Şimdi Ara

Araba kazası hakkında bi soru??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler yaşım 19 ehliyetim yok az buçuk araba kullanmayı biliyorum.Mesela arabayı arkadaşlarla kaçırsak bi araca çarpsak.Adam polis çağırsa kazayı yapan bendim fakat polis geldiğinde kazayı ehliyetli arkadaş yaptı desek ne olur adamda kazayı benim yaptığımı söylüyor?

• Kamera yoksa etrafta size karsi bi sorun olmaz bence. Ama etrafta tanik olmamasida gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanJack

Merhaba beyler yaşım 19 ehliyetim yok az buçuk araba kullanmayı biliyorum.Mesela arabayı arkadaşlarla kaçırsak bi araca çarpsak.Adam polis çağırsa kazayı yapan bendim fakat polis geldiğinde kazayı ehliyetli arkadaş yaptı desek ne olur adamda kazayı benim yaptığımı söylüyor?

Birader yaşın 19 ama zeka yaşın 15 gibi.

Ehliyetin olmayabilir okey ama madem araba sürmesini o kadar iyi bilmiyorsun neden kendini arkadaşlarını ve otobanda ki diğer insancıkların hayatını tehlikeye sokuyorsun.

Kazayı yaptığında arabayı senin sürdüğünü iddia edebilen bir insancık olmayabilir çünkü ölmüş olabilir, sen de ölmüş olabilirsin.

Yapma bunu.
  • Adamın yalan söylemek için bir nedeni olmayacagından inandırıcı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Orijinalden alıntı: JeanJack

Merhaba beyler yaşım 19 ehliyetim yok az buçuk araba kullanmayı biliyorum.Mesela arabayı arkadaşlarla kaçırsak bi araca çarpsak.Adam polis çağırsa kazayı yapan bendim fakat polis geldiğinde kazayı ehliyetli arkadaş yaptı desek ne olur adamda kazayı benim yaptığımı söylüyor?

Birader yaşın 19 ama zeka yaşın 15 gibi.

Ehliyetin olmayabilir okey ama madem araba sürmesini o kadar iyi bilmiyorsun neden kendini arkadaşlarını ve otobanda ki diğer insancıkların hayatını tehlikeye sokuyorsun.

Kazayı yaptığında arabayı senin sürdüğünü iddia edebilen bir insancık olmayabilir çünkü ölmüş olabilir, sen de ölmüş olabilirsin.

Yapma bunu.

Yok kardeş otobanda değil mahalle arasında sürcem :) Hız felanda yapmıyoruz

• Yaşın 19 ve bu kadar araba merakın varsa git ehliyet al niye kastın ki bu kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

Yaşın 19 ve bu kadar araba merakın varsa git ehliyet al niye kastın ki bu kadar?

Eskiden hiç merağım yoktu araba kullanmaya yaz tatilinde yazılcam kısmetse.
  • Üstteki arkadaşlar haklı hem kendi sağlığın hem başkalarının sağlığı için yapma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.