Şimdi Ara

Apple, yeni iPhone’ların kutusuna AirPods’u dahil etmeyi düşünüyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
50
Cevap
0
Favori
2.772
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Apple, yeni iPhone’ların kutusuna AirPods’u dahil etmeyi düşünüyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    258 Mesaj

Hocam haklısınız ki zaten dedigim Apple in ticari hamleleri iyidir müşteri odaklidir demiyorum ben üretim maliyeti ile satış fiyatı farkında belki en pahalı telefon markası Apple'dir. Ama iphone 11 in çalıştığı ileri yıllarda s10e yi pek goremeyecegiz mesela suan metrodayım bursada; ip5s, 6,6s,SE bir çok kişinin hala elinde. Yanimda karşımda ya da bende. Hani o samsunglar sonyler htcler... inanın bu markalarin o yillarin modellerinden neredeyse hic yok. İste bu sebeple ekran falan bir yerden sonra kistas olmuyor.

Apple cihazlar iyidir kotudur guzeldir cirkindir dayaniklidir degildir cok ozelligi vardir ya da digerlerine göre daha az ozelliklidir ... bunlar degisir ama al, sorunsuz kullan, surecinde kesinlikle pahali degiller satis fiyatlari digerleri yakin belki bir tik fazla ama saglikli kullanim ömrü cok daha fazla demekki kullanimini seven icin (sevmeyebilir haliyle tercih etmeyebilirsiniz) kesinlikle DİGERLERİNDEN pagali degil Direk pahali degil dersem çünkü topa tutarlar beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Noobs Gona Wild kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SteamID : jsahindemir
    Tablet : Microsoft Surface Pro 2 PC : Corsair Carbide Air 540 Kasa - Intel Skylake Core i7 6700K - MSI Z170A Gaming M7 Intel 3400MHz - Asus ROG strix Vega56 OC -Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz Ram - Samsung 850 Pro SSD 256GB - Samsung 850 Evo SSD 512GB - Samsung 850 Evo SSD 250GB - Sandisk Plus 2 SSD 960GB - WD 1TB Caviar Blue HDD - Corsair RM 80Plus Gold 1000W - Corsair Hydro H100i GTX Sıvı Soğutma - Steelseries APEX Pro Klavye - Steelseries Rival 710 Mouse Telefon : BlackBerry Key2

• Yüzbaşı
    959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: j.sahin

Hocam haklısınız ki zaten dedigim Apple in ticari hamleleri iyidir müşteri odaklidir demiyorum ben üretim maliyeti ile satış fiyatı farkında belki en pahalı telefon markası Apple'dir. Ama iphone 11 in çalıştığı ileri yıllarda s10e yi pek goremeyecegiz mesela suan metrodayım bursada; ip5s, 6,6s,SE bir çok kişinin hala elinde. Yanimda karşımda ya da bende. Hani o samsunglar sonyler htcler... inanın bu markalarin o yillarin modellerinden neredeyse hic yok. İste bu sebeple ekran falan bir yerden sonra kistas olmuyor.

Apple cihazlar iyidir kotudur guzeldir cirkindir dayaniklidir degildir cok ozelligi vardir ya da digerlerine göre daha az ozelliklidir ... bunlar degisir ama al, sorunsuz kullan, surecinde kesinlikle pahali degiller satis fiyatlari digerleri yakin belki bir tik fazla ama saglikli kullanim ömrü cok daha fazla demekki kullanimini seven icin (sevmeyebilir haliyle tercih etmeyebilirsiniz) kesinlikle DİGERLERİNDEN pagali degil Direk pahali degil dersem çünkü topa tutarlar beni
    Doğru diyorsunuz hocam insanların pek umrunda olmuyor böyle şeyler.Ve genel olarak dediğiniz gibi herkes apple kullanıyor.Bence Kullanım ömründen çok insanların marka takıntısı var birazcık.Bu sadece telefonda değil genel olarak var.Zaten önemli olan sizin benim gibi bilinçli kullanıcının telefona para verirken ne aldığı bilmesi bence.
    |
    |

• Binbaşı
    1743 Mesaj
    Kutudan çıkarsa da 1. nesil çıkar
    |
    |

|
    |
    Intel Xeon E5-1680 v2 (4.75Ghz,1.38v) | EVGA Geforce GTX Titan X SuperClocked x2 SLI | Asus Rampage IV Black Edition | Corsair H115i | Corsair Dominator Platinum 8x4GB 1866mhz CL9 | Samsung 860 Pro 1 TB x2 | Western Digital Black 6TB | Phanteks Enthoo Evolv ATX TG Satin Black | EVGA SuperNOVA 1200 P2.
    OnePlus 5T 128GB Midnight Black | Apple iPhone SE 64GB Space Gray | Samsung Galaxy S7 Black Onyx
  • Yarbay
    6957 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: explain50

Bence kutuya hiç kulaklık koymamalılar. Fiyatları aşağı çekmeye çalışsınlar.
    Katılıyorum. Kulaklığı her yerden temin edebilirsin sonuçta. Önemli olan fiyatları uygun hale getirmek ve satışları arttırmak. İlla kulaklık koyacaksan da maliyetini bir şekilde düşür.

|
    |

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Trendin anlamını bildiğine emin misin?

Alıntıları Göster
    evet. ve true kablosuz kulaklık trendi apple ile başlamadı. 2016ya gelene kadar bir sürü kulaklık çıkmıştı bile.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    733 Mesaj
    fiyatlara bi 2000 daha ekleriz artık :D
    |
    |
  • Teğmen
    118 Mesaj
    Apple telefonu 1000 dolara AirPods’u 150 dolara satıyorsa, kutuya dahil ederek ikisini 1200 dolara satar 😀

|
    |
    parasını müşteriden tahsil edeceği için saçma bir hamle olur. Velev ki aynı fiyattan verdi o zaman da indirim yapsın fiyata derim. Ben ilave bedelle airpods almak zorunda değilim, piyasada daha mantıklı tws kulaklıklar da mevcut.
    |
    |
SEO
Sohbet
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.