Şimdi Ara

AQUASIS Deluxe Resort & Spa (Didim) İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
14
Favori
38.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısın hocam çocuklar çok önemli.
    Sıcaklık konusu kafamı karıştırıyor benim de aslında.
    Rüzgarlı yağmurlu olursa hem biz hem de çocuklar için büyük sıkıntı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün Nişanlımla beraber 6-10 Haziran arası yer ayittik 4 gece 3150 TL Ets tur ile 3 Haziranda da Düğün var .Sabah aradım konuştum gayet iyi geldi bana 1 mayıs olan açılış gününü 26 nisana almışlar herşeyleri hazirmis .Plajı 600 metre kum tesis olanakları çok iyi ve büyük ve sıfır yemekler zaten 15 madde halinde sıralanmış bakalım ...
    Bu arada Executive Suit oda.

• Merhabalar,

Ramazan bayraminda yani temmuz basi otelde olacagiz mayis ve haziranda gidecek olan arkadaslarin yorumlarini merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: esrako

Merhabalar,

Ramazan bayraminda yani temmuz basi otelde olacagiz mayis ve haziranda gidecek olan arkadaslarin yorumlarini merakla bekliyorum.

Merhaba...
    30 Mayıs - 4 Haziran tarihlerinde otelde olacağım. Mutlaka fikrimi paylaşacağım, merak etmeyin
  • Bizde 2 haziran giriş 5 haziran çıkış 3 gece epey bir oda aldık arkadaşlarla vs..643 tl ye 2 kişi karamanzaralı oda fiyatıyla...bakalım nasıl olacak bizde önceki yorumları merakla bekliyoruz önlem olarak sigortada yaptırdım çünkü
  • Ağustos sonu düşünüyorum , hava nasıl olur , 3 yaşında kızım var.

Göl Standart odalar , Göl Havuzlu odaların üst katımı acaba bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

Ağustos sonu düşünüyorum , hava nasıl olur , 3 yaşında kızım var.

Göl Standart odalar , Göl Havuzlu odaların üst katımı acaba bilgisi olan varmı ?

Havalar için yorum yapamayacağım, benim de Didim'e ilk gidişim olacak ve rezervasyonumuz 1-8 Haziran arası olduğu için çekinceler bende de var.

Oda konusunda yazdığınız doğru, fiyatı ekonomik olanlar havuza direk girişi olan odaların üst katında bulunuyor. Ama onlardan da merdivenle iniş sağlanıyor alt kattaki havuza.
  • quote:

Havalar için yorum yapamayacağım, benim de Didim'e ilk gidişim olacak ve rezervasyonumuz 1-8 Haziran arası olduğu için çekinceler bende de var.

Oda konusunda yazdığınız doğru, fiyatı ekonomik olanlar havuza direk girişi olan odaların üst katında bulunuyor. Ama onlardan da merdivenle iniş sağlanıyor alt kattaki havuza.

Sanırım üst kattan havuzu değilde bahçeyi gören odalar bunlar.
  • Otelde çalışmaktayım,sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim. Yüzde 90 yabancı müşteriler var, 250-300 civarı müşteri var şuanda. Peyzaj çalışmaları devam ediyor, onun dışında otelin Deniz'i çakıllı. Kum değil. Didim'de denize gidilecekse 3.koy tercih edilmelidir yakın zaten. Ayrıca otelden dolmuş durağına gitmek için 3km yol yürümeniz gerekmektedir, oda fiyatları Hakkı'nda Bi bilgim yok. Otelin bütün eventleri aktif şuanda. Çocuğunuzla gelirseniz sıkılmaz yani. Deniz sıcaklığına gelirsek ben geçen hafta denize girdim ve turp gibi kızardım bu hafta hava kapalı bilginize..

• Ufak bir bilgi daha vereyim, otelin içindeki marketler fiyat konusunda uçmuş durumda. Sigara içenler varsa otele gelmeden 1-2 karton alsın. Her sigarada müşteriye +2 TL fazla fiyat veriyorlar. Onun dışında otel açıkta olduğu için rüzgarı hissedebiliyorsunuz..

