Şimdi Ara

ARABA TESİSATI PC YE NASIL BAĞLANIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim elimde araba hoperloru araba anfisi var bunu nasıl pc ye baglarım bana yardım ederseniz çok sevinirm yeni bir ses kartımı almam gerek yoksa anfı den usb kablosu çekerek mı pc ye baglıycam hıc bilimiyorum bana bu konu hakkında detaylı bılgı verıırsınız çok sevınırım

• bence sen bu konuyu ses sistemleri bölümünde aç orada soruna daha çabuk yanıt bulabilirsin
  • voltajı iyi ayarla kardeş ses kartını yakabilirsin
  • anakartından ses çıkışını streo jack la alıyorsun yani kulaklık gibi düşün ama diger tarafın açık uç olacak[ kulaklık kablosu işini görebilir 4 kanallı ise daha iyi olur 3 kanallı ise kırmızı beyaz ayrı diger çoklu kısım ortak kullanarak] anfine giriyorsun yanlız burada anfiyi neyle çalıştıracagın önemli araç anfileri yüksek amper ister normal adaptör kaldırmaz yükses seste bayılır daha sonra anfiden çıkışı hoparlöre vereceksin çok basit
  • beni bilgilendirdiğiniz için teşekkürler arkadaşlar bir ricam daha olacak eger biriniz ses sistemi kurarsanız bunun videosunu çekip buraya upload edin lütfen böylelikle diğer arkadaşlarımızla paylaşmış oluruz
  • İlginç bir fikir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.