Şimdi Ara

Aptamil devam sütü 400 gr:31.92tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marketlerde 39-40tl civarına satılıyor. 900 ve 1200grlık çeşitleriyle daha da uyguna geliyor. (100tl üzeri kargo bedava)
    http://www.hepsiburada.com/aptamil-1-bebek-sutu-400-gr-pm-ailemlp5012014#reviews

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Migros ile fiyatlar yakın. Ben 900luk 65 veya 67ye a aldım geçen hafta. Kargo derdi yok. Gir al çık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aptamilde bakteri riski var arkadaşlar, almadan önce şu paylaşımı okuyun kesinlikle, aptamilde bütün marketlerde indirim başlamış bu haberden sonra

Lütfen okuyun

https://www.instagram.com/p/BeMNX1Llvl_/

https://www.instagram.com/p/BeL_qxJFUgZ/

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Aptamil açıklama yaptı olayla ilgisi yokmuş, ayrıca bugün aldım daha indirim falan yoktu yanlış yönlendirmeyelim.  Aptamil devam sütü 400 gr:31.92tl
  • aayseeyyilmazz A kullanıcısına yanıt
    Riski var dedim zaten kesin var demedim, açıklamaya pek güvenim yok açıkçası benim, sizi ikna ettiyse ne mutlu. Fransadan gelen mamaları araştırırsanız ortaya çıkan markalar belli oluyor. Dünya sağlık örgütü de Türkiyeye gönderildiğini yazıyor doğruluyor.

Bu arada kaşık mama alacaktık dün, migrosa gittiğimizde aptamil markasında ciddi bir indirim olduğunu hatta yanında mama kaşığını da bedava verdiklerini gördüm bizzat kendim. Mama kaşığının fiyatı mamasını sattığı parayla eşitti resmen, mama bedavaya geliyodu yani. Ama güvenemedim hipp aldım. Bu işte bi iş var dedim, eve geldim bu haberi gördüm. Ben sadece haber verdim bilin diye, güvenip güvenmemek size kalmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 21 Ocak 2018; 19:50:53 >
  • Hangisi iyi bunlarin hipp olan mi bu mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Hangisi iyi bunlarin hipp olan mi bu mu

Cocuk doktoru olan kardesim anne sutune en yakın olan mama SMA dedigi icin biz onu alıyoruz artık, memnunuz simdilik

• Ebebekte 400grlik olanlar 29tl bilginiz olsun

• Hip -golden Goat kullanıyoruz çok memnunuz indirimi geçtik 900 gr piyasada yok 400 gr 50 tl civarında özellikle golden goat

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncayç20

Hip -golden Goat kullanıyoruz çok memnunuz indirimi geçtik 900 gr piyasada yok 400 gr 50 tl civarında özellikle golden goat

Biz de golden goat kullanıyoruz keçi maması olduğu için, happy'de 35 liraya geliyor tanesi tavsiye ederim

https://www.happy.com.tr/golden-goat-1-keci-bebek-sutu-400-gr-x-6-adet

https://www.happy.com.tr/golden-goat-2-keci-devam-sutu-400-gr-x-6-adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 22 Ocak 2018; 0:16:53 >

• Lactalis'in urunlerinden uzak durun. Ust duzey yetkililerin onayi ile salmonella bakterisi bulunan urunler tr dahil 83 ulkeye gonderilmis. Dunya saglik orgutu raporu ortada. Ayrica Lactalis tr'de Ak Gida'yi satin aldi ve burada da faaliyet gosteriyor. Mantalite ayni olfuktan sonra diger sut urunlerini de her yere gonderebilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aayseeyyilmazz

Aptamil açıklama yaptı olayla ilgisi yokmuş, ayrıca bugün aldım daha indirim falan yoktu yanlış yönlendirmeyelim.  Aptamil devam sütü 400 gr:31.92tl

Başka hiçbir konuda mesajı olmayan 3 ocak üyelik tarihli birinin firma propogandası yapmasından da anlayabileceğimiz üzere ilgili bakteri kesinlikle bu markada var.