• Playstop P kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler,

Ben balayı için tercih ettim 7gün kalıcam Eylül de kısmetse orada olucam, Eylül ayının 20 si gibi havalar nasıl oluyor oralar da...

Antalyayı tercih etmedim halen kafama takıyorum acaba diye...

• Eylülde gayet güzel oluyor herhangi bir çekinceniz olmasın yani.

• Merhaba otelin denizi temiz mi ve de çok dalgalı mı acaba. Bir de iskele değil de direkt sahilden rahat girilebiliyor mu denize, çok derin midir? teşekkürler.
  • Otelin Deniz'i temiz, gerçi Didim'in Deniz'i komple temiz. İskeleden ve sahilden giriş var. Girişler taşlı bilginize 60-70 M gövdenizin yarısına geliyor su.

• Rüzgardan şemsiye denize uçtu şuanda
    Bu mesaja eklenen görseller:

AQUASIS Deluxe Resort & Spa (Didim) İncelemesi AQUASIS Deluxe Resort & Spa (Didim) İncelemesi

• Playstop P kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Ramazan Bayramı tarihinde otelde 5 oda olarak konaklayacağız.Biraz çekincelerimiz var.Sunset Beach odaları tercih ettik.Fakat bu odalar için çok fazla fotograf yok.Sahilden sunset beach odaların fotograflarını çekebilir misiniz ? Kalacağımız odaları ve çevresini merak ediyoruz.İlk defa yeni açılan bir otelde konaklayacağız.Çevre düzenlemesinde eksikler görüyoruz.Birde çocuk havuzu üstlerinde ve havuz civarında koruyucu tente göremedik.Bu konuda önlem alınacak mı ? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playstop

Otelde çalışmaktayım,sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim. Yüzde 90 yabancı müşteriler var, 250-300 civarı müşteri var şuanda. Peyzaj çalışmaları devam ediyor, onun dışında otelin Deniz'i çakıllı. Kum değil. Didim'de denize gidilecekse 3.koy tercih edilmelidir yakın zaten. Ayrıca otelden dolmuş durağına gitmek için 3km yol yürümeniz gerekmektedir, oda fiyatları Hakkı'nda Bi bilgim yok. Otelin bütün eventleri aktif şuanda. Çocuğunuzla gelirseniz sıkılmaz yani. Deniz sıcaklığına gelirsek ben geçen hafta denize girdim ve turp gibi kızardım bu hafta hava kapalı bilginize..

Sayın @Playstop;

Otele geçtiğimiz Aralık ayında rezervasyon yaptırırken, küçük çocuklarımız olduğu için özellikle sormuştuk plajının kum olup olmayacağını. Cevaben tamamen kum olacağını öğrendikten sonra rezervasyonumuzu kesinleştirmiştik. Kaldı ki şu an ETS Tur'daki tanıtım sayfasında aynen aşağıdaki metin yer almakta:

Plaj:
    Denize sıfır konumdaki tesisin, kendine ait 600 m uzunluğunda kum plajı bulunuyor. İskelesi de bulunan tesisin denizi ve plajı kum özellikli. Plajda ve havuz başında alınan şezlong, güneş şemsiyesi ve plaj havlusu ücretsiz.

Rica etsek sahilden yakın çekim birkaç fotoğraf gönderir misiniz?

Saygılar.

Ekleme: Mesajınızda belirttiğini üçüncü koy neresi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone With The Wind -- 2 Mayıs 2016; 12:54:15 >

• Gone With The Wind kullanıcısına yanıt
    Facebook sayfasında plaj resimleri mevcut, kum olarak gözüküyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: chiller

Facebook sayfasında plaj resimleri mevcut, kum olarak gözüküyor...

FB resimlerini ben de gördüm ve kum olduğunu farkedince mutlu olmuştum. Ancak otel çalışanı çakıl olduğunu söylediği için tereddüt ettim.
  • sevbiyo S kullanıcısına yanıt
    Sunset beachlerin fotoğrafını yarın çekeyim, mesaim bitiyor çünkü. Sorduğunuz soruların cevabını yarın detaylı şekilde görüp yanıtlayacağım..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.