Şimdi Ara

Araba kullanmaktan zevk aldığınız yollar... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
2
Favori
13.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 1 - Çanakkale - Eceabat yolu ve Çanakkale - İzmir yolu (Özellikle o yol üstünde durup geriye baktığımda şehitlik abidesinin görüntüsü)
    2 - Karadeniz sahil yolu
    3 - Manisa - İzmir yolu
    4 - Antalya - Kaş yolu
    5 - Bolu dağı yolu (tabi yazın güzel ve zevkli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Dudaktan kalbe giden bir yol varsa, orda da yanlarız.

Aşıksan vur saza,Şoförsen bas gaza
  • Ankara'da Tahran Caddesi'nden Tunalı'ya kıvrılıp oradan Akay, Tunus, Atatürk Bulvarı, Eskişehir Yolu, Konya Yolu, Bahriye Üçok, Dö Gol, Anıtkabir etrafında bir tur, GMK bulvarı, Atatürk Bulvarı, Tunalı güzergahı gece saat 2-3 sularında çok keyifli oluyor. Hem ışıl ışıl Ankara'da bomboş sokakta turlayıp reklam filmi tadı yakalanıyor hem de şehirler arası yollarda gazı yoklayabiliyorsunuz. Tek sıkıntısı benzin sarfiyatı ve emin olun bir kere turlamak yetmiyor insana
    Tabi bir de çevre yolu var ki dön dön dur, dolu depo bitirtir adama
  • Adana ya geçerken şekerpınarında durup tatlı yiyeceksin dağların arasından süzüleceksin
  • Geniş ,keskin virajlı ama az trafikli yollar
    ayrıca dümdüz otobanlar...

Ha birde sahil yolu.nedense bilmiyorum ama seviyorum sahil yolunu

Antalya kemer-kumluca arası harika çok zevkli
    Bolu-ankara otobanı
  • İzmir-Çeşme otobanı
  • moralinizi bozmadann zevkli sürüş yapabilmek için benzinin 3,36 olduğunu unutmamız gerekiyor demi arkadaşalr
  • geçen sene kışın istanbuldan karabüke gitmiştim görüş mesafesi 1 metreye kadar düşmüştü tipi ve sis yüzünden kemiklerime kadar hissetmiştim soğukluğu cam suyuda donmuştu 5 dakikada bir arabadan inip arabanın camını siliyordum güzel bir anıydı
  • karadeniz sahil yolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_G_N

İzmir-Çeşme otobanı

• quote:

Orijinalden alıntı: byavcı

moralinizi bozmadann zevkli sürüş yapabilmek için benzinin 3,36 olduğunu unutmamız gerekiyor demi arkadaşalr

Hatırlatmasaydın keşke
  • ankara - istanbul otobanı

• istanbul-edirne oto yolu

istanbul-ankara oto yolu

birde çekmeköyden sonra şile yolu ne seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_G_N

İzmir-Çeşme otobanı

hocam çok rüzgarlı o yol valla yüksek hızda uçacak gibi oluyor araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

2- Virajlı ve az trafikli, çok şeritli yollarda biraz agresif sürüşle virajlara sert girlen yol. Bursa taraflarında var bolca.

şileyi tavsiye ederim sana o zaman
  • balya-çan yolu ve simav-orhaneli arasında, bol virajlı ve dar yollarda araç sürmek benim için çok keyifli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun -- 23 Ekim 2009; 15:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunpal

balya-çan yolu ve simav-orhaneli arasında bol virajlı ve dar yollarında araç sürmek benim için çok keyifli.

O balya-çan yolu'ndan sene 2006 da geçtik.O sırada da yol çalışması vardı.Hem araba berbat oldu hemde biz helak olduk.Kardeşim kusmuştu ama dediğin gibi virajlar çok güzel manzara da öyle.
  • bursa inegöl yoluda enfestir.
  • bursa dan eskişehir e giderken inegöl çıkışından bozüyük e kadar olan yol gayet güzel ağaçlar sonbaharda renk cümbüşü oluşturuyor. bir de yolu düşenler van gölü çevresinde tam bir tur atsınlar. kesinlikle görülmesi gereken çok yer var. manzara güzel yolun büyük kısmı duble. hele bir de güneş batıyorsa tadına doyum olmaz. antalya'ya girerken kepez sırtlarından gözüken antalya manzarasının olduğu yol...

bir de araba kullanmanın zulme dönüştüğü ,yol değil tarladan gittiğiniz, 50 km sonunda arabanızın haşatı çıkmış şekilde devlet büyüklerini güzelce yad ettiğiniz,tıkırtıların beyninizi çınlattığı şanlıurfa-viranşehir yolu var. hergün binlerce tır ve transit araç ırak a gitmek için buradan geçiyor. yol bir gidiş ve bir geliş. tırlar dip dibe gidiyor. sollamaya çıkamıyorsunuz. 40 derece sıcakta hiç çekilmeyen yolda bir de tır ve kamyon kullanan değerli şahsiyetlerin hataları, akşamları uzunları yakarak gözünüzü kör etmesi arabaya binmeye tövbe ettiriyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.