Şimdi Ara

Aquarius II ne dersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Aquarius II için ne söylersiniz?aranızda kullanan var mı bu arada türkiyede başka tavsiye edebileceğiniz su soğutma kiti varmı?

• 2400MHZ calistiriyorsan sende randimanli olmaz
    cunku overclocksuz sistemlerde verimli calistigini duymustum
  • <font size='4'>http://members.fortunecity.com/erginates/overclock/ekip.htm</font id='size4'>
  • Aquarius II sadece günlük kullanım için tavsiye edebilirim oldukça sessiz 21db.
    soğutma performansı bizim testlerimize göre coolermaster cp5 ayarında.
    yüksek düzey overclocking için yetersiz.
  • erginates o bakır tabanı ne ile o kadar parlattın söyleyebilir misin???
  • bakır son çıkışta işlemler bitince taşlatma tenilen bir olay var son ordan geçiyor.
  • saol arbiter
    yine forumlarda bi sen bi ben takılıoruz sabah sabah
  • Sakın alma. Zalman 7000 daha iyi ve aynı sessizlikte
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by arbiter</i>
    <br />bakır son çıkışta işlemler bitince taşlatma tenilen bir olay var son ordan geçiyor.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Maalesef bahsettiğin işlemle bu parlaklık ve pürüzsüz yüzey sağlanamıyor.
  • söyle de bilelim ozaman ergincim
    ben ustanın yalancısıyım
  • peki hocam,bu aquariusa overclock yapsak perf.artar mı?soyle pompayı,radyatoru falan degistirsek:)))
  • Pompayı ve radyotörü değiştirsen tabii ki özelliklede pompayı değiştirmen gerek.
  • bu parlaklık ancak kaplama yaparak elde edilir heralde... diye düşünüyorum..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ilkerinanç</i>
    <br />peki hocam,bu aquariusa overclock yapsak perf.artar mı?soyle pompayı,radyatoru falan degistirsek:)))
    ooo kaçparaya gelir ozaman
    sıfırdan kendin yaparsın 2 tane çıkar o fiyata :)
  • yaw arbiter,maksat oc olsun.su sogutmaya da yaparız bea:)
  • zaten bütün maksadımız oc :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by emret</i>
    <br />Sakın alma. Zalman 7000 daha iyi ve aynı sessizlikte
    Şaçmalama aynı şey olurmu ben kullanıyorum Aquarius 2 yi 2.6c 3.2 1.5v Oc li windows da sıcaklık 24 derece 2 saat battlefield oynadıktan sonra 36 derece max cıkıyo oda ustundede 2018 devirlik bi fan var
  • alala overclock lu halde idle 24 derece ha..
    oda kaç derece abicim 18 felanmı?
    ben şu an eskişehirdeim buna rağmen oda 23 derece hemde akşam... suyu oda sıcaklığında hava üflüyerek nasıl oda sıcaklığından daha düşük bi değere ulaştırıyorsun merak ettim thermaltake?
    board yanlış okuyor olmasın

Bsit bi hesapla odan 24 C olsa hadi olmazya suyuda radyatör ve fanla 24C ye kadar indirdin e 24 C lik suyla cpu yu nasıl 24C de tuttun
    THNX
  • Oda suan 20 derece odada derece var(cam acık)dolayısıyla suda 20 derece suan 25 derece olcuyo asus probe 5 derece oynamasıda normal zaten onemlı olan yuk altındayken 36-37 dereceyı gecmemesı... Hangi fan 40 derece altında tutabiliyomus ses cıkarmadan??
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ncsinfo</i>
    <br />Aquarius II sadece günlük kullanım için tavsiye edebilirim oldukça sessiz 21db.
    soğutma performansı bizim testlerimize göre coolermaster cp5 ayarında.
    yüksek düzey overclocking için yetersiz.

Slmss
    Gunluk kullanımda veya dusuk carpan yuksek bus hızı kombınasyonunda yeterlı gelecegını dusunuorum,ehh defalarca gormeme ramen kullanmak nasıp olmadı, bırkac tane daha gelırse alırız artık ılk elden...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.