"xxx olarak bütün ürünlerimizde bu bakteri var" diye açıklama yapmasını mı bekliyorsunuz firmanın? Elbette yok diyecek

• Salmonella olumle sonuclanabilecek vakalara neden olabilen bir bakteridir. Birakin bebek mamalarini, yetiskin gidalarinda bile bulunmasi her turlu teblig, mevzuat ve yonetmelikle yasakli durumdadir. Aptamil Nutricia grubu %100 Lactalis sirketinin markasidir. Bu bilgilere her turlu guvenilir kaynaktan ulasabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncayç20

Hip -golden Goat kullanıyoruz çok memnunuz indirimi geçtik 900 gr piyasada yok 400 gr 50 tl civarında özellikle golden goat

Üstad çok memnunuz derken neden mesela?

Kabızlık ve kilo alması dışında herhangi bir etkisi var mı?

Mama olarak olaya bakarsak bu ikisi dışında gözlem yapabileceğiniz bir parametre bulamadım ben?

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Sizin için yafta yapıştırmak ne kadar kolay böyle. Yeni takip etmeye başladım burayı ve ilk mesajım bebeğime bu mamayı verdiğim için bu mesaj oldu. Herkesin bir ilk mesajı oluyor sanırım, enteresan bir yaklaşım.
  • herkes yazdı. bende yazayım bari. bizde similac kullanıyoruz. üretcisi abbott. aynı zamanda pediasure üreticisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hipp golden coat başka bakmayın. En az şikayet bu ikisinde var. Fransa da bile bilerek bakteri li ürün satan şirketten çöp bile almayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes hazırcı olmuş arkadaş. eşiniz bilmiyorsa öğrensin evde mama yapmayı. şu iyi öteki kötü diye bişey yok. paketlenmiş her gıda da katkı maddesi kimyasal illa ki var.şu yazıyı da ekleyim ki ufkumuz açılsın:

*

Annaneniz öpülesi elleri parçalanırcasına, ovalaya ovalaya tarhana yaparken, siz, “Aman annane be, boş versene” deyip, marketten hazır çorba alıyordunuz ya... Annane rahmetli oldu ve siz, o tarhananın tarifini annaneden alıp, bir kenara yazmadınız ya... İşte o nedenle, siz, genetiği değiştirilmiş organizma yemekten kurtulamazsınız maalesef.

*

Ne verirlerse...

Onu yiyeceksiniz.

*

Kız evlat yetiştiriyorsunuz, en iyi okullara gönderiyorsunuz... Piyano çalıyor, İngilizce konuşuyor, Grammy alanları tek tek biliyor. Bilmeli... Ama alt tarafı limon, şeker ve su kullanıp, limonata yapmasını bilmiyor! Yoğurdu çırpıp, ayran yapamıyor, ayran... İşte o nedenle, kızınız, genetiği değiştirilmiş meşrubat içmeye mahkûm maalesef... Torunlarınız da.

*

Zahmet edip sütlaç yapmadığınız için, kek yapmaya üşendiğiniz için... İçinde ne olduğunu bilmediğiniz gofretleri, mısır patlaklarını kemiriyor sizin oğlan! Hamur tutmayı, şöyle mis gibi ıspanaklı bi börek yapıp, çantasına koymayı bilmediğiniz için, hamburger bağımlısı oldu. Tahin-pekmezi “köylü işi”, vıcık vıcık yağ fışkıran kremaları “modernite” sandığınız için, daha 10 yaşında ayıya döndü, yuvarlana yuvarlana yürüyor, tıkanıyor, merdiven çıkamıyor.

