Şimdi Ara

AQUASIS Deluxe Resort & Spa (Didim) İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
14
Favori
38.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nevarland mini clup ün tam içeriğinin ne olduğunu bilmiyorum çocuk dünyası diye adlandırıyorlar çocukların bütün vaktini geçirebileceği bir oyun alanı sanırım
    ekteki linkten otelin yapım aşaması açıklama görüntülerini izleyebilirsiniz
    http://www.tatiluzmani.tv/aquasis-deluxe-resort-spa-nasil-bir-otel-olacak/
  • evet bu videoyu izlemiştim. hatta ne zaman çekildi bilmiyorum ama rüzgar çok dikkatimi çekti. epey kuvvetli esiyor gibi. sonra biraz araştırdım .imbat koyunun rüzgarlı olduğunu okudum. inşaallah fazla rüzgarlı değildir.
  • tatilbudur . com da uçak - gidiş dönüş ücretsiz otel kampanyaları var ! acaba nasıldır bilgisi olan var mı?

http://www.tatilbudur.com/ucretsiz-ulasim

uçakla ulaşım için de 1500-2000 arası ultraherşey dahil antalya bölgesi oteller var, hem de 6 gece acaba ets den aquasis oteli iptal edip burdan mı alsam...

ben balayı için geçen ay, ETS den 17-24 eylül arası DİDİM Aquasis deluxe resort & spa otelden utraherşey dahil ,
    (otobüsle gidiş - dönüş) 7 gece 2150tl otel + 320tl de otobüs 3 taksit rezervasyon yaptım.

geçen ay uçak biletleri çok pahalı çıkıyordu, antalya için 2 kişi gidiş dönüş + transfer ücreti 600-700 arası ücret tutuyordu, o nedenle aquasis oteli tercih ettim, ama şuan uçak biletlerin de düşüş var.

açıkcası düğün öncesi bütçemi bayağı zorladım, ama şuan bakıyorum uçak biletlerinde yeni kampanyalar var mesela şuan eylül 17-25 arası 2 kişi gidiş dönüş 300 tl civarı. geçen ay 600 tl yi buluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bertuğ_ -- 31 Ocak 2016; 18:54:07 >

• İkinci Ramada Resort Akbük olacak bu otel
    İnşallah denize sıfır olduğu kesindir, 2014 te ramada ya gittik ortada ne deniz var ne plaj otelde takılmıştık

Bu otel daha güzele benziyor.

Ulaşım olarak uçakla gidecekler İzmir'e ucuz uçak biletleri var şimdiden alın, İstanbul dan otobüsle gidecekler ise güvenilir firmaları tercih edin, pamukkale, kamil koç gibi, sakın metro ile gitmeyin!
    otobüs bileti ortalama 70-80 arası, Nisan dan sonra 90-100 olur şimdiden ayırtın.
    Didim otogarda indiğiniz zaman minübüsler var, otelin adını söyleyin direk önünde bırakıyor, minübüsler mesafeye göre 2-5 TL arası fiyat veriyor, sakın taksi tutmayın 50 TL den aşağı gitmezler gerek yok taksiye, zaten yakın mesafede didim otogara.

• awdasase kullanıcısına yanıt
    İnşallah 2. bir ramada akbük olmaz 6 ay önce bende gittim pek memnun kalmadım ama aquasis hemdenize sıfır hemde delüx gurubunda ultra herşey dahil ramada akbuk apart otel ve çok küçük burası devhasa ramada akbuke göre
    tek korkum imbat ruzgarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

İkinci Ramada Resort Akbük olacak bu otel
    İnşallah denize sıfır olduğu kesindir, 2014 te ramada ya gittik ortada ne deniz var ne plaj otelde takılmıştık

Bu otel daha güzele benziyor.

Ulaşım olarak uçakla gidecekler İzmir'e ucuz uçak biletleri var şimdiden alın, İstanbul dan otobüsle gidecekler ise güvenilir firmaları tercih edin, pamukkale, kamil koç gibi, sakın metro ile gitmeyin!
    otobüs bileti ortalama 70-80 arası, Nisan dan sonra 90-100 olur şimdiden ayırtın.
    Didim otogarda indiğiniz zaman minübüsler var, otelin adını söyleyin direk önünde bırakıyor, minübüsler mesafeye göre 2-5 TL arası fiyat veriyor, sakın taksi tutmayın 50 TL den aşağı gitmezler gerek yok taksiye, zaten yakın mesafede didim otogara.
    Merhaba,

Özellikle İzmir demenizin bir nedeni var mı? Otel bilgilerinde "Milas-Bodrum Havalimanı'na 90 km mesafede " yazıyor. Buraya gitmek daha mantıklı değil mi?

Birde sormak istediğim, Bodrum hava alanına gidersek transfer için uygun fiyatlı bir yol bilen var mı?
    Otel, transfer ücretinin kişi başı 150-200 tl olacağından bahsediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: epamuk

Merhaba,

Özellikle İzmir demenizin bir nedeni var mı? Otel bilgilerinde "Milas-Bodrum Havalimanı'na 90 km mesafede " yazıyor. Buraya gitmek daha mantıklı değil mi?

Birde sormak istediğim, Bodrum hava alanına gidersek transfer için uygun fiyatlı bir yol bilen var mı?
    Otel, transfer ücretinin kişi başı 150-200 tl olacağından bahsediyor.

Merhaba,
    İzmir'e uçak biletleri ucuz olduğu için öyle yazmıştım.
    Bodrum dan daha yakın ucuz bilet bulursanız kaçırmadan alın hemen.

Havalimanında indikten sonra Didem'e gelen minübüsler var otel transferi ile uğraşmayın, minübüse max 20 TL verirsiniz kişi başı.
  • Sizce özel araç ile gitmek mi mantıklı yoksa uçak ile mi? İstanbul'dan geleceğiz, 2 yetişkin 2 çocuk. Mesafe galiba 720 kilometreymiş. 9-10 saat sürer sanırım.
    Yollar nasıl acaba? Duble yol mu?
    Arabayla gelsek çevrede gezip görülmesi gereken yerler var mı?
    Aile olarak gidilebilecek, çevrede 1-2 günde şurada kalın ve görün diye önerebileceğiniz yerler var mı?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epamuk -- 12 Şubat 2016; 23:52:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epamuk

Sizce özel araç ile gitmek mi mantıklı yoksa uçak ile mi? İstanbul'dan geleceğiz, 2 yetişkin 2 çocuk. Mesafe galiba 720 kilometreymiş. 9-10 saat sürer sanırım.
    Yollar nasıl acaba? Duble yol mu?
    Arabayla gelsek çevrede gezip görülmesi gereken yerler var mı?
    Aile olarak gidilebilecek, çevrede 1-2 günde şurada kalın ve görün diye önerebileceğiniz yerler var mı?
    Teşekkürler.

izmir didim arası 2 saat sürüyor araçla gelecekseniz yol üstünde Selçuk efes şirince meryemanayı görmek isterseniz yoldan bir süreliğine çıkıp gezebilirsiniz
    ayrıca 4 kişilik bir aile için en rahat olan özel araçla gelmek olabilir ben olsam öyle yapardım tabi İstanbul izmir arasında da görülebilecek yerler vardır bunları bilemem
    istediğiniz yerde mola verir dinlenirsiniz tabi karar sizin

• Hotel ile ilgili yeni resim ve video varmı?
  • Bende bu otele rezarvasyon yaptırdım. Benim rezarvasyon tamamen tesadüftü. 14 kasım akşamı erken rezarvasyon için ets turda yine didimde Venosa Beach otel fiyatlarına baktım daha erken rezarvasyon fiyatı açıklanmamıştı Aquasis'de listede yoktu 15 kasım günü sabah 10da ETSden cep telefonuma mesaj geldi erken rezarvasyon başladı diye. Venosa'ya rezarvasyon için girdim yine fiyat yoktu ve Aquasis diye bir otel gördüm . fiyatlarına bakayım dedim otelin daha inşaat olduğunu gördüm eşime yolladım bilgilerini onun aydın taraflarında akrabaları olduğu için o araştırdı otel için yetişirse tamamen Antalya konseptinde bir otel olacak denmiş o yüzden rezarvasyon yapt fiyat cok uygun dedi bende 15 agustos 21 aguston için göl havuzlu standart oda için 1990+20 sigorta bedeli ile rezarvasyon yaptırdım. 1 hafta sonra iş yerindeki arkadaslarıma gösterdim 2 kişi yer ayırmak istedi fiyat 2250e rezarvasyon yaptırdılar bir hafta sonra başka bir arkasas 2500 1 ay sonra fiyat 3870 tl cıktı en son yer yok dendi bakalım umarım resimlerde gördüğüm kadar iyidir

https://www.facebook.com/aquasishotel/ surekli facebooktan takip ediyorum (sanki onlarla insaatta çalışır gibiyim)

• Selamlar
    2 aile olarak bizde 30 mayıs 4 haziran arasını aldık.
    not:2 kişi bu tarhiler arasında kişi bası 110 iken 3 kişi de 105'e dusuyor kara tarafı oda tercih ettik.
  • Bu otel Altınkum plajına yakınmı acaba. Yürüyrek gidilebilinir mi.3 sene önce altınkuma bayılmıştıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

Bu otel Altınkum plajına yakınmı acaba. Yürüyrek gidilebilinir mi.3 sene önce altınkuma bayılmıştıl.

Bu başlığın ilk mesajında otelin yerini gösteren kroki var. Altınkum'a olan mesafeyi oradan tahmin edebilirsiniz ama kesinlikle yürüme mesafesinde değil bence.
  • maviyanki M kullanıcısına yanıt
    Hocam firsayi foruma haber vermemissiniz. Uzuldum simdi. Ben de ayirttim ama pahali oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 mayısta soğuk olur mu ki
    Denize havuza girilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi primum non nocere -- 20 Mart 2016; 13:25:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaa30

20 mayısta soğuk olur mu ki

Daha önceleri Mayıs ayı ve Eylül Ayı ortalarında ve sonlarında Alanya , Manavgat ve Side'de tatil yaptım. Hava şartları ile ilgili hiç sıkıntı yaşamamıştım.
    Ama Didim tarafını ilk defa tercih ediyorum. Özellikle otelin bulunduğu koyun çok rüzgarlı olduğunu her yerde yokudum.
    Bende 30 Mayıs tarihinde giriş yapacağım ve endişlerim yok değil! Üstelik Facebook'ta otelin paylaştığı resimleri görünce yetişme konusunda bile şüpheye düşmüyor değilim...
    Peyzaj çalışmalar, aqua park çalışmaları vs halen devam ediyor. Otele bu konu hakkında yazıyorum, dönüş yapıyorlar en azından. Bu konuda iyiler. Karşınızda bir muhattap var bu iyi!!
    Daha önce Nisan 15'de açılacağı belitiliyordu ama bana verilen bilgi resmi açılışın 1 Mayıs 'ta olacağı şekilinde . Çünkü Nisan ayı boyunca denemeler yapılacakmış.

Mayıs ayı içinde otele gidenlerden detaylı bilgiler bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

Bu otel Altınkum plajına yakınmı acaba. Yürüyrek gidilebilinir mi.3 sene önce altınkuma bayılmıştıl.

Yürüyerek gidemezsiniz.Mümkün değil.Yat limanı bile Altınkum plajına uzak.Gerisini siz hesaplayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuksft

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaa30

20 mayısta soğuk olur mu ki

Daha önceleri Mayıs ayı ve Eylül Ayı ortalarında ve sonlarında Alanya , Manavgat ve Side'de tatil yaptım. Hava şartları ile ilgili hiç sıkıntı yaşamamıştım.
    Ama Didim tarafını ilk defa tercih ediyorum. Özellikle otelin bulunduğu koyun çok rüzgarlı olduğunu her yerde yokudum.
    Bende 30 Mayıs tarihinde giriş yapacağım ve endişlerim yok değil! Üstelik Facebook'ta otelin paylaştığı resimleri görünce yetişme konusunda bile şüpheye düşmüyor değilim...
    Peyzaj çalışmalar, aqua park çalışmaları vs halen devam ediyor. Otele bu konu hakkında yazıyorum, dönüş yapıyorlar en azından. Bu konuda iyiler. Karşınızda bir muhattap var bu iyi!!
    Daha önce Nisan 15'de açılacağı belitiliyordu ama bana verilen bilgi resmi açılışın 1 Mayıs 'ta olacağı şekilinde . Çünkü Nisan ayı boyunca denemeler yapılacakmış.

Mayıs ayı içinde otele gidenlerden detaylı bilgiler bekliyoruz.

Crystal admiralden rezervasyon yapmıştık aslında ama aquasis in de aquaparkı vs hoşuma gitti.
    Sıcaklık durumu kafamı karıştırıyor.
    Bir de otelin yeni açılması nasıl olur acaba?

• Side Crystal Admiral mi? 2 sene önce ordaydım. Aqua parktan fazla bi beklentin olmasın. Gittiğim oteller arasında en küçük aqua park oradaydı. Tekrar gidermiyim bilemiyorum ama oraya vereceğim para ile başka otellere bakmak olur ilk işim!!!
    Aqua park deyince Utopia Word'un üstüne tanımam (Gittiğim oteller arasında) Doğa içinde çok büyük.
    Gerçi; manzarası, hizmeti ve aqua parkı ile beğendiğim ve tekrar gitmek istediğim tek otel Utopia Word.... (Alanya'nın en pahalı oteli)
    Bu sene Aquasis'in yeni açılması bizi çok meraklandırdı. İlk erken rezervasyonda da fiyat çok uygun gelince rezervasyonu yaptık. Yeni otel , nasıl bir tatil geçer bilmiyorum ama Crtystal Admiral'den iyi geçeceğine eminim

Otelin yeni açılmasından çok haziranın ilk haftası orada olacağımız için acaba hava nasıl olur, o daha çok düşündürüyor bizi...

Birde, çocuklar için aktiviteler yönünden çok iddalılar... Merakla bekliyorum. Çünkü tatilde ilk öncelik çocuk oluyor
    O eğleniyorsa seninde tatilin iyi geçiyor. Ama tatili burnundan getirmeye başladıysa en iyi otel olsa ne yazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuksft -- 23 Mart 2016; 8:32:15 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.