Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
20
Favori
46.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün izledim puanım 8.5/10.Hiç sıkılmadan izledim çok akıcı ve güzel bir film yapmışlar helal DC.
    Mera
  • Worldwide: $1,066,976,848

Dark knight rises'i geçerse Nolancıların gözü yaşlı
  • İnternete düşen KORSUB ripini izleyen var mı ? Kalite güzelse ona göre indireyim bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

İnternete düşen KORSUB ripini izleyen var mı ? Kalite güzelse ona göre indireyim bende.
    bluray bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

bluray bekle

Alıntıları Göster
    Film hala vizyonda, blu-ray kim bilir ne zaman çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hdrip malum yerlerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onca WB rezilliğinden sonra kalkıp aquamen için sinemaya gitmedim. Malum ortamlara bekliyordum ve bugün aradan çıkarayım dedim. Flash'ın filmini erteleyen, jokere film çıkaran(tamam yapın da ilk önce bir evren kurulsun lan), yok kedikıza, harley'e film gibi saçmalıklar iyice beni zaten delirtmişti. Bu da beklentimi en düşük seviyeye getirdi.

Açılışta yine dengesiz gidiyorlar derken bir anda her şey toparlandı ve kendimi harika bir filmin ortasında buldum.
    Oyunculuk, efekt, senaryo ve her bakımından mükemmeldi. Karanlık tema yine olması gerektiği gibiydi. Genelde film izlerken filmden kopuk olurdum ama nasıl olduysa defalarca filme daldığımı fark ettim. DC için iyi bir film olmuş diyebildim en sonunda.

Bence seyirciler bu izlenme rakamlarıyla gerekli mesajı vermiş oldu. Man of steel'den sonra derinlemesine iyi bir film sonunda geldi. Feminist wonder woman filmini saymıyorum.
    Flash, green lantern ve son olarak batman filmini çıkarmadan umarım Justice League 2 adı geçmez.
    Son olarak demek isterim ki, Uzun yapın abi şöyle işte. Kolların koptuğunu görelim, kan görelim. Derinlemesine hikaye görelim. Öyle hadi toplanak süpo abiyi uyandırak da uzaylıları yenek diye film mi yapılır lan.
    Her izleyici karakterlere hakim tabii ki değil. Hali ile İzleyiciler içinden soruyor: Kim lan bu ortalıkta koşturan hıyar, Bu adam niye balık gibi la vs... He bir de robocopumuz vardı pardon

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Film hala vizyonda, blu-ray kim bilir ne zaman çıkacak

Alıntıları Göster
    Şubat ayı içinde çıkar sanırım vizyona daha önceden girdiği ülkeler vardı.
  • daha ne kadar sinemada kalir bilen var mi? evde tadilat var, bir turlu cikamadim.

• Filmi korsan indirecektim ama dün sinemada izledim, iyiki de öyle yapmışım diyorum. Güzel ve aksiyonlu bir filmdi kesinlikle sinemada izlenmesi gereken bir film.
  • Şu sahnede arkaya "sen allahın bir lütfusun" şarkısını koy zerre sırıtmaz yemin ediyorum.

Aquaman (2018) | Jason Momoa
  • Saçlar fön çekilmiş makyaj aşırı belli. Ama güzel tabi. Makyajsız da fena değil Amber heard.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Saçlar fön çekilmiş makyaj aşırı belli. Ama güzel tabi. Makyajsız da fena değil Amber heard.
    Burda zaten çok güzel çıkmamış ama filmin genelinde çok iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emperor Karl Franz -- 1 Şubat 2019; 18:9:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Worldwide: $1,066,976,848

Dark knight rises'i geçerse Nolancıların gözü yaşlı
    Geçmiş.

• Güzel filmdi,

Nasıl yanlış strateji izlendiğini de daha net anlıyoruz. Dc karakterlerinin tek tek filmlerinden sonra çıkaracaktı Jl 'yi.
  • Bluray çıkış tarihi açıklandı: 26 Mart
    https://www.youtube.com/watch?v=WwXCu8NLiUo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 8 Şubat 2019; 2:7:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WEB-DL düştü.
  • ben bu filme cgi ile abartılmış sahnelerle dolu olur pek derinliği olmaz diye düşünüyordum açıkcası ama yeni izleme fırsatım oldu filmi gerçekten çok beğendim, hatta süper kahraman filmleri arasında benim gözümde üst sıralarda yer alabilcek bir film yapmışlar, karekterin derinliğini vermişler, aksiyon gizem ve duygu yüklü sahnelerde vardı gerçekten iyi çıkarmış dc tebrik ediyorum
  • Man of Steel'den beri iyi bir DC filmi izleyebildim sonunda. Görsellikten tutun aksiyon sahneleri ve kamera açılarına kadar çok iyi olmuş. Onun dışında senaryosu ve diyalogları o kadar başarılı olamasa da izlerken gerçekten eğlendim. Bir şans verilmeli kesinlikle.

Edit: Amber Heard sen nasıl bir varlıksın? Allah sahibine bağışlasın maşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 9 Mart 2019; 2:27:16 >
  • Bu film sinematik evrenin neresinde yer alıyor şimdi?
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.