Şimdi Ara

AppStore ülke değiştirmek mümkün mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iPhone App Store çoğu uygulamayı başka ülkelerde yayınlıyor , herhangi bir oyun için aylarca bekliyoruz hatta bazen App Store da yayınlanmıyor .

Konu hakkında araştırma yaptım ancak çözüm bulamadım . Ülke değiştirirken kredi kartı istiyor ancak hiçbirini kabul etmiyor .

Destek olabilecek arkadaşlar var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ülke değiştirmek için farklı bir apple kimliği olarak o ülke için hesap tanımlamalısınız. Ben mesela almanya, ingitere, fransa ve amerika için apple kimlikleri oluşturdum. Bu kimlikler ile giriş yaptıgınızda direkt olarak o ülke appstore mağazasına yönlendiriliyorsunuz. Yanlız güncelleme geldiğinde yine indirme yaptıgınız ülke magazasına giriş yapmanız gerek. türkiye mağazasındayken güncelleme yapamıyorsunuz.
  • Hesap tanımlarken kredi kartı bilgileri istiyor onu nasıl çözüyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: wampir_s

Hesap tanımlarken kredi kartı bilgileri istiyor onu nasıl çözüyorsunuz ?

Valla bende istememişti. İstersede bir sana kart tanımlayın onu girin kart bilgisi olarak.
  • Eskiden oluyordu o sistem, şu an ne kadar gerçek, sahte , sanal kart tanımladıysam olmuyor .

O ülkenin kartı olmalı diyor mesela visa , MasterCard , American kart görünüyor giriyorum bilgileri kabul etmiyor ama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.