*

Size zor geliyor ama, zor mu evde yoğurt yapmak? İstanbul’un güneşi müsait değil, anlarım, zor mudur İzmir’de, Antalya’da, Adana’da evde salça yapmak?
    Şikâyet edip duruyorsun, içine katkı maddesi konuyor, zorla beyazlatılıyor diye... İster tam buğday unundan, ister çavdardan, hakikaten zor mudur evde ekmek yapmak? Bütün ailen kabız... Tonla para verip, abuk sabuk ambalajlı-meyveli saçmalıklardan medet umacağına, niye öğrenmiyorsun kabak tatlısı yapmayı?

*

Güya, çoluğunu çocuğunu düşünüyorsun, taze taze yesinler diye, pazara gidiyorsun... Eğri büğrü biberlere, doğal olduğu için tuttuğunda ezilen domateslere ağız burun kıvırıyorsun, hormonlu, tornadan çıkmış gibilerini alıyorsun... Ne işe yaradı senin pazara gitmen?

*

Kocanız da, bu satırları okuyup, size akıl verecek şimdi... Söyleyin ona, ukalalık etmesin, götürün aktara, hatmi çiçeğiyle zencefili birbirinden ayırt etsin, ondan sonra konuşsun!

*

Enginar, börülce, radika, cibes pişirmekten haberin yok; gazetelerin tiraj almak için kıçından uydurduğu kıçımın uzmanlarından fıldır fıldır brokoli tarifleri öğreniyorsun... Brüksel lahanası yiyerek mi AB’ye gireceğini sanıyorsun?

*

Çin’den bal getiriyorlar mesela... Taaa Arjantin’den, Meksika’dan bal getiriyorlar. Neymiş efendim, içinde genetiği değiştirilmiş organizma olabilirmiş falan... İçinde tavuk ibiği, maymun kulağı olmadığına şükredin! Ben iddia ediyorum... Kaşla göz arasında frankeştayn ürünlere kapıları açan arkadaşlarla, Amerikan çiftçilerinin avukatı profesörlerimiz, sırf karakovan balına sahip çıksa, Şemdinli’de, Pervari’de terör bile azalır, terör bile.

*

Uzatmayayım.

Mutfak genetiğimizi kaybettik biz.

*

Elin adamı, mısırdan, soyadan, domatesten önce beynimizin DNA’sını değiştirdi!

*

Hurrraaa diye köyden kente göçerken, dışarda tıkınmayı şehirleşme zannettik. Ambalajlı ürün tüketmeyi, zenginleşme zannettik.

*

Dolayısıyla, ya kafayı değiştirip, özümüze döneceğiz... Ya da ne verirlerse onu yiyeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Riski var dedim zaten kesin var demedim, açıklamaya pek güvenim yok açıkçası benim, sizi ikna ettiyse ne mutlu. Fransadan gelen mamaları araştırırsanız ortaya çıkan markalar belli oluyor. Dünya sağlık örgütü de Türkiyeye gönderildiğini yazıyor doğruluyor.

Bu arada kaşık mama alacaktık dün, migrosa gittiğimizde aptamil markasında ciddi bir indirim olduğunu hatta yanında mama kaşığını da bedava verdiklerini gördüm bizzat kendim. Mama kaşığının fiyatı mamasını sattığı parayla eşitti resmen, mama bedavaya geliyodu yani. Ama güvenemedim hipp aldım. Bu işte bi iş var dedim, eve geldim bu haberi gördüm. Ben sadece haber verdim bilin diye, güvenip güvenmemek size kalmış..

2 ay önce 170TL'ye aldığım 3x1200gr aptamil bugün 230TL olmuş..

Migrosta aldığım 3'lüden yok. Teklinin fiyatı da hb'den 10TL fazla, yani indirim falan yok.. Keşke olsa da stok yapsam

Aptamil devam sütü 400 gr:31.92tl Aptamil devam sütü 400 gr:31.92tl

• Erdem Dengel kullanıcısına yanıt
    +Uyku düzeni

+kusma çürütüyor öyle kusuyor

+ neşeli bir şeylerin iyi gittiğini anlayabiliyorsunuz

+gelişimi şuan iyi gidiyor

+ köprme diye bir şey yok golden goat için bunlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.