Şimdi Ara

Araba Sahipleri Nerelerdesiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
19
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10518 Mesaj
    Dostlarım ;

Arabalarla sık sık bulundugunuz mekan ve semt leri yazalım belki karşılaşırız . Tanışırız .. Arkadaş Bile olabiliriz. Düşünsenize traifkte arkadan kornayla arkadan bi araba onunuze gecıyor duruyor falan gelıyor merhaba ben MİSAL00 diyor falan .. Güzel olabilir. Yada tanışabiliriz. Öyle Değilmi ?

Herkes Nerelerde oldugunu yazarsa tabi .. Herkesten kastım* Tanışmak isteyenler için hem özel bi buluşma duzenlemeden tanısmıs oluruz .

Nasıl ?

Saygılarımla

|
    |
    Bodrumdayım Bodrumluyum burada küçük bir otelimiz var, eczanemiz var ve inşaat işiyle uğraşıyorum yani devamlı dışarda seyahat halindeyim buralara gelirseniz karşılaşma olasılığımız büyük
    otel , ilaç ve inşaat ihtiyaçlarınız olursa özelden ulaşabilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyaypay -- 9 Kasım 2006; 23:48:08 >
    |
    |
    Ben Ankara k.oren de oturuyorum.Neredeyse her gun kızılaya kız arkadaşımı almaya gidiyorum Günün cogu bahceli de geciyor.Cadde de gorurseniz durdurun da gezeriz Benim hic arkadaşım yok Erkek yok yani kız varda
    |
    |

Bende istanbul dayım. Etiler,4.Levent Nispetiye Caddesi,tarafları çoğunluk haftasonu .. Ha Birde aradasırada valikonağında görebilirsiniz. İstinye civarıda rastlamak mümkün
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    bende ankaradayım. sürekli bahçelievlerdeyim denebilir. hem bahçelide oturmam hemde burada takılmamdan dolayı.denzel senin arabanın plakası neydi abi? bnm araba bordo vectra b kasa vme34 de plakası ama tamirde bu aralar göremezsin
    |
    |
    |
    |
    pentium mmx 200----thai anakart----800mb hdd----512kb edo ram----1mb pcı ekran kartı----1,44mb floppy----100 watt power supply----midi tower kasa----16bit ses kartı----1+1 stereo hoparlör----14inc full analog monitör----
    Daha ne olsun
  • Yüzbaşı
    621 Mesaj
    suana kadar burdur lu tanımıyorum ama burdur luyum subaru forester la gezen bırısı varsa oda benımdır cunkı burdur da tek. gencim 30 yasındayım &100 benımdır genelde istasyon cad. gazi cad. ve ataturk cad. gezerım zatek gezılebılecek tek yer buralar

hee codelinker abimiz var onunla zaten sık sık görüşmelerimiz oluyor her ne kadar passat la fazla gezdirmesede
    |
    |

ustalarım maslak sanayide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazarotti -- 10 Kasım 2006; 9:08:11 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: kornkrunded

bende ankaradayım. sürekli bahçelievlerdeyim denebilir. hem bahçelide oturmam hemde burada takılmamdan dolayı.denzel senin arabanın plakası neydi abi? bnm araba bordo vectra b kasa vme34 de plakası ama tamirde bu aralar göremezsin

Benim plaka az5645 Gorurseniz onume atlayın Vectra aklımda dostum vme34
    |
    |

• Yarbay
    6246 Mesaj
    61 EZ 440 lacivert E200..ezin beni
    |
    |
    |
    |
    burdur a gelen arkadaslarımız olursa bıze rahatca ulasabılırler.
    tabı sehır dısında olmazsam.30 gunun 15 ı sehır dısında oluyorum...
    quote:

Orjinalden alıntı: cosmos8727

suana kadar burdur lu tanımıyorum ama burdur luyum subaru forester la gezen bırısı varsa oda benımdır cunkı burdur da tek. gencim 30 yasındayım &100 benımdır genelde istasyon cad. gazi cad. ve ataturk cad. gezerım zatek gezılebılecek tek yer buralar

hee codelinker abimiz var onunla zaten sık sık görüşmelerimiz oluyor her ne kadar passat la fazla gezdirmesede
    |
    |

• Yarbay
    5610 Mesaj
    hafta içi şirket kamyonuyla istanbul - okmeydanındayım. sabahtan akşama kadar ordayım. kamyonla geziyorum. hafta sonu beylikdüzündeyim. herkesi beklerim...
    |
    |

Bagdatta da yakin arkadaslarim vardir Genelde saat 18.00 civarinda Persembe ve Cuma Geceleri Disari cikip o tarafa giderim (eger gidersem hos 1 aydir gidemiyorum neredeyse)

Arabamin Peugeot Ambleminden Sol far bitimine kadar biras kalinca (giderken yokki olan surtunmeden) Vernik atmis bir iz olusuyor gormek zor ama parketmisken gorurseniz Cama bir not koyarsiniz. 34 UN 6XX9 Plaka Bu ozelliklere sahip tek plaka var zaten.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

denzel dostum ben istanbuldayım şansına küs gezerdik bak ..

Bende istanbul dayım. Etiler,4.Levent Nispetiye Caddesi,tarafları çoğunluk haftasonu .. Ha Birde aradasırada valikonağında görebilirsiniz. İstinye civarıda rastlamak mümkün

edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edilhan -- 31 Mayıs 2008; 12:31:22 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
son dakika
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.