Şimdi Ara

araba öneriniz ? 200.000 tl bütçe (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: geogenior

Volvonun herhangi bir tır versiyonu olabilir. Ya da golf derim

golf?ülkemize göre 200.000 TL bütçeyle?
  • Belarusta fiyatlar nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Belarusta fiyatlar nasıl

of dead;

güzel araba fakat genç arabası değil malesef.. orta yaş kısmına hitap ediyor...

thomassee;
    hangi araç için mesela ?
    bir araç markası modeli söyleyin, sıradan bir ilandaki fiyatı vereyim size..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman7333

quote:

Belarusta fiyatlar nasıl

of dead;

thomassee;
    hangi araç için mesela ?

Hocam 5 ay ordasın.Orda alma durumun yok mu?Mesela bi C63 al keyfine bak.Orda daha ucuzdur.
  • quote:

Belarusta fiyatlar nasıl

Fiyatlardan ziyade vergi oranlari nasil diye sormak lazim aslinda,cunku tr deki fiyatlarin cok yuksek olmasinin tek sebebi fahiş oranda uygulanan vergi oranlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Belarusta fiyatlar nasıl

of dead;

thomassee;
    hangi araç için mesela ?

Hocam 5 ay ordasın.Orda alma durumun yok mu?Mesela bi C63 al keyfine bak.Orda daha ucuzdur.

sadece 5 ay değil, hep burda yaşıyorum..

c63e baktım. 70bin dolar 2010 model, 20-30.000 km
    fakat kışın zorluk çekerim diye tahmin ediyorum... SUV lara daha bi yakınım şuanda..

• 2. EL
    S63, Alpina B7, Lexus LS Hybrid
    ne kadar orda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 15 Aralık 2012; 20:21:47 >
  • X6 tercih ederdim.
  • quote:

İmportant ve hondapower, önerileriniz kafamdaki araçlarla birebir uyuşuyor..
    özellikle jaguar, x6, range rover, bmw 6 serisi hoşuma gitti.
    kafamdaki diğer araçlar da, lexus RX 350, bmw x5, porsche cayanne

jaguar ve bmw 6 serisi güzel de, kışın acaba rahat kullanabilir miyim, onu düşünüyorum..

jipler hakkında pek konuşmaya gerek yok çünkü onlar zor koşullarda gidebilsin diye üretiliyorlar.
    Bmw 6 serisi ve jaguar xf için konuşacak olursak hocam malum deneme,test etme imkanımız hiç olmadı bu 2 aracı fakat gerek okuduklarım gerekse izlediğim videolardan yola çıkarak; bmw 6 serisinin karlı yollarda da gayet gidebildigini gördüm ve hayranlıkla izledim diyebilirim kısaca Bmw konusunda sıkıntı çıkacağını sanmam.
    Jaguar ise bana göre arabadan anlayan,kalite anlayışı olan ve bi o kadarda zevkli insanların bindiği otomobildir. Böyle düşünmemin nedeni ise (forumdan örnek verecek olursak) şu forumda 200.000 TL'si olupta jaguar alacak insanın sayısı (beni saymazsak) ya yoktur ya da 1 kişi daha vardır. Kısacası jaguar hakkında hiç bilgim yok fakat o kadar param olursa kar kış kıyamet vs. hiçbir şey dinlemeden alırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belarusta fiyatlar nasıl

of dead;

thomassee;
    hangi araç için mesela ?

fakat kışın zorluk çekerim diye tahmin ediyorum... SUV lara daha bi yakınım şuanda..

Haklısınız.O zaman Cayenne iyi bir seçenek görünüyor.Oradan tabi

Ben de para biriktirmeye başlıyorum.70.000 tamamlanınca geliyorum yanınıza.

Bana da bi C63 alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

2. EL
    ne kadar orda ?

belarustaki fiyatlarla rusyadaki fiyatlar aynı hemen hemen..
    iki ülke arasında gümrük olmadığı için araçları rusyadan rahat bir şekilde belarusa getirtebilme imkanı var..

s63 68.000 usd 2007 model

http://cars.auto.ru/cars/used/sale/32764014-dc67f8.html

Lexus LS Hybrid 50 bin dolar 2008 model

http://cars.auto.ru/cars/used/sale/34147908-9275.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

2. EL
    ne kadar orda ?

belarustaki fiyatlarla rusyadaki fiyatlar aynı hemen hemen..
    iki ülke arasında gümrük olmadığı için araçları rusyadan rahat bir şekilde belarusa getirtebilme imkanı var..

s63 68.000 usd 2007 model

http://cars.auto.ru/cars/used/sale/32764014-dc67f8.html

Lexus LS Hybrid 50 bin dolar 2008 model

http://cars.auto.ru/cars/used/sale/34147908-9275.html

baz c180 parasına LS Hybrid
    AMG Paket c180 parasına S 63
    çok güzel arabalar çok ucuz

edit:
    http://cars.auto.ru/cars/used/sale/32937558-eda2.html
    maybach 60 bin dollar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 15 Aralık 2012; 20:43:03 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Belarusta fiyatlar nasıl

of dead;

thomassee;
    hangi araç için mesela ?

Haklısınız.O zaman Cayenne iyi bir seçenek görünüyor.Oradan tabi

Ben de para biriktirmeye başlıyorum.70.000 tamamlanınca geliyorum yanınıza.

Bana da bi C63 alıyoruz

Alıntıları Göster
    bence c 63 değil de s63 daha güzel gibi :)
    bi gün belarus başbakanı gelmişti ziyaretimize. s63ü ilk o gün görmüştüm. bembayaz ve çok ağır duruyordu...

HondaPower;
    ben de ne bmw 6 serisine ne de jaguar a bindim. karda kışta nasıllar acaba.eminim şuanda dışarının halini görseniz " hummer " önerirdiniz..

araba öneriniz ? 200.000 tl bütçe

• Audi A6 3.0 TDI S-line Quattro, bu araç kış için oldukça uygun Quattro sistemini biliyorsunuz. Yakıt olarak sizi şehir içi 12-15 civarı yakar. Donanım konusuna zaten hiç değinmiyorum. Araç hakkında merak ettikleriniz varsa pmden sorabilirsiniz. 2.0 TDI olan versiyonunu kullandım.

İyi forumlar

Edit: Arkadan itişli araçlar kışın tehlikelidir. Van'da yaşıyorum bende şuanda acayip kar yağışı var. Onun için size Quattro'lu A6 önerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safa_oyuncu -- 15 Aralık 2012; 20:45:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Audi A6 3.0 TDI S-line Quattro, bu araç kış için oldukça uygun Quattro sistemini biliyorsunuz. Yakıt olarak sizi şehir içi 12-15 civarı yakar. Donanım konusuna zaten hiç değinmiyorum. Araç hakkında merak ettikleriniz varsa pmden sorabilirsiniz. 2.0 TDI olan versiyonunu kullandım.

İyi forumlar

Edit: Arkadan itişli araçlar kışın tehlikelidir. Van'da yaşıyorum bende şuanda acayip kar yağışı var. Onun için size Quattro'lu A6 önerdim.

doğrudur, arkadan itişli araçlar tehlikeli.. bi ara babamın aracını kullanmıştım. istanbulda sürmeme rağmen çok kaydırırdım arabayı.. her fren tutuşumda araç kayardı.. (E220)

Peki bu quattro dediğiniz Audi A5 te de var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osman7333 -- 15 Aralık 2012; 20:57:45 >

• quote:

bi gün belarus başbakanı gelmişti ziyaretimize. s63ü ilk o gün görmüştüm. bembayaz ve çok ağır duruyordu...

HondaPower;
    ben de ne bmw 6 serisine ne de jaguar a bindim. karda kışta nasıllar acaba.eminim şuanda dışarının halini görseniz " hummer " önerirdiniz..

Hocam vallahi imreniyorum size emin olun. Siz en azından kar görmüşsünüz afedersiniz şu istanbulda bir taraflarımız donuyor fakat ne yagmur ne kar yağıyor. Güneş deseniz sabah açıyor öglen o da gidiveriyor....

Örnek teşkil etmesi açısından;
    Jaguar

Bmw

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

quote:

Orjinalinden alıntı:Osman7333

*100km de 18lt benzin- mazotu geçmesin
    *touareg gibi ağır, yavaş bir araç olmasın.

*kış şartlarına uygun olsun
    *yaşım 24, çok da baba arabası olmasın..
    *tr standartlarına göre 200.000 tl bütçem var, yani 2.el 2009 model bmw x6 alabilecek bir bütçem var.(20-30bin km)

"100km de 18lt den az yakıt tüketimi olsun " maddemi kırmızıyla belirtmişsiniz.
    belarustaki benzin -mazot fiyatlarını öğrendikten sonra keşke bu maddeyi çizseydiniz...

touareg gibi ağır, yavaş araç olmasın demişim..

şuanki aracımın touareg olduğuna mı inanmadınız,yavaş olduğuna mı inanmadınız anlayamadım. ama her ikisini de açıklayayım..

geçenlerde kaza yaptığımı da yukarda belirtmiştim..
    https://pbs.twimg.com/media/A9bYjUJCQAAdYfo.jpg:large
    bu da kazadan bir kare...

bi gün 2.5TDI touareg e bindiğinizde arabanın ne kadar hantal ve gaza basıldığında aracın ne kadar düşündüğünü farkedeceksiniz. forumda 2.5TDI kullanan varsa kendileri de bana hak verecekler..

yaşım 24 demişim. kimlikte 90 doğumlu yazar, asıl doğum tarihim 89dur.
    TR standartlarına göre 200.000 bütçem var dedim. belarus standartlarına göre bu rakam 65 bin dolar civarıdır.

bu yaşta bu para ne arar bunda diye kafanda soru işareti oluşmuştur.
    2 sene önce acemiliği atlatmak için Touareg alan birinin 65 bin dolarlık araç bakması neden bu kadar ters sizin için ?

Siz ilhana bakmayın.Kendisi 16-17 yaşlarında ehliyeti bile bulunmayan, feysbuku burada paylaşıldığında apar topar kapatıp uzaklaşan bir arkadaşımız .Bilgilendireyimde ona bir daha cevap vermek durumunda hissetmeyin kendinizi dedim.

Zaten konulardaki genel mesajlarını incelerseniz cevapları sadece şu şekildedir, Golf, C4, cetta, polo, caddy ...Nokta bile koymaz .

ben facebook hsabımı hiçbir zaman kapatmadım dangalak. sen yanlış hesaba bakmışsındır. hiçbiryerde caddy önermedim önermem. şikayet edildi. ne dersen de. çok da umrumdaydı.

çok güldüm şu an.Dua et konu silindi.Konu 10 kasımda açılmıştı Atatürk ile ilgili bir konuydu şimdi hatırlamıyorum ve ben ss almayı akıl edemedim konu silinmez diye.Bilsem alır yapıştırırdım buraya şimdi de iş işten geçti.

Ayrıca facebook'unu o konuda paylaştılar sonra apar topar kapattın.Hiç boşuna inkar etme paylaşıldığı dakika baktım sonra 1 saat sonra tekrar baktım tesadüfe bak kapatılmış .Gözlüklü bir liseli arkadaşımızsın ( küçümseme anlamında değil liselisin yani onu alay konusu edip dalga geçen facebook apaçilerinden değilim ).Kendini daha da küçük düşürme burada.

O caddy yi falan örnek olarak yazdım onu bile anlayamamışsın ne konuşuyorsan hala..

Ayrıca şikayet etmişmiş sen buraya gel ' dangalak ' yaz, sonra elalemi şikayet et .Burada aklı başında güzelce yorum yapan insalara dinsiz pislikler v.b tarzı şeyler yazmıştın onu şikayet ettim sana cezai işlem uygulamadılar bu yönetim zaten yok ortalıkta.Şimdi arar bulur onuda yapıştırırım buraya kalakalırsın öyle.Gerçi umrumda değil yazmışsın da utanman olsa hala bu forumda takılmazdın o ithamlarından sonra. .

• quote:

Orijinalden alıntı: HondaPower

quote:

HondaPower;

Hocam vallahi imreniyorum size emin olun. Siz en azından kar görmüşsünüz afedersiniz şu istanbulda bir taraflarımız donuyor fakat ne yagmur ne kar yağıyor. Güneş deseniz sabah açıyor öglen o da gidiveriyor....

Örnek teşkil etmesi açısından;
    Jaguar

Bmw

bmw nin videosunu izlerken touareg ile yapmış olduğum kazayı hatırladım. aynen bmw deki gibi hızla dönüş yapacakken arabam kaydı ve karşı şeritte çıktım. kamyona çarpmamak için direndikten sonra VW transporter e çarptım.

jaguar beni çok şaşırttı...

XFR modelinin fiyatı 65 .000 dolar
    5000 см³ / 510 beygir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osman7333 -- 15 Aralık 2012; 21:26:57 >

• Orijinalden alıntı: Osman7333

Orijinalden alıntı: HondaPower

HondaPower;

bmw nin videosunu izlerken touareg ile yapmış olduğum kazayı hatırladım. aynen bmw deki gibi hızla dönüş yapacakken arabam kaydı ve karşı şeritte çıktım. kamyona çarpmamak için direndikten sonra VW transporter e çarptım.

jaguar beni çok şaşırttı...

XFR modelinin fiyatı 65 .000 dolar
    5000 см³ / 510 beygir

Hocam deli bir makine yahu. 510 beygir ne demektir... İç ve dış tasarımından bahsetmiyorum bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HondaPower -- 15 Aralık 2012; 21:37:54 >

• 200.000 tl araç almak ıcın bütçe ayıracaksın ve gelıp forumda yazan ınsanlara danışacaksın ne alırım dıye :-))

Ne boş ınsanlar var su forumda...bırısı bılmem ne alıyor,oburu 40.000 lıraya araba tavsıyesı ıstıyor, cocuk cocuk muhabbetler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.