Şimdi Ara

araba ısınmıyor! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
59.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: honestt

herkese selamlar 99 şahin kullanıcısıyım aracımın termostatının acık kalmış olduğunu duşunuyorum yine de sizlere danışarak deneyimlerinizden faydalanmak istedim yaklaşık 10 km yaptıktan sonra ancak hararet gostergesi 50 nin noktasını aşıyor ve bu on km içinde aracımın kaloriferi soğuk üflüyor 10 km sonra ancak ılık hale geliyor arkadaşımda da aynı araçtan var abartmıyrum 2 km sonra hamam gibi sıcak veriyor. şehir içinde kalabalık trafikte epey bi dur kalk yapınca zor da olsa geç de olsa 90 a çıkıyor fan açıyor ancak duz bir yola o90 derece gibi sıcak bir haldeyken geçince 90 dan 50nin noktasına kadar inen hararet deli ediyor beni daha 2 dk evvel 90derecede olan araba ve sıcak üfleyen kaloriferden eser yok. bu yaz radyatörümü değiştirdim onunla bir alakası olmaz diii mı? hani yeni diye iyi soğtuma flan ama o kadar kısa sürede ve bu denli düşük derecelere sıcaklığın düşmemesi gerek yanılıyor muyum kalorifer resmen buz gibi üflemeye başlıyor fikirlerinizi ve tecrübelerinizi dinlemek istiyorum

Ölü bir konuyu hortlatıyorum ama hazır varken yenisini açmak istemedim.
    @honestt arkadaşımızla aynı problemi yaşıyorum şu anda
    aracım 2001 polo araç durduğu yerde çalıştığında ısı olması gereken derece 90 dereceye geliyor. Ama ne zaman 50 yi geçsem derece birden 60 lara düşüyor. Hareket halinde 60-70 derece ye gelmesi 10-15km yi buluyor.
    Termostat ta değişti ama hala aynı durumda fikir verebileek bir arkadaş varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vandervas -- 22 Aralık 2016; 11:52:38 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.