Şimdi Ara

Araba tavsiyesi - (55-65 bin TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba şuan i30 crdi otomatik aracımız var.Fazla yakmasından dolayı ve ailecek kullanıldığından bazı zamanlar küçük gelmesinden dolayı sedan bir araç almayı düşünüyoruz.

Aradığım özellikler şu şekilde;

-Az yaksın (benzin veya dizel olabilir, lpg düşünmüyoruz)
    -Sedan olsun
    -Donanımları şu anki aracımızdan az olmasın (i30 mode 2011)
    -Tercihen otomatik vites olsun.
    -Fiyat aralığıda 55-65 bin tl arası olabilir.
    -Model yılı 2010 dan eski olmasın.

şimdiden teşkkürler.

• sarac_07 S kullanıcısına yanıt
    Megane 3 spor tourer 1.5 dci 110 240 EDC sizin için uygun olur veya fluence 1.5 dCi 110 240 EDC icon donanım
  • bütçeyi biraz daha artırabilirseniz skoda octavia 1.6 dizel ambition otom.
  • Rapid e bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçenkeler için teşekkürler öncelikle bu araçların dışında 1.2 tsi jetta da kafamı karıştırdı acaba performans olarak yeterli mi?
  • O aralıkta olsaydım 2011 model otomatik vites-deri koltuk ve siyah bir alfa 159 dizel alırdım. Bence d sınıfı lüks otomobil segmentte 159 kadar spor görünümlü ve ruhu olan bir otomobil yok. Ama tabiki alfa karşıtlığından dolayı kimse böyle bir şey önermez, herkes sana aldırmamaya çalışır.

• Yeni kasa corolla dizel otomatik veya astra sedan 1.4 140 bg ikisinden birini al. Fluence 60 fiilen sakın verme.

• Citroën C5 e-HDI MCP

• piyada vw den baska araç yok herhalde,direk jetta passat golf kafa karistiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

piyada vw den baska araç yok herhalde,direk jetta passat golf kafa karistiriyor.

+1
  • senin kriterlerine en uygun japon araçları geliyo bence toyota modellerine göz atmanda fayda var hemen herkez gibi ilk olarak vw ye bakmamalısın
  • Bir arkadas astra 1.6 136hp sport hb araci 65000liraya aldını söylüyordu bakabilirsiniz param olsa alırdım bu aracı.

• seat Toledo 1.6 tdi style 60000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 75hp -- 28 Temmuz 2014; 17:32:32 >
  • Tavsiyelere göre opsiyonsuz olarak base model fiyatları şu şekilde;

Yeni Megane Sport Tourer GT Line 1.5 dCi EDC 110 bg 78.500 TL (Ort. Tüketim: 4,2 lt/100km)

Yeni Fluence Touch 1.5 dCi EDC 110 bg 73.400 TL (Ort. Tüketim: 4,4 lt/100km)

Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 PS DSG Green Tec 69.100 TL (Ort. Tüketim: 3,9 lt/100km)

Skoda Rapid 1.6 TDI CR 90 PS DSG 60.900 TL (Ort. Tüketim: 4,5 lt/100km)

Alfa Romeo 159 1.9 JTD Q-Tronic Distinctive Sıfır Satışı Yok (Ort. Tüketim: 6,0 lt/100km)

Yeni Corolla Dizel 1.4 D-4D Active M/M 73.020 TL (Ort. Tüketim: 4,1 lt/100km)

C5 115 HP 1.6 e-HDi MCP 99.650 TL (Ort. Tüketim: 4,5 lt/100km)

Yeni Seat Toledo 1.6 TDI 90 hp DSG Otomatik Style 64.400 TL (Ort. Tüketim: 4,5 lt/100km)

Yeni Seat Leon ST 1.6 TDI 105 HP DSG S&S Style 64.400 TL (Ort. Tüketim: 3,9 lt/100km)

Astra da satışta olan sedan otomatik dizel model bulamadım

Arkadaşlar tablo bu şekilde az kmli 2.elde bakabilirim.Eğer yıl sonunda gelirse 0.da da güzel kampanyalar olabilir.

Yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarac_07 -- 30 Temmuz 2014; 19:55:19 >

• Ailecek kullanım amacı için sedan olmasa da c4 picasso tercih edilebilir.
  • Octavia ya da civic onerimdir.ancak tercihlerinize gore octavia genis bagaj ve yakıt olarak bi tık daha onde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lova

O aralıkta olsaydım 2011 model otomatik vites-deri koltuk ve siyah bir alfa 159 dizel alırdım. Bence d sınıfı lüks otomobil segmentte 159 kadar spor görünümlü ve ruhu olan bir otomobil yok. Ama tabiki alfa karşıtlığından dolayı kimse böyle bir şey önermez, herkes sana aldırmamaya çalışır.

aynen hocam donanımsa donanım, güzellikse güzellik, güçse güç. Chip ile 180 HP lik bir araç. Ama arkadaşın kriterlerine uymuyor, ilk kritere bakarsak az yaksın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lova

O aralıkta olsaydım 2011 model otomatik vites-deri koltuk ve siyah bir alfa 159 dizel alırdım. Bence d sınıfı lüks otomobil segmentte 159 kadar spor görünümlü ve ruhu olan bir otomobil yok. Ama tabiki alfa karşıtlığından dolayı kimse böyle bir şey önermez, herkes sana aldırmamaya çalışır.

Süper tercih. Bende olsam 159 1
    9 jtdm Dist plus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttyahoss -- 30 Temmuz 2014; 22:25:51 >
  • Selam,
    Sıfır ya da max. 6 aylık düşük kmde ikinci el , kompakt sınıf için güzel bir fiyat aralığı belirlemişsiniz,
    her nekadar sedan olsun diye belirtmiş olsanız da genişlik ile doğru orantılı bir kasa tipi olduğunu düşünmüyorum; yani golf ile jetta arasında genişlik farkı var mı bilemedim,

size önerebileceğim araçları hızlıca kendimce sıraladım, dediğim gibi bu araçların sıfırlarına ve çok genç ikinci ellerine bakarsınız
    şimdiden hayırlı olsun
    saygılarımla

1- subaru xv -sürekli 4x4, ort. 7-8lt yakıt tüketimi, cvt şansıman, yüksek geniş, güvenlikte en iyi puana sahip.
    2- seat leon 1,6 tdi dsg s&s -kokpit düzelmiş, mqt taban aracın bir üst segment konforu sunmasını sağlamış,yakıt maliyeti düşük
    3- vw golf 1,2 tsi dsg comfortline (mqt taban kullanıldığından dolayı jettadan önce yazdım)
    4- vw jetta 1,2 tsi dsg comfortline (performans ile ilgili tereddüt olmasına gerek yok, teknik veriler yazıyor, örneğin 0-100 km hızlanması 10,9 saniye yani 1,6 tdi 105 bg lik versiyondan (11,7sn) daha seri bir araç.son hızlar aynı. yakıt tüketimi ort. 8lt civarında olur diye tahmin ediyorum.

eğer benzin - mazot fark yaratmaz diyorsanız ve daha önemlisi ikinci elde nispeten değer kaybı çok önemli değil diyorsanız Golf'ü ve Jetta'yı iki ve ücüncü sıraya koyabilirsiniz. -yani seat sıfır dizel arac piyasasına göre uygun sayılır ve yine dizel olduğu için değer kaybı benzinlilere göre daha az olur diye düşünüyorum. ikinci al araç sitelerinde bakıp ona göre sıralarsınız siz de.

• Yorumlarınız için teşekkürler listede de bulunan Leon ST nasıl bir araba ?

Araba tavsiyesi - (55-65 bin TL)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.