Şimdi Ara

Apple, yeni iPhone’ların kutusuna AirPods’u dahil etmeyi düşünüyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam haklısınız ki zaten dedigim Apple in ticari hamleleri iyidir müşteri odaklidir demiyorum ben üretim maliyeti ile satış fiyatı farkında belki en pahalı telefon markası Apple'dir. Ama iphone 11 in çalıştığı ileri yıllarda s10e yi pek goremeyecegiz mesela suan metrodayım bursada; ip5s, 6,6s,SE bir çok kişinin hala elinde. Yanimda karşımda ya da bende. Hani o samsunglar sonyler htcler... inanın bu markalarin o yillarin modellerinden neredeyse hic yok. İste bu sebeple ekran falan bir yerden sonra kistas olmuyor.

Apple cihazlar iyidir kotudur guzeldir cirkindir dayaniklidir degildir cok ozelligi vardir ya da digerlerine göre daha az ozelliklidir ... bunlar degisir ama al, sorunsuz kullan, surecinde kesinlikle pahali degiller satis fiyatlari digerleri yakin belki bir tik fazla ama saglikli kullanim ömrü cok daha fazla demekki kullanimini seven icin (sevmeyebilir haliyle tercih etmeyebilirsiniz) kesinlikle DİGERLERİNDEN pagali degil Direk pahali degil dersem çünkü topa tutarlar beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: j.sahin

Hocam haklısınız ki zaten dedigim Apple in ticari hamleleri iyidir müşteri odaklidir demiyorum ben üretim maliyeti ile satış fiyatı farkında belki en pahalı telefon markası Apple'dir. Ama iphone 11 in çalıştığı ileri yıllarda s10e yi pek goremeyecegiz mesela suan metrodayım bursada; ip5s, 6,6s,SE bir çok kişinin hala elinde. Yanimda karşımda ya da bende. Hani o samsunglar sonyler htcler... inanın bu markalarin o yillarin modellerinden neredeyse hic yok. İste bu sebeple ekran falan bir yerden sonra kistas olmuyor.

Apple cihazlar iyidir kotudur guzeldir cirkindir dayaniklidir degildir cok ozelligi vardir ya da digerlerine göre daha az ozelliklidir ... bunlar degisir ama al, sorunsuz kullan, surecinde kesinlikle pahali degiller satis fiyatlari digerleri yakin belki bir tik fazla ama saglikli kullanim ömrü cok daha fazla demekki kullanimini seven icin (sevmeyebilir haliyle tercih etmeyebilirsiniz) kesinlikle DİGERLERİNDEN pagali degil Direk pahali degil dersem çünkü topa tutarlar beni
    Doğru diyorsunuz hocam insanların pek umrunda olmuyor böyle şeyler.Ve genel olarak dediğiniz gibi herkes apple kullanıyor.Bence Kullanım ömründen çok insanların marka takıntısı var birazcık.Bu sadece telefonda değil genel olarak var.Zaten önemli olan sizin benim gibi bilinçli kullanıcının telefona para verirken ne aldığı bilmesi bence.

• Kutudan çıkarsa da 1. nesil çıkar
  • Sonuç 12 pro 1249 12 pro max 1499 dolarcik

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD34D4651

Bence kutuya hiç kulaklık koymamalılar. Fiyatları aşağı çekmeye çalışsınlar.
    Katılıyorum. Kulaklığı her yerden temin edebilirsin sonuçta. Önemli olan fiyatları uygun hale getirmek ve satışları arttırmak. İlla kulaklık koyacaksan da maliyetini bir şekilde düşür.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Trendin anlamını bildiğine emin misin?

Alıntıları Göster
    evet. ve true kablosuz kulaklık trendi apple ile başlamadı. 2016ya gelene kadar bir sürü kulaklık çıkmıştı bile.
  • keşke fıyatları uygun olsa su androıd çöplerını kullanmak zorunda kalmasak

• fiyatlara bi 2000 daha ekleriz artık :D

• Apple telefonu 1000 dolara AirPods’u 150 dolara satıyorsa, kutuya dahil ederek ikisini 1200 dolara satar 😀

• parasını müşteriden tahsil edeceği için saçma bir hamle olur. Velev ki aynı fiyattan verdi o zaman da indirim yapsın fiyata derim. Ben ilave bedelle airpods almak zorunda değilim, piyasada daha mantıklı tws kulaklıklar da mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.