Şimdi Ara

ARABA ARAÇMI AMAÇMI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beni istedigim yere gotursun, basınca gitsin birazda guzel oldunmu tamamdır mı yoksa luks olsun gösterişli olsun, kullanmıyacagım 200 tane ozelligimi olsun dersiniz ?

Amacım pahalı ve gosterisli bir araçmı dersiniz

yoksa araç beni istedigim yere sorunsuz gotursun yetermi dersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• canimizi emanet ediyoruz sonucta. paramin el verdigi en guvenli araci almaya gayret ederim genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim için amaçtır. çünkü araba kullanmayı çok seviyorum. benim hobim otomobiller. sevmediğim bir arabayı, sırf A noktasından B noktasına götürüyor diye uzun süre kullanamam.
  • Aslına bakarsak önce araç olsun işimizi görsün. Fakat her insan aracının güzel olmasını ister. Ben a noktasından b noktasına götürsün , yağmurda çamurda işimizi görsün diye aldım. Bu dediklerimi 25 binlik arabada yapıyor 250 binlik arabada. Bana a4 verseler hayır demem :D.
  • Araba kelimesini sadece araç olarak gören biri neden forumun bu bölümünde takılır ki ?

Yararlı bilgiler edinmek isteyenler için Youtube ve Google milyonlarca forumdan milyonlarca video göstererek bilgiyi veriyor zaten.

Mesela ben fotoğrafçılık ile ilgilenmiyorum. Fotoğraf makinesi hakkındaki ilgim tuşa bas fotoğrafı çek bundan öteye değil ama saatlerimi fotoğrafçılık bölümünde harcamıyorum.

Bilmiyorum bu bölümde kafa yoruyorsa bir insan araçtan öte olması lazım. Biz Türkler Futbolu ve Otomobilleri araçtan öte görüyoruz bence bazılarımız kabul etmese de böyle hepimizin içinde bir fanatik var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 17 Kasım 2017; 12:26:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.