Şimdi Ara

Applock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
13.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar applock simgesini gizledim ve geri getiremiyorum içinde bir suru resimim vardi nasil geri getirebilirim yardim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon marka modeli nedir

• Hallettim

• C0mU kullanıcısına yanıt
    nasıl hallettin kardeşim anlatırmısın aynı sorunu bence yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepHard2494

nasıl hallettin kardeşim anlatırmısın aynı sorunu bence yaşıyorum

http://hizliresim.com/PE2R67
    Kardeşim resimdeki kodu gir rehberden oluyor.Umarım yardım edebilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C0mU -- 20 Ekim 2014; 22:20:59 >
  • Sağol kardesim oldu

• Aplock simgesini telefonumda kayip ettim programin icinden oluyor o simgeyi geri getirmem lazim onu nasil yapacam? Bi yaninda sifre vardi ama o sifreyi hatirlamiyorum o sifreyle geri getirirsin sifre yaziyor deneme yapin diyor bende onu bi turlu bulamadim onu nasil yapacam

• Bu siteyi koyandan allah razi olsun

• Arkadaslar tabletimde applock simgesini gizledim nasil geri alicam??

• Acilll

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burcu22 B kullanıcısına yanıt
    Yukarda anlattım olmadı mı o

• Arkadaşlar merhaba app lock güncelleme sonrası fotoğraf ve video kutusundaki resimlerim ve videolarım görünmüyor, telefonun dosya yöneticisinden aradım bulamadım, gizli dosyaları açıp öyle aradım yine yok, google playden sistem dosyalarını gösteren bir dosya yöneticisiyle aradım yine yok , telefondan silmedim o dosyaları da ama bulamıyorum bi türlü, resim ve videolarımı nasıl bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirm
  • mch_71 M kullanıcısına yanıt
    Telefondaki dosya boyutunda değişme yok ise telefonu bilgisayara bağlayarak bakmayı dene .

• Applock un güncellemeden önceki ve güncellemeden sonraki dosya boyutu farkını bilmiyorum 32gb hafızalı telefonum , bilgisayardan da baktım, dosya isimlerini arattım ama yok nasıl gizlediyse program kendi de bulamıyor :), ama dosya yötecisinde .d1o1m0o7b1i1le adlı klasörün içinde dont remove adlı bi klasör ve onun içinde karışık sıralamnış harf ve rakamlardan klasörler var, muhtemelen bu klasörlerin içinde ama onlarında içleri boş ve 0 bayt görünüyor, uzantısını değiştirip sisteme gömmüş olabilir, bu arada yukarıdaki .d1... klasördeki aradaki rakamları çıkartınca domobile oluyor bu da applock yazılım firmasının adı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mch_71 -- 25 Şubat 2015; 17:21:02 >
  • mch_71 M kullanıcısına yanıt
    dolu olan bellek aynı mı

• Bende Aynı Sorun
  • Dosyalar kayboldugunda boyut değişmedi degil mi

• Dostum hic öyle şeylere girmeyi ben cozdum ayarlardan uygulamalar ve indirdikleriden simgeye girdim açtım simgeyi göster yaptım oldu bitti

• Beyler bilmeden applock fotoğraf kutusuna fotoğraf attim baya çok. Geri getirmek isterken sildim yanlışlıkla ordan. Bunları geri getirmenin bir yolu yokmu? Telefonun içinde falan gizlenmiş olabilirmi ? Çok acil yardım edin. Geri getirmem gerekiyor

• arkadaşlar applocku yukledim simgesini gizledim geeri açamıyorum telefon dıscovery ıı mini *#*#12345#*#* yazınca olmuyo yardım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.