Şimdi Ara

Aquaman (2018) | Jason Momoa (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
20
Favori
46.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla insanlar çok abartıyor, biraz sürü psikolojisi durumu da var.
    Jl hariç ki whedon sağ olsun içine etti filmin, bu kadar gömülecek bir şey yok ortada.
    Mos, Bvs, WW filmleri gayet de güzel filmlerdi.
    Kendi dünyası içinde her ne kadar sorunları olsa da dünyanın en kötü filmi muamelesi görecek bir şey yok ortada.
    Ben anlamıyorum cidden. Yani SS tamam harika bir film değil ama neden recep ivedik muamelesi görüyor anlamıyorum. Sonu kötü evet ama genel anlamda gayet enerjik, eğlenceki bir aksiyon filmiydi. Zaten çizgi romanı da böyle. Farklı ne bekleniyordu onu anlamadım.
    Eksiği elbette var ama diğer tarafta çıkan her film muazzammış gibi davranmaya gerek yok.
    İronman 3, ultron, thor rezaletleri varken.
    Disney almış yanına eleştirmenleri ve ergenleri.
    Her çıkan filmi en az 90 eleştirmen notu alıyor.
    Fanları zaten abanıyor.
    GoG diye bir animasyon izledim ben, insanlar çıldırmış cidden.
    Umarım Wb yaptığı hatasının farkına varır ve JL gibi bir ucubeyi bir daha çıkarmaz.
    Varsın kimse beğenmesin, herkes 1 versin ama BVS gibi MOS gibi WW gibi filmler yapılsın.
    Tanrıyım diye ortada gezinip şaklabanlık yapan Thor yerine gerçek Tanrının ahlaki ikilemlerini izlemeyi yeğlerim.
    Ota koka espri kasan saçma sapan sahneler yerine hayatının travmasını yaşayan Bruce'nin Martha sahnesini izlemeyi yeğlerim.
    Bu filmden beklentim yüksek. James Wan, whedon eziğinin içine ettiği Aquaman karakterini adam gibi izlettirir bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Valla insanlar çok abartıyor, biraz sürü psikolojisi durumu da var.
    Jl hariç ki whedon sağ olsun içine etti filmin, bu kadar gömülecek bir şey yok ortada.
    Mos, Bvs, WW filmleri gayet de güzel filmlerdi.
    Kendi dünyası içinde her ne kadar sorunları olsa da dünyanın en kötü filmi muamelesi görecek bir şey yok ortada.
    Ben anlamıyorum cidden. Yani SS tamam harika bir film değil ama neden recep ivedik muamelesi görüyor anlamıyorum. Sonu kötü evet ama genel anlamda gayet enerjik, eğlenceki bir aksiyon filmiydi. Zaten çizgi romanı da böyle. Farklı ne bekleniyordu onu anlamadım.
    Eksiği elbette var ama diğer tarafta çıkan her film muazzammış gibi davranmaya gerek yok.
    İronman 3, ultron, thor rezaletleri varken.
    Disney almış yanına eleştirmenleri ve ergenleri.
    Her çıkan filmi en az 90 eleştirmen notu alıyor.
    Fanları zaten abanıyor.
    GoG diye bir animasyon izledim ben, insanlar çıldırmış cidden.
    Umarım Wb yaptığı hatasının farkına varır ve JL gibi bir ucubeyi bir daha çıkarmaz.
    Varsın kimse beğenmesin, herkes 1 versin ama BVS gibi MOS gibi WW gibi filmler yapılsın.
    Tanrıyım diye ortada gezinip şaklabanlık yapan Thor yerine gerçek Tanrının ahlaki ikilemlerini izlemeyi yeğlerim.
    Ota koka espri kasan saçma sapan sahneler yerine hayatının travmasını yaşayan Bruce'nin Martha sahnesini izlemeyi yeğlerim.
    Bu filmden beklentim yüksek. James Wan, whedon eziğinin içine ettiği Aquaman karakterini adam gibi izlettirir bize.

Umarım yanılırım ama bizi bekleyen senaryo bu sanırım..

Aquaman (2018) | Jason Momoa

Aquaman (2018) | Jason Momoa

/>

• Bu kadar karamsar olmayın bence. James Wan'dan kötü bir şey çıkacağını zannetmiyorum. RT puanı en az %78 diyorum.
  • Bugün teaser gelme ihtimali var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi izleyen testerlar filmi çok beğenmemiş başlıca şikayetleri 2 saat 30 dakikalık uzun süre ve part 1 ile 2 arasındaki kopuklukmuş tabi filmin çıkmasına aylar var daha çok kesip biçerler filmi bakalım nasıl bir şey göreceğiz

http://wegotthiscovered.com/movies/new-report-details-test-audiences-dont-like-aquaman/

• Aynı adamın açtığı konu bir kaç şey daha demiş isteyin bakabilir(spoilerlı tabiki)

https://www.reddit.com/r/DCEUleaks/comments/89mvsc/aquaman_test_screening_just_finished_at_the_wb_lot/

•  Aquaman (2018) | Jason Momoa
  • Bu film 2018 de gelecek mi hiç mi gelişme yok bir teaser falan yayınlayın yani bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Batman Wayne

Bu film 2018 de gelecek mi hiç mi gelişme yok bir teaser falan yayınlayın yani bari
    Aralıkta vizyona giriyor. Hala bayağı zamanı var. Fragman bence Haziran ortası veya sonu gibi gelecektir.
  • Yönetmenin James Wan olması ve Patrick Wilson'nın kadroda olması beni en çok umutlandıran faktörler.

Bir trailer falan yayınlasalarda. Biraz heyecan yapsak :)
  • Filmin test gösterimi dün gece yapılmış sanırım ama hiçbir yerde inceleme bulamadım.
  • Jason bu rol için yaratılmış sanki
  • 3'ünün birlikte olduğu resim çok kötü. Hiç özenmemişler gibi duruyor

•  Aquaman (2018) | Jason Momoa Aquaman (2018) | Jason Momoa Aquaman (2018) | Jason Momoa Aquaman (2018) | Jason Momoa Aquaman (2018) | Jason Momoa Aquaman (2018) | Jason Momoa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 14 Haziran 2018; 21:34:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Jason bu rol için yaratılmış sanki
    Aynen. DCEU'nun nokta atışı yaptığı oyunculardan birisi.
  • Fotoğraflar çok iyi duruyor şu fragmanda çıksın artık çok beklettiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.