Şimdi Ara

Araba elektrik Çarpıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
1
Favori
13.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim psikolojimi bozdu bi ara bu durum
    ford focus'da olmuştu, emanet aldık arabayı, 10 kere çarptı rahat, montla değdirmeden tuttuğum halde içinden geçip yine çarptı
    araba benim olsa kesin değiştirirdim
  • Stresli zamanlarda daha cok carpiyo inceleme yaptim yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heyacanlanırsam çarpıyor
  • Kesinlikle giydiğin şeylerle alakalıdır, onlar üzerinde biraz kafa yorarsan sorunu çözersin sanırım. Aynı araba seni çarpıp başkasını çarpmıyorsa arabada sorun yoktur :) bu kadar basit... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

showroom araçlarını gezerken bile oluyor , bagaj kapağını açarkende kendi aracımdan çarpılıyorum

geçen gün kapıyı açarken bi çarptı elimi , elim koktu kızardı yandı gibi bişi oldu

Yuh naptın

Bendede var aynı durum. Kapı kolundan kapatmaya dikkat ediyorum

• 3 4 günde günde bir çarpıyor ama sanki ısı değişikliklerinin yüksek olduğu zamanlarda daha fazla
  • anılarınızı dinledik , güzel..

çözüm üretin beyler.
  • Arkadaşlar değerli sürücüler,

Genel olarak kış ve bahar aylarında sürücülerin yaşadığı bu zararsız ama stres yaratan durum için bir ürün geliştirdik. Ürünümüz seri imalat aşamasında ve henüz satışta değil. 2018 başlarında satışta olmasını planlamaktayız.

EDS Modül, Sürüş sırasında araç ve sürücü/yolcular üzerinde biriken statik elektrik yükünün seviyesini tesbit ederek araçtan inmeden önce ikaz verir. Sürücü tek dokunuşla araçtan inmeden önce hem araç hemde kendi üzerindeki pozitif elektrik yükünü toprağa iletir ve nötr duruma gelir.

EDS Modül, Araçtan indikten sonra aracın kapı yada başka bir yerine dokunma ile oluşan elektrik boşalma şokunu önler.

EDS Modül her Araba elektrik Çarpıyor tipteki binek araçlar için uygundur.

EDS Modül, tamamen aracın elektrik ve bilgisayar sisteminden bağımsız olarak çalışır.

Online satışı olacak web sitemiz hazırlanmaktadır.

Geçici web sitemiz için ziyaret ediniz:
    EDS Modül Web Site

• Akünün eksi ucu şaseye bağlı muhtemelen şase ile dokunduğunuz yer arasında iletim oluyo normalde elektronlar aküye geri dödüğünde sizin direnciniz fazla olduğundan elektron kolay yönden aküye döner ve size uğramaz ama toprakta bi negatif kutuptur muhtemelen ayakkabınızın tabanı ince ya da negatif yüklenebilen bi kıyafetiniz yere temaz ediyodur böylece elektronun bir miktarı aküye dönerken bir miktarıda üzerinizden toprağa akmakta

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.