Şimdi Ara

araba almayı düşünüyorum tavsiye lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> araba almayı düşünüyorum tavsiye lazım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    68 Mesaj
    arkadaşlar 22 yaşındayım ilk arabamız olucak babamda ehliyet 30.000 tl kredi çekicez 26.27 bin tl'ye volkswagen golf4 - bora -yada astra düşünüyoruz ama volksvagenlere daha çok önem veriyorum ailede 4 kişiyiz 4.5 sene binmeyi düşünüyorum

düşünmediklerim

honda (temizini bulmak zor bulunur ama bütçemi aşıyor ve gençlerden dolayı sıkıntılı yanlama falan filan )
    renault
    fiat

|
    |
    Temizini alabileceğin markaları elemissin hocam :) 25 bin bütçeyle fiat tercih etmek mi vw tercih etmek mi daha mantıklı olur bunun cevabı bence net. Marka takintisina girmek bütçe gerektiriyor maalesef...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu tarz bir şeyler bakabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    doblocu_

O bütçeyle Fiat'ın altından kalkamazsın hocam. En iyisi sen DSG'li bir vw al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sony PS4 500 GB Xbox One S 500 GB
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
kolayoto.com
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.