Şimdi Ara

ARABA ALIM SATIM(SÜPER DETAYLI ANLATTIM)!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
24
Favori
124.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukarıya mavi yazı ile yeni bir ilave yaptım,onada bakmanızı tavsiye ederim
  • Detay cenneti olmuş burası.Süper.
  • üst konu olması gereken bir başlık olmuş ellerinize sağlık
  • ellerinize parmaklarına sağlık çok güzel ve akıcı bir yazı olmuş. Ancak yinede bu alım satım işleri bana çok zor ve karışık geliyor, gözüm korkuyor .
    Gidip görüp kendimiz yapmadan sanırım akılda çözülcek bir olay değil
  • Çok sağolun...Ellerinize sağlık.
  • eline sağlık
  • Güzel anlatmışsınız, elinize sağlık . . .
  • faydalı bir yazı olduğunu düşünüyorum teşekkürler.
  • elinize sağlık paylaşım için teşekkürler.
  • eyvallah
  • Kardeşim iii güzel hoş anlatmışsın ama galericileri kötümsemene gerek yoktu. Çünkü sen işini sağlama alırsan galericinin kralıda olsa hiç birşey yapamaz.. Bu arada bu yazdıklarınıda galericiler olmasa nerden öğrenecektin onuda bir düşün ;)
  • eyvallah hocam eline sağlık bunları bilmeyen bir çok insan var faydalı bi konu olmuş
  • AdılAzımdeğil, sen galericisin ya da galerici bir tanıdığın var galiba:) benim de arkadaşım galericilik yapıyor, gerçekten işin içine para girdimi her iş zorlaşıyor en önemli şey dürüstlük bence.. çok güzel açıklanmış eline emeğine sağlık kardeşim.
  • Arkadas guzel yazmıs ama belki eklerim birseyler.Ben şahsen yaptıgım seyleri anlatıryorum simdi size.

RENK

KM

PLAKA SORGULAMA

KAÇINCI SAHİBİ

TRİGER VE MOTOR BAKIMLARI.SERVİS KAYDI.

KAZALI İSE FATURA -BELGE -KAYIT VARSA FOTOGRAF YOKSA GULE GULE.

ADAM CENNETEN GELEN KANATLI MELEK BİLE OLSA HEP KOTU GOZLE BAKACAKSIN.BELGE-EVRAK-FOTOGRAF VE ARABANIN DURUMU KONUSUR ADAMLAR HEP BOŞ KONUSUR.

TANIDIK,ARKADAS,ANNE BABA TAVSİYESİ FLAN HEPSİ HİKAYE.YILLARDIR İŞ ARKADASINIZ YADA KOMSUNUZ KULLANIRKEN GORURSENİZ O BAŞKA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon-01

Siz cidden bir araba alıp satarken bu kadar uğraşıyor musunuz babam arabayı alırken sadece boya makinesi ile bakar bide mesaj atıp kaza bilgisini sorgular(hatta hiç aracı görmeden bile aldığı olur) o kadar senedede 500 kadar araç alıp satıyoruz 10 tanesinde anca zarar ediyoruzdur ne kadar çok kurcalarsanız o kadar az kazanırsınız benden söylemesi

Galerici detected.... :)
  • kardeşim arabamı alıyoruz memleketimi kurtarıyoruz.bu ne detay.

önce alacağın arabaya karar vereceksin şu markanın şu modeli.piyasasını bileceksin.

herkes kusursuz araba aramıyor. örneğin şu an ben 1990 -1993 model reno 9 gte arıyorum 3500-5000 tl arası. e haliyle bu şartlarda çok temiz bi araç bulamayacağımı biliyorum.olsun piyasası var ölüsü satılır.
  • dursun bi ara okurum. . .
  • SÜPER AÇIKLAYICI OLMUŞ YAPILMASI GEREKEN SADECE ÖNCE BANKA YA SONRA NOTERE GİTMEK BAŞKA BİR YERE GİTMENİZE GEREK YOK!!!

Ford Focus 3 2012 Titanium+OPS satıyorum. 47.750 TL Satma nedenim eşimin bir türlü bu arabayı büyük bulup kullanamaması bunun yerine Fiesta full alacağım.

Aracımın Özellikleri;
    ABS ve ASR yokuş kalkış desteği
    Anahtarsız Çalışma
    Kendiliğinden Park (Otomatik Park)
    Çift Klima (Sürücü ve Yolcu Kliması)
    6 Airbag (Hava Yastığı)
    Ön ve Arka Park Sensörleri
    Cd-usb-aux Çalar Klima ve Telefonu Ses İle Komuta etme
    Bluetooth özelliği ile Telefonu elinize almadan arama yapabilmeniz gelen çağrıyı cevaplayabilir numara çevirebilirsiniz
    Klima-Fan-Buz Çözme-Buğu giderme gibi sesli komut vererek Klimayı açabilirsiniz
    Çelik Jant
    Sedan 1.6 TDCI (Dizel)
    Tam Depo ile şehirler arası 850km yapabiliyor
    Ayrıca şehir içinde 100km de 30 TL Mazot Yakar Şehirler Arasında 100Km de 27TL Mazot Yakar
    2 Adet çakmaklık girişi (12V)
    kol dayama (Deri)
    Yol Bilgisayarı
    37.000km de
    Trafiğe Çıkış Tarihi 19 Ocak 2012
    4 Cam Otomatik
    Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi (Kendiliğinden Fren Yapabilme Özelliği)
    Sınıfının Full (Dolu ) modeli olup ARTI OTOMATİK PARK SİSTEMİ İLE AKTİF ŞEHİR İÇİ GÜVENLİK SİSTEMİ EKLİDİR
    Arka Camlar Fabrikasyon Siyah Filmlidir.
    Aracın Garantisi devam etmektedir.
    Sahibinden.com adresine aşağıdaki linkte arabanın detaylı anlatımı ve resimleri vardır...

http://www.sahibinden.c...s-paket-121965390/detay

2013 Ocak Ayında Kırmızı ışık ihlali sebebi ile aracımda değişen parçalar olmuştur aracım kesinlikle onarım olmamıştır değişen parçalar Ford Yetkili servisinde tamamiyle orjinal parçalar ile BİREBİR ŞEKLİNDE DEĞİŞMİŞTİR. Değişen Parçalar 5 Yıl Garanti kapsamı altındadır.
    Değişen Parçalar:
    Ön Tampon
    Sağ Çamurluk
    Kaput (Kaputta Ezilme ve Derin Çizikler olduğu için)
    Farlar (Farlar Çatladığı için Değişti Kesinlikle Kırılma yoktur.)
    Radyatör (Radyatörde ezilme var tamir yerine BİREBİR DEĞİŞİM yaptırdım.)
    Eğer aklınızda bir sorun varsa plakadan Ford Yetkili Servisine sordurabilirsiniz İçiniz Rahat olsun Kaza 23.000km de oldu şuan arabam 37.000Km de hiçbir sıkıntı olmadı
    Olmayacağınıda Garanti Ederim.

• ACİLL SATILIK YENİ MUAYENE YÜKSEK TAVAN 2004 MODEL FORD TRANSİT 330S

ARAÇ ÇOK TEMİZ OLUP MUAYNESİ 23 EYLÜL 2013 TE YENİ YAPILDI 1 YIL MUAYNESİ VARDIR.YÜKSEK TAVANLIDIR. ARKA TABAN LASTİĞİ MEVCUTTUR. MOTORU VE YÜRÜYEN AKSAMI SORUNSUZ VE MÜKEMMELDİR. MOTORUNDA EN UFAK BİR SORUN, ÜFLEME YOKTUR. FREN SİSTEMİ KOMPLE SIFIRLANMIŞTIR. 4 LASTİĞİ SIFIRDIR. AĞIR KAZASI, SIKINTISI YOKTUR. AKÜSÜ SIFIRDIR , DÖŞEMESİNİ YENİ TRANSİT DÖŞEMESİ YAPTIRDIM.. ARACIM FATURALIDIR. ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

Km 239.000
    Motor Hacmi 2001 - 2500 cm3
    Motor Gücü 101 - 125 hp

FİYAT:15,500
     ARABA ALIM SATIM(SÜPER DETAYLI ANLATTIM)!!! ARABA ALIM SATIM(SÜPER DETAYLI ANLATTIM)!!!

• konuyu sahibinden com sandınız galiba
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.