Şimdi Ara

Araba kullanmayı öğrenmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 7dreaMSoLdier_

tecrübeniz oluşunca kendinize güveniniz gelir hocam her trafige girip cıkarsınız

Siz başlayın pratiklere zamanla gerisi gelir yani

Sanırım ankaralısınız ben kırıkkaledenim sık gelir giderim ilk ankaraya geldigimde bizim ora kücük oldugu icin gözüm korkmuştu az kaybolmadım deli gibi dolanıp duruyordum dönecegim yere dönemiyordum o akışta şaşırıp

Şimdi hicbir sıkıntım yok heryerine giderim gelirim panikim yok herşey zamanla yani

Evet ama Adana da oturuyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Hocam once youtube dan surus teknikleri videolarini izleyin. Hocalar falan sadece debriyaj vites ogretir teknik bence daha onemli

Etkisi olurmu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Hocam once youtube dan surus teknikleri videolarini izleyin. Hocalar falan sadece debriyaj vites ogretir teknik bence daha onemli

Etkisi olurmu hocam?

Olur tabii ki de hem daha rahat,keyifli ve guvenli olur debriyajla vitesi de kursta halledersin

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Sürücü kurslarında bulunan araçlarla bu işe başlaman çok daha doğru olur.

Buradaki hocalar öğretme konusunda profesyoneldir.

Ayrıca araçlarında çift pedal sistemi bulunmaktadır. Tehlikeli bir durumda hoca müdahale ederek, olası bir kazadan sizi kurtarır.

Bir arkadaş vasıtasıyla ve emanet arabayla başlaman ise her türlü riske açıktır. Çok iyimser olayım %99 ihtimalle bir şey olmaz. Ama o %1 ihtimali göz ardı etmemelisin.

Fiyatlara gelince. Bölgesine göre saat ücreti 60-100 TL arasında değişir. Tahminimce iyi bir hocayla 2 saat bir gün 2 saat bir sonraki gün alacağın ders ile bu işi kotarırsın.
  • Bence kursa gidip birkaç saat eğitim alman iyi olur. Ama bu tam olarak trafiğe çıkman için yeterli olmaz. Biraz kendi kendine pratik yapman gerekir.

• Nasıl rahat ediyorsan öyle devam etmelisin. Kimisi var duz yolda bile debriyajda kavramayı hisset öyle kalk diyorlar ben duz yolda takılmam zaten refleks haline gelecek bir sure sonra. Video izleyebilirsin ön bilgi olsun diye iyi olur gene de.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.