla bilmiyorum hiç mi bunlar acemilik dönemi yaşamadı bunların anası yok mu sanki erkekten doğdu şerefsizler kadınlardan bu kadar tiksiniyorlar
  • Rena34 kullanıcısına yanıt
    E46
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

valla eşim araba kullanmayı bilseydi çocuklarla onu gönderir evde tatil yapardım mis gibi

• Ben veririm arabayı geçerim sağa camı açarım bir elimde redbul diğer kolum dışarda keyfime bakarım arada kafamı dışarı çıkarırımOhhh
  • 9FiestaM6 kullanıcısına yanıt
    Ben kesinlikle vermem kendim sürerim. Sürmeyi öğretirim sorun yok orda ayrıca araçta ben yokken güzel sürüyorsa ne yaparsa yapsın ama ben araçtayken kesinlikle vermem. Ayrıca verdiğim zamanlar yanında uyuyacak kadar veya şehir içinde onunla ilgilenmeden telefonla rahat rahat uğraşacak kadar güvenirsem veririm yoksa tek başınada vermem. Zira bayan şoförlerden kaynaklı çok kaza atlattığım için pek sevmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

Beslemeyin su trolleri. Iyice sozluge cevirdiler.

troll derken?
  • benim arabamı ben varken hiçkimse kullanamaz ,, araba sürmenin keyif kısmı ayrı mevzu ama asıl mesele a noktasından b noktasına sağ salim en güvenli biçimde ulaşmaksa,arabayı en iyi bilen,en tecrübeli olan kişi kullanmalıdır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.