Şimdi Ara

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
22
Favori
29.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BMW M3 POWER

ama deği

Belki mobilden olsa gerek göremedim bence daha farklı acılarla çalışmanız lazım bana kopya gibi gelmeleri bu yüzden olsa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle vosvos çok güzel olmuş hocam elinize sağlık.Bende arada çiziyorum ama genellikle oyun karakteri yüz falan gibi

• quote:

Lütfen terbiye sınırları içerisinde konu uçmasın.

Böyle beyinler forumda çok olduktan sonra konu uçma ihtimali yüksek.
    Her şeyde bir tartışma çıkaracak laf buluyorlar,aşırı sinir oluyorum bu tiplere.
    Neyse bloklayım geçeyim de konun zarar görmesin kardeş.
  • Teşekkürler o bizim eski arabamız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

bu çizimde efsane olmuş çoğu konularda bu resmi görüyorum

• Teşkürler başarılar dilerim.
  • makina veya inşaat mı okuyosun ? T cetvel falan tanıdık geldi

bu arada çok iyi çizimler maşallah.
  • kamil611 K kullanıcısına yanıt
    Makine ressamlığı.Çizime küçüklükten beri ilgi duymuşumdur 5 yaşında çizmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SibelmeyenKekilli

quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

quote:

Orijinalden alıntı: SibelmeyenKekilli

Genel olarak iyi ama gözüme takılan büyük eksiğin şu ki,çizgilerin gerçekten berbat.Elinde titreme sorunu mu var?Derinlik olsun,düz çizgiler olsun yansıtamamışsın hiç,yamuk çizmişsin genel olarak.

Koy daha iyisini görelim bu nasıl eleştiridir bi yerden yere vurmadığın kalmış adamı.

Sayıyla mı veriyorlar la sizi bana,siz üçünüz kardeş misiniz ? Bi dağılın gidin şuradan adamı hasta etmeyin.
    Sana ne koyuyor ? Adamla konuşmuşuz dert etmemiş,size koyan ne ?

Üslup da klavye delikanlısıyım diye bağırıyor ha...

• çok iyi eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Bayadır atmayı düşünüyodum kısmet bugüneymiş.Nasıl olmuş fikirlerinizi ve yorumlarınız eksik etmeyin

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____ ____Araba çizimlerim bol SS'li__YENİ ÇİZİM GELDİ____

Eline sağlık kardeşlerin kıralı senden bir ricam olucak bir araç söylicem çizicen uyarmıki

yeter artık be. ne zaman birşey yapan birisini görseniz hemen birşey istiyorsunuz speed art tasarım videosu konumu açmıştım hemen logo yapanmı kardeş gibisinden mesajlar geliyor bi rahat bırakın

• Abime laf ettirmem onun yeri ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD2

quote:

quote:

Bayadır atmayı düşünüyodum kısmet bugüneymiş.Nasıl olmuş fikirlerinizi ve yorumlarınız eksik etmeyin

Eline sağlık kardeşlerin kıralı senden bir ricam olucak bir araç söylicem çizicen uyarmıki

yeter artık be. ne zaman birşey yapan birisini görseniz hemen birşey istiyorsunuz speed art tasarım videosu konumu açmıştım hemen logo yapanmı kardeş gibisinden mesajlar geliyor bi rahat bırakın

Sana ne oluyor kardeşim ya allah allah bak işine

• Şu aventador videolarina bakarken, bende Ïzmir-Aydin otobaninda akşam sol şeritte yaklasik 170 kmlik bir hizla seyir ediyordum. Dikiz aynasindan füze gibi bir şey geliyordu resmen, uzunlari acip kapatti gözumu almisti, orta serite geçtim solumdan turuncu renk bir aventador kayip gitti. Elim ayagim titremişti, 35 MST 35 plakali bi arabadi. Bende arkasina yapiştim yaklasik 230 km kadar ciktim, benden sıkilmis olacak ki bir anda gaza basti o kadar km de olmama rağmen sadece kayip gidişini izledim.

Bu arada çizimlerin oldukça başarili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pink Floyd -- 15 Kasım 2013; 16:38:51 >
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    0-100 3 sn hatta fabrika 2.9'a kadar düşürmüş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD2

quote:

quote:

Sana ne oluyor kardeşim ya allah allah bak işine

sananeyse saman ye off canım sıkılıyor sana patlıyım dedim yha .s.s

• Ya arkdaşlar AVENTADOR FAN CLUB Kursakmıki böyle bir araç olamaz benim şu an hayalimdeki tek araç

2012 Lamborghini Aventador LP700-4 Start Up, Exhaust, Test Drive tanıtım videosu

5 milyon izlenmiş

Bu nasıl araç 1080p HD izleyin

• GOGOMEZ kullanıcısına yanıt
    Hocam ya sen kur ya ben kurim elini çabuk tut

edit: sabah aklıma geldi kursammı diye sonra vaz geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW M3 POWER -- 15 Kasım 2013; 17:05:56 >
  • quote:

Hocam ya sen kur ya ben kurim elini çabuk tut

edit: sabah aklıma geldi kursammı diye sonra vaz geçtim

Bilmemki napsak bu konuyu düşünelim destek alalım sonra kurarız bu aracın fan club olmak zorunda
  • Hocam yetekneklisiniz.Ellerinize sağlık hepsi birbirinden güzel olmuş.
    Bir de Skyline R34 veya R35 çizseniz de fena olmaz sanki
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.