Şimdi Ara

Ara analiz TYT /LivreSci/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Genel duruma baktığımızda TYTnin inanılmaz kolay olduğunu görüyoruz. Bunun barajların kaldırılmasıyla da bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Unileri doldurmak için böyle bir yol izlemiş olabilirler.

Tyt sıralamalarında (özellikle ilk 50k da) şaşırtıcı şekilde yığılma olacağını düşünüyorum.

Yarın için ufak bi değerlendirme ve tahmin yapmak gerekirse de yarınki sınavın (kendi şahsi fikrim) zor olacağını düşünüyorum. Bu kolaylığı bir yerden kapatmaları gerekiyor. Bunun ÖSYM de farkındadır diye düşünüyorum. En azından düşünmek istiyorum. Yarın sınavdan sonra sıralamalar hakkında net bir şekilde konuşabiliriz. Ama şuan için hâlâ çok erken.

Özetle: Herkes aynı durumda. Sakin olun ve yarınki asıl sınava odaklanın. Herkese başarılar diliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• her sene tyt ayt zorluğu başbaşa gidiyor. yarin da kolay soracaklar tahminimce ggwp

• Sınava girmeyen boomerlar yorum yapmasın lütfen geçen sene de sınavdan sonra forumda herkes zor dedi ne oldu zor muymuş hayvan gibi zormuş lksşdşlkfg

• 2020’de kolaylığı nerede kapattılar söylesene:D
    Tyt nasılsa ayt de öyle geliyor genellikle. 2 sınav arasında kontrast farkı görmedim hiç. 2010 ygs-lys 2020 tyt-ayt
    2015 ygs-lys 2021 tyt-ayt. Biri zorsa diğeri de zor, biri kolaysa diğeri de kolay gelmiş baktığımızda. Diğer yıllar da orta-orta şeklinde gitmiş.
    Bu sene de sürpriz olacağını düşünmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt baya kolaydı hocam size katılıyorum ama bence ayt de kolay olacak ösym 2019 dan sonra şaştı düzelmiyor. Milletin emeğine yazıkk

• Fuow kullanıcısına yanıt
    Ben de sınava girdim hocam.

• bounlukizaraniyor kullanıcısına yanıt
    2020 de kapatmadilar zaten ben öyle bi sey demedim. Bu seneki durumları şartları goz önünde bulundurarak söyledim. Ve bu ayet değil. Benim kendi fikrim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.