Şimdi Ara

araba ses sistemi ile ilgili bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arabamda piooner cd çalar ve hoparlörler var. tiz ve ses kalitesinden memnunum amfi yada woofer la kulakları sağır edecek kadar iyi sistemleri pek beğenmiyorum.bas sesinden müzik dinleyemiyorsunuz ( yani gördüklerim öyle idi ) ben abartı istemiyorum.benim isteğim mevcut kaliteyi bozmadan sadece bas sesini daha tok hale getirmek. bunun için tek amfi yeterli olurmu , şayet olursa hangi markayı ve model işimi görür. teşekkürler..

• jbl gto 301.1 mono bas amfisi ve jbl gt4 (cs1204) subwoofer size fazlasıyla yeticektir..
  • bu ikisi ne kadara mal olur bilginiz varsa tabi ve nerden bulabilrim.birde sadece amfi benim isteğimi yerine getirmezmi. yani ben abartı bas istemiyorum sadece biraz daha tok bas olsun istiyorum. ilginize teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hokayi

bu ikisi ne kadara mal olur bilginiz varsa tabi ve nerden bulabilrim.birde sadece amfi benim isteğimi yerine getirmezmi. yani ben abartı bas istemiyorum sadece biraz daha tok bas olsun istiyorum. ilginize teşekkürler..

sadece amfi ile elinizdeki hoparlörlerden fazla bas alamazsınız. öncelikle ne tür müziklerden hoşlanırsınız? ve bütçeniz nedir?
  • hocam söylediğim gibi ; cok para harcayarak sistem kurmuş bir sürü ardakadışımın sistemini beğenmiyorum çünkü asırı bas sesinden tiz kalmamış.benim mevcut sistemim aslında benim için çok güzel.yukarıdada yazdım cd çalar ve hoparlörler piooner. tek eksiği bas ın bazı şarkılarda tok çıkmasına rağmen birçok şarkıda o tokluğu yakalayamamam. mesela "benny saticfaction" çok tatlı çalıyor. genelde pop yada yabancı dinlerim.
  • quote:

hocam söylediğim gibi ; cok para harcayarak sistem kurmuş bir sürü ardakadışımın sistemini beğenmiyorum çünkü asırı bas sesinden tiz kalmamış.benim mevcut sistemim aslında benim için çok güzel.yukarıdada yazdım cd çalar ve hoparlörler piooner. tek eksiği bas ın bazı şarkılarda tok çıkmasına rağmen birçok şarkıda o tokluğu yakalayamamam. mesela "benny saticfaction" çok tatlı çalıyor. genelde pop yada yabancı dinlerim.

yukarıda bahsettiğim sistem işinizi görür, hem de ekonomiktir. amfinin gaini biraz kısık olsun ki baslarda bozulma olmasn.
  • çok teşekkür ederim..
  • quote:

bu ikisi ne kadara mal olur bilginiz varsa tabi ve nerden bulabilrim.birde sadece amfi benim isteğimi yerine getirmezmi. yani ben abartı bas istemiyorum sadece biraz daha tok bas olsun istiyorum. ilginize teşekkürler..

jbl gto 301.1 +jbl gt4 ( kabinli ) birlikte 300-350 arası dükkanına göre değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R`meRt -- 4 Temmuz 2009; 8:54:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: audiocu

jbl gto 301.1 mono bas amfisi ve jbl gt4 (cs1204) subwoofer size fazlasıyla yeticektir..

merhaba bu anfi ile diğer 4 kolonu besleyebilirmiyiz yoksa 4 kanallı anfimi almamız gerekir. teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaptansss

quote:

jbl gto 301.1 mono bas amfisi ve jbl gt4 (cs1204) subwoofer size fazlasıyla yeticektir..

merhaba bu anfi ile diğer 4 kolonu besleyebilirmiyiz yoksa 4 kanallı anfimi almamız gerekir. teşekkürler

301.1 bass amfisidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: R`meRt

quote:

Orjinalden alıntı: kaptansss

quote:

301.1 bass amfisidